Skoči na vsebino

MX-5 vlaga


Priporočeno sporočilo

Moja MX-5 je bila pod nadstre?kom pri sestri in sem jo danes ?el iskati.

Na moje presene?enje je bila polna vlage znotraj - ?e ve?, ruzak v prtljazniku je zacel plesniti - sive pike, streha znotraj vlazna, na volanu sive pike zgoraj, stekla isto zarosena znotraj...

 

Voda notri ni pri?la je bila pod nadstre?kom, tla povsod suha, tudi v prtljazniku, nobene vode pri rezervi

 

Je to normalno - je priporo?ljivo, da avto ko stoji ni totalno zaprt???

 

Sedaj je v garazi z odprtim kufrom in streho na pol, da se malo presu?i..... :ne vem:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

so odvodni kanali (zadaj tam kjer se konca tista preproga pri zadnji polici (kjer pride streha ko je dol)

tam na vsaki strani je luknja ki pelje v kanal za kolesom, pomoje od tam prihaja vlaga (kar se mi zdi da je ok, saj je tud streha platnena)

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja sej....o?itno bo treba ve?krat za volan :)

 

Meni se tudi zdi da ni to taka panika, glede na to da je izolacija 0....

Mora biti pa kriza ?e ga pokrije? s prevleko, pol je pa ?tala verjetno, nobenega zraka

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ah ta jesen, sej ne more? pri?akovati kaj drugega.

 

Zrihtaj si razvla?evalnik zraka (nov je ~100?), laufaj ga na polno vsaj 3 dni, da pobere vlago ven, pa bo. Pa ?e za stanovanje ti bo pri?el prav. :D

Turbinca ma?inca, gremo na vinca!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tudi jaz jo imam pod nadstre?kom in imam na vsaki strani odprto okno cca 1cm tako da se zrak malo preme?a. Sicer jo pa sedaj ko je lep?e vreme lepo zapelji po soncu ali pa jo parkiraj na soncu in jo "preluftaj" :bravo:

Ja te odvodne kanale je pa res fino da jih na jesen pre?isti s kak?no mehkej?o palico ali ?ico... saj so se meni enkrat zama?ili in sem imel v avtu cca 5 cm vode. Dobro da je bilo poleti... :(:angry:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Treba preluftat :)

 

se pravi zunaj pada sneg -10 streho dal in gasaaaaa ,aja pa gate na glavi :aaaaa:

?aki mal pa sj je mx5 tud pozimi uporabna lahko bi z njim odva?ali nakidan sneg!! mar ne! :hudicek:

Kar se pa vlage ti?e je pa volk povedal lepo re?itev-kak cm ?ipo dol pa bo ok (da ni prevelike temp razlike v zraku)

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

se pravi zunaj pada sneg -10 streho dal in gasaaaaa ,aja pa gate na glavi :aaaaa:

?aki mal pa sj je mx5 tud pozimi uporabna lahko bi z njim odva?ali nakidan sneg!! mar ne! :hudicek:

Kar se pa vlage ti?e je pa volk povedal lepo re?itev-kak cm ?ipo dol pa bo ok (da ni prevelike temp razlike v zraku)

 

Ja sej sedaj mi je jasno, samo avto ni bil doma, je sluzil za mehko podlago sestrinim ma?kam pod nadstre?kom :vskalo: in temu primerno je bil zadihtan, danes naj bi kon?ali moj nadstre?ek, vse stoji a je v petek pihalo ko pri norcih in se ni dalo kritine gor :vskalo: , danes naj bi kon?ali pada sneg :vskalo:

 

Tako da je Swift zunaj :hudicek: , MX5 pa na toplem odprt + 1x na dan na ful preluftam garazo da se zrak zamenja

 

Upam da miklavz, bozicek, oz whoever prineseta ze ta nadstresek...

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

jah ?e bo? nastavil potem bo kaj od tega :P-seveda s predpogojem da si bil priden

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz imam mexi5 na sre?o v gara?i . Prakticiram vedno napol spu??ena stekla ,

?e zaradi tesnil da se ne ume?kajo preve?, po kaki mokri vo?nji ,

pa celo pustim vrata napol odprta,na prvi klik, in prav tako zadnjo havbo..

 

 

Sem pa tudi ?e imel pred ?asom te?ave z zamakanjem ,zaradi zama?ene odvodne cevi.

Je kar trajalo, preden sem pogruntal odkod in zakaj zamaka.. :blush::D

14762217.jpg

 

Ex......... M6 136 diesel , l.02

Present.. M6 2.0 benz + gas no more , l.08

Forever.. MX5 1.6 , l.99

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja samo tukaj govorimo o kontra efektu, ni to zamakanje, prav nasprotno odto?ne cevi so o?itno ok, ker vlago vle?e not....ven pa ne more.

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja sej sedaj mi je jasno, samo avto ni bil doma, je sluzil za mehko podlago sestrinim ma?kam pod nadstre?kom :vskalo: in temu primerno je bil zadihtan, danes naj bi kon?ali moj nadstre?ek, vse stoji a je v petek pihalo ko pri norcih in se ni dalo kritine gor :vskalo: , danes naj bi kon?ali pada sneg :vskalo:

 

Tako da je Swift zunaj :hudicek: , MX5 pa na toplem odprt + 1x na dan na ful preluftam garazo da se zrak zamenja

 

Upam da miklavz, bozicek, oz whoever prineseta ze ta nadstresek...

 

 

Po?akaj ko si za?nejo ma?ki "brusiti" krmplje v streho... :(:( Moj ma?ek je to samo enkrat naredil in mu je stre?ni nosilec dal ve? kot moja batina :bravo:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.