Skoči na vsebino

Priporočeno sporočilo

Pozdravljeni !

 

Sem nov lastnik mazde xedos 6 v6 2.0. Zanima me, kak?ne izku?nje imate z omenjenim avtomobilom?

Pa ?e to, usnjena obloga volana je nekoliko strgana... Ima kdo mogo?e kak?no informacijo kje bi se dalo dobiti novo prevleko?

 

Hvala in lep pozdrav !

 

Dalibor

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Za volan pa se lahko obrne? na IUV vrhika.....tuki na forumu so ?e povedali da zelo dobro prevle?ejo volane.....cena je pa nekje okoli 20 k.....

 

 

Sicer pa je Mazda avto....ki se baje nikoli ne kvari....

 

 

Tako da veliko u?itkov s tvojo novo ma?inco.....:)

 

 

LP daVid

Feel free....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

To ?e je volan-prevleka uni?ena ni ni? hudega, je v ljubljani en ki to dela in to zelo dobri, cenovno pa je tudi ugoden. ?e te zanimajo ?e kaki detajli kr pi?i.

 

lp YavarYe

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hvala lepa za dobrodo?lico in pomo?. ?al sem bil precej zaseden, tako da sem ?ele sedaj uspel priti do va?ih odgovorov. Priznati moram, da sem se v avtomobil ?e zaljubil. Kupil sem ga od sorodnika in razen tega, da je bila sklopka pri sedanjih 150.000 km zrabljena, drugih stro?kov ni bilo... Verjetno so "padali" starti...

 

YavarYe X6V6, mi lahko posreduje? kak?no natan?nej?o informacijo o tistemu, ki prevle?e novo usnje?

 

Hvala in lep pozdrav.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Za volan pa se lahko obrne? na IUV vrhika.....tuki na forumu so ?e povedali da zelo dobro prevle?ejo volane.....cena je pa nekje okoli 20 k.....

 

 

Sicer pa je Mazda avto....ki se baje nikoli ne kvari....

 

 

Tako da veliko u?itkov s tvojo novo ma?inco.....:)

 

 

LP daVid

IUV moj biv?i delodajalec; cena je 20.000 SIT, ne dela pa ve? IUV ampak ?ane usnje, IUV je namre? svojo avtotapetni?ko delavnico prodal g. Gabrov?ku.

Mam pa sam pri njih narejen volan in sem zelo zadovoljen.

lp vuk

Dream as if you will live forever, live as if you will die today.

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Nahaja se za gostilnico KAVAL na tacenski v ljubljani. Imena se ne spomnim.So pa zelo zasedeni, ker opremljajo tudi jahte in jadrnice in se je potrebno prej naro?iti, zjutraj pripelje? popoldne odpelje? vse zrihtano.Lahko zbira? med barvami in vrstami usnja, zelo so ustre?livi cena pa tam okrog 20 ksit, tako kot drugje.

 

Sklopka pri 150 kkm, to je pa zgodaj, sej poznam par avto?ol ki so menjali sklopko pri 180+ kkm(na mazdah seveda), jaz imam 205 kkm, pa ne ka?e ?e nobenih znakov, da bi jo bilo potrebno zamenjat.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sklopka pri 150 kkm, to je pa zgodaj, sej poznam par avto?ol ki so menjali sklopko pri 180+ kkm(na mazdah seveda), jaz imam 205 kkm, pa ne ka?e ?e nobenih znakov, da bi jo bilo potrebno zamenjat.

;) jaz mam 162k km pa je sklopka ?ISTO na koncu :)

 

ampak ?e gre :D

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

;) jaz mam 162k km pa je sklopka ?ISTO na koncu :)

 

ampak ?e gre :D

To je pa zato ketr speljuje? ko kaka star mama(2000+ rpm) :lol: in pol 300 m :lol: vozi? z napol spu??eno.Predlog umij si u?esa, da bo? sli?al koko se vrti motor pa bo. :lol:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

To je pa zato ketr speljuje? ko kaka star mama(2000+ rpm) :lol: in pol 300 m :lol: vozi? z napol spu??eno.Predlog umij si u?esa, da bo? sli?al koko se vrti motor pa bo. :lol:

To pa mi znamo ... zadnji? sem testiral cesto Podpe? - Rakitna, ?ist adijo, pa teden pred tem spet Tuhinjsko dolino. :whatever:

 

Te ceste so mi res zakon. Aja ... 201.000 km v?eraj, sklopka prva, dela ko urca. :D

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja, res je ?udno,. da je sklopka ?la tako hitro... Kljub temu, pa sem z avtom zelo zadovoljen. O?e od punce ima mazdo 626 in z njo ni imel nikoli te?av. Predlanskim sva s punco ?la z njo na Dansko in takrat sem se odlo?il, da bo Mazda moj avto :)

 

Hvala lepa za pomo? pri prevleki volana. Malo sem brskal po netu... Je tista firma na tacenski moda Mantex ?

 

Ima morda kdo kak?en dober nasvet kako voziti v6 motor ekonomi?no? ?eprav moram priznati, da se je zvoku v6 te?ko upreti :)

 

lp, Dalibor

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

;) jaz mam 162k km pa je sklopka ?ISTO na koncu :)

 

ampak ?e gre :D

To je pa zato ketr speljuje? ko kaka star mama(2000+ rpm) :lol: in pol 300 m :lol: vozi? z napol spu??eno.Predlog umij si u?esa, da bo? sli?al koko se vrti motor pa bo. :lol:
Ta je bla pa mal huda....

 

Jest mam 323F z 250kKm pa bom moral pocasi zrihtat sklopko...

Sex, V6 and Rock 'N' Roll

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

@323F: mene yavarjevo nakladanje ne presene?a :) sem navajen ;)

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ima morda kdo kak?en dober nasvet kako voziti v6 motor ekonomi?no? ?eprav moram priznati, da se je zvoku v6 te?ko upreti :)

 

Najbolj ekonomi?no je ?e ga ne ne vrti? nad 4000 rpm, brez potrebe(z prestavami ni?je od 4.) in to je to. Sevad ?e pa si navajen ti??at do semaforja potem pa na zavore in potem spet na full pospe?evat, bo tudi poraba temu primerna. Najve? bo? naredil ?e "lenari?" pri prestavah in ne prestavlja? takoj dol ko ti pade pod 1500-2000rpm, ker avto potegne tudi s 5 prestavo z 50 km/h, to je ve? kot dovolj, v?asih bo? hitrej?i kot drugi ki prestavljajo v 4. B)

 

 

Pa ?e ena ?ala.

Najbolj ekonomi?no je ?e se ne vozi?: :D

 

Pa KAALman-a vpra?aj kolikokrat sem se motil ?????? :lol::lol::lol:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

:D :D Ja za V& si sam napisal da se je te?ko upret zvoku....jest ti predlagam slede?e.....zama?i si u?esa s teko?im voskom....pol pa u peto pa po omejitvah.....GARANTIRAM EKONOMI?NOST!!! :D

 

?ala ?ala.....glej ti sam pazi da jo ne preganja? v obrate....kot so ti odzgoraj napisali.... That's the point of driving a V6!!!

 

 

LP dAVid

Feel free....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.