Skoči na vsebino

Najugodnej?i ponudnik ?troma u RS?


Z M A J

Priporočeno sporočilo

Zdavo, me zanima kerga ponudnika mate, mene mika iz "klasike" ?tartat na Gen-I, ki je baje nejcnej, a je to res in a je kje kak?en "hakeljc"? <_<:P

 

Pa lep viknd! :bravo:

 

B.

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zdavo, me zanima kerga ponudnika mate, mene mika iz "klasike" ?tartat na Gen-I, ki je baje nejcnej, a je to res in a je kje kak?en "hakeljc"? <_<:P

 

Pa lep viknd! :bravo:

 

B.

 

jaz imam gen-i, samo odkar smo na toplotni ?rpalki je ratalo vse ceneje.

 

Letno za vso elektriko (2 klimi, steklokerami?na, pralni stroj 1x na dan, enako pomivalc), + celotno ogrevanje centralno + voda damo cca 1200? - s tem da ze eno leto posojam strom sosedu ki gradi drugega dvoj?ka :)

 

Na? del ocenjujem na tam 800-900? letno za vse

 

Seveda temu pripomore tudi zelo dobra izolacija, dobra okna in tudi zimski vrt ki pozimi segreje celoten zg. stuk ko je sonce

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Dans smo mal debatiral, da ima morda tale Gen-I samo za?etne cene ni?je od konkurence, da pa? pridobijo folk, pol pa bojo navil da bo joj, a je to mo?no, ker se ne bi nasral?! :angry2:<_<

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Dans smo mal debatiral, da ima morda tale Gen-I samo za?etne cene ni?je od konkurence, da pa? pridobijo folk, pol pa bojo navil da bo joj, a je to mo?no, ker se ne bi nasral?! :angry2:<_<

 

jaz imam 2 leti fiksne cene.....

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Dans smo mal debatiral, da ima morda tale Gen-I samo za?etne cene ni?je od konkurence, da pa? pridobijo folk, pol pa bojo navil da bo joj, a je to mo?no, ker se ne bi nasral?! :angry2:<_<

 

Tako ima Petrol, prve pol leta 15% ni?jo ceno, potem bodo pa kr lepo na normalno ceno povi?al. Nej si zataknejo teh 15% nekam.

 

 

Glede Gen-I me nekaj zanima - koliko je pri njih kwH? A je res cenej?a od recimo Elektro Ljubljana? Ker tole koliko nekdo porabi in kak?en ra?un dobi, to je bolj tko od oka ocena.

Va?n je da piha - na morju al pa na motorju.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pa ?e zanima me, kako je pogodba sestavljena, a podpi?e? npr. za 5 let in prej ne mor? "skliznit" drugam al lohk pre?alta? na novga ponudnika kadar ti zapa?e??? :D

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pa ?e zanima me, kako je pogodba sestavljena, a podpi?e? npr. za 5 let in prej ne mor? "skliznit" drugam al lohk pre?alta? na novga ponudnika kadar ti zapa?e??? :D

 

jaz nisem vezan z ni?emer

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

U kermu delu mesca se pa nejbl spla?a zamenjaat ponudnika, da neb slu?ajno polo?nico od obeh dubu, kar me u tej dr?av sploh neb ?udlo?! :hudicek:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.