Skoči na vsebino

Certifikat za feltne M6


lc4

Priporočeno sporočilo

Ali ima kdo certifikat od teh original Mazda plati?? 17x7.Ali pa vsaj model, da vem pod katerim imenom iskati po netu, oz. bilo kak?en dokument, ki bi ga lahko predlo?il pri homologaciji.

Moja M6 l. 2005 karavan 100kw je iz Italije in nima homologiranih 17col, pa bi rad uredil papirje.

post-5515-1293708377_thumb.jpg

post-5515-1293708547_thumb.jpg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ali ima kdo certifikat od teh original Mazda plati?? 17x7.Ali pa vsaj model, da vem pod katerim imenom iskati po netu, oz. bilo kak?en dokument, ki bi ga lahko predlo?il pri homologaciji.

Moja M6 l. 2005 karavan 100kw je iz Italije in nima homologiranih 17col, pa bi rad uredil papirje.

 

Mislim,da ne bi smelo bit problemov,ker je razlika samo 1 ".Se sploh ne opazi skoraj. ;)

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mislim,da ne bi smelo bit problemov,ker je razlika samo 1 ".Se sploh ne opazi skoraj. ;)

 

js sm mel probleme s tamodrimi pri Daihatsuju, ker sm mel 14" namest 13" :whatever:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ali na Mazdinem servisu ni mo?no dobiti ?eljenjih podatkov?

Na zadnji strani plati??a v pestu marsikaj pi?e.

 

Na servisu mi niso ni? pomagali, celo na Mazda Slovenije trdijo da mi nimajo kaj dati, ker za original plati??a ne obstaja TUV certifikat. Ker pa je moj avto iz tujine jih pa ?e manj briga. Kot, da je pomembno od kot prihaja.

Kot sem se pozanimal za druge znamke sploh ni problem dobiti potrdilo o tem kak?na plati??a, ?irina gum je dovoljena za posamezen tip vozila. To ti izda vsak servis (SAMO MAZDA NE!!!). Ku...c pa taka firma.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Na servisu mi niso ni? pomagali, celo na Mazda Slovenije trdijo da mi nimajo kaj dati, ker za original plati??a ne obstaja TUV certifikat. Ker pa je moj avto iz tujine jih pa ?e manj briga. Kot, da je pomembno od kot prihaja.

Kot sem se pozanimal za druge znamke sploh ni problem dobiti potrdilo o tem kak?na plati??a, ?irina gum je dovoljena za posamezen tip vozila. To ti izda vsak servis (SAMO MAZDA NE!!!). Ku...c pa taka firma.

 

TUV res najbr? ne obstaja, lahko bi ti pa pripravili dokument, da je to originalen mazdin del in to mora zadovoljiti tudi Atest.

 

Druga pesem pa je, ?e sta plati??e in guma ustrezne dimenzije za tvoj avto. Tudi to bi ti lahko povedali kako in kaj ?e bi si le malo ?asa vzeli.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

TUV res najbr? ne obstaja, lahko bi ti pa pripravili dokument, da je to originalen mazdin del in to mora zadovoljiti tudi Atest.

 

Druga pesem pa je, ?e sta plati??e in guma ustrezne dimenzije za tvoj avto. Tudi to bi ti lahko povedali kako in kaj ?e bi si le malo ?asa vzeli.

 

Tudi jaz mislim, da je potrebno samo malo dobre volje. Mogo?e se jim j..... ker smo bili tik pred prazniki. Bomo ?e poizku?ali.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.