Skoči na vsebino

Priporočeno sporočilo

Sem se pogovarjal z njimi na sejmu v celju, pa mislim, da so kar vredu, bi pa bilo dobro imeti obe ti naravi v zdru?eni v eno avtomatski vklop in dnevnih lu?i, ki bi imele zmanj?ano svetilnost, ko pa vklopi?i prave lu?i pa gorijo normalno.

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

  34419_1.png  33631_1.png 34319_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Po opisu sode? sta obe napravi zelo uporabni.

 

Ta gorenc ?e posebej potrebujejo Opel Astre saj tam ?arnice mese?no pregorevajo.

 

Pri tem Lu?kotu pa mi je v?e? da lu?i vklopi z zakasnitvijo, tako da ?tarta? - zaganja? brez dodatne obemenitve akomulatorja.

 

Me pa zanima koliko to kej stane?

Pozdrav

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz sem eden izmed tistih, ki ga imamo vgrajenega... lu?ko vklopi lu?i ?ele par sekund po tem ko motor za?tarta (kar je zelo dobro v primerjavi s kakimi fiati in vw-ji ki imajo avtomatske lu?i), poleg tega mi pa ?e avtomatsko vklopi ?tiri ?migavce kadar prestavim v rikverc (brez ?kljocanja). Po zakonu pri nas naj bi baje vedno moral imeti to vklopljeno med rikvercanjem :)

 

Zadevo sem naro?il ?e tisti dan ko smo avto peljali iz trgovine, montirali so mi ga pa med ta prvim servisom po prvih 1000km. Napravica je delovala odli?no, zdej po sedmih letih odkar jo imam pa v?asih nagaja kadar je mokro vreme-bo treba malo preverit kje hudi? zamaka oziroma zafajhti.

Po moje to vse skup ne bi smelo biti drago. Takrat se mi zdi da je blo okol 15 biv?ih jurjev, kako je zdaj pa ne vem. Za to?ne informacije pa pokli?te enega od majstov ki so na?teti na njihovi strani kot poobla??eni serviserji...

 

V glavnem priporo?am... takrat ko sem to kupil sem prera?unal da je bil stro?ek tam nekje, kot da bi me enkrat ustavil policaj brez lu?i. Pred tem sem enkrat moral pla?ati zaradi tega.... se zgodi....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz sem eden izmed tistih, ki ga imamo vgrajenega... lu?ko vklopi lu?i ?ele par sekund po tem ko motor za?tarta (kar je zelo dobro v primerjavi s kakimi fiati in vw-ji ki imajo avtomatske lu?i), poleg tega mi pa ?e avtomatsko vklopi ?tiri ?migavce kadar prestavim v rikverc (brez ?kljocanja). Po zakonu pri nas naj bi baje vedno moral imeti to vklopljeno med rikvercanjem :)

 

Ne vem ?e ?ist dr?i... ker pri bo?nem parkiranju v rikverc bi moral imeti vklopljen samo desni ?migavec.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.