Skoči na vsebino

323F 1.6 2002 "check engine" lu?ka


Priporočeno sporočilo

Zdravo,

 

Na 323F 1.6 2002 se mi je pri?gala "check engine" lu?ka.

Kam v Ljubljani najugodneje peljati na priklop na ra?unalnik?

 

Drugi del vpra?anja: A so kake "standardne" napake pri teh avtih? Avto dela popolnoma normala, le ta grda oran?na lu?ka s simbolom motorja sveti. Vklopila se je na avtocesti pri 130-140km/h. avto ima 100kkm.

 

lp,

Peter

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zdravo,

 

Na 323F 1.6 2002 se mi je pri?gala "check engine" lu?ka.

Kam v Ljubljani najugodneje peljati na priklop na ra?unalnik?

 

Drugi del vpra?anja: A so kake "standardne" napake pri teh avtih? Avto dela popolnoma normala, le ta grda oran?na lu?ka s simbolom motorja sveti. Vklopila se je na avtocesti pri 130-140km/h. avto ima 100kkm.

 

lp,

Peter

 

Servis?

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Servis kaj? Naj peljem na servis(to spra?ujem katerga). Al misli? da je to samo lu?ka da je ?as za servis?

Tega avto nimam dolgo, tako da se nov kar se mazd ti?e.

 

Jaz tudi tega ne poznam tako dobro da bi to potrdil, nekatere so imele servise warning, lahko pa da samo kaka lambda...bodo 323carji rekli kako

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Meni je enkrat (na 323F 1.6 '02) svetila ta lu?ka skoraj cel ?as na avtocesti Salzburg - Ljubljana. Naslednji dan so mi na servisu rekli, da zaradi bencina (tankal v Avstriji) in mislim, da so mi poleg priklopa na ra?unalnik preventivno zamenjali tudi nek senzor - vse brezpla?no. Potem se ni ve? nikoli pri?gala ta lu?ka. Druga?e ni pametno voziti s to lu?ko, tako, da ?imprej pelji na servis, pregled ne stane ni?. Pa v Lj. definitivno v Gamo v BTC.

LIFE, IN ORDER OF IMPORTANCE: FOOD, SHELTER, AND A PAIR OF VERY LOUD SPEAKERS.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Na tvojem mestu bi pelju do orng mehankarja - Simona Pelka, Medvode! :danzoman:

 

?e ?e? ti dam telefonsko od njega, al pa ti jo bo dal kdo drug s foruma, dec razturava Renojce pa Mazdojce! :bravo:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.