Skoči na vsebino

sicer ni mazda ,je pa daljni bratranec-problem z servo pumpo


Priporočeno sporočilo

Na sreco moja zelenka deluje tip top , me pa zanima za sodelavca , ima ford mondeo letnik 2001 kateremu pusca olje z servo pumpe in daje nek zvok. Sedaj pa glavno uprasanje..ma kdo doma mogo?e kak?no ki je na skupni letvi servo in vodna. oz a to pri mazdi sploh obstaja ..in ?e ?e se splaca tole obnoviti ? in ?e ?e , kako je z m,enjavo vodne pumpe potem ker naj bi bila tudi ?e kar stara , sodelavec ve da je on ni menjal avto pa ima cca 200k km ,(?e so realni)

 

Hvala folx :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

servo lahko kupi od konkurence,vodno ?rpalko pa pusti staro saj je pritrjena gor samo zaradi skupnega pogona

Mislim, da je to mal nesmiselno, da bi pu??al gor staro pumpo (slej ko prej jo bo hudi? vzel :hudicek: )...?e zgolj zarad stro?kov pri menjavi meni oboje in bo gmh :D Nobena stvar ni ve?na :bravo:

 

Obnavljati je pa bl tko tko no...stro?kovno gledano naj proba kje dobro ohranjeno dobit (tko sem jaz naredil na ?kodilaku) Itak je to po?etje prava loterija, al pa ?e se "izprsi" in da za novo ohoho evr?kov :glare:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.