Skoči na vsebino

Pomo? prijateljici


Gorjup13

Priporočeno sporočilo

Pomagam prijateljici pa bom njeno pro?njo prilepil sem, ?e administracijo moti pa naj zadevo prosim prestavi v primerno temo ali pa jo izbri?e.

 

LP vsem

 

Oddajam psa, ki ?ivi pri moji babici, je pa uradno moj, saj se edina ubadam z njim. Sorodstvo je ?ele po debelem letu spoznalo, da ?enska vendarle ne zmore skrbeti zanj. Da pes ne ostane brez skrbnika, ga ?elim oddati v dobre roke. ?e bi ?ivela na svojem, bi bil ?e mesece pri meni, tako pa.... Zlat je, son?ek moj, sama dobrota ga je, ?eprav s socializacijo nisva ?e niti na pol poti. Rabi nekoga, ki bo delal z njim. ?e ga oddam v zaveti??e, bo psihi?no propadel - ?e samo njihovo poslanstvo je, da lepi in mladi gredo najprej 'domov'... Moja psica ima zelo nizek prag tolerance, hi?ni pes, kamor se kmalu selim, pa ne mara samcev. Tako je tole ?e najbolj?e...

 

Evo link s podrobnostmi: http://www.bolha.com/zivali-rastline-podar...sa-podarim24302

 

Prosim, po?lji link kak?ni dobri du?i, ki pozna koga, ki pozna koga........ itd.

 

 

LP

Katja Jordan

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.