Skoči na vsebino

Dodatna oprema


David

Priporočeno sporočilo

A mogo?e kdo ima cenik dodatne opreme in rezervne opreme za mazdo 3??? ?e bi kdo to imel bi bil zelooo hvale?en....ker ko sem avto kupil mi niso n? zdraven dali...pa tudi tam nisem ni? opazu....

 

 

Će vnaprej hvala....

 

 

LP daVid

Feel free....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ej hvala...sicer lih ne stekam nem?ko sam ok...si bom s slikcami pomagal....

 

 

Kako je pa s cenami....so pri nas pribli?no iste cene????

 

 

LP daVid

Feel free....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e dovolte bi tud jest upra?u kok bi kej pr?u potovalni ra?unalnik za mazdo premacy. ?ist informativno me zanima, ker smo dobil katalog dodatne opreme pa ga ni blo gor.

 

tnx, Rejc

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Neprecenljiv je...predvidevam,da ima? dizla? Ne vem iz katarega razloga so dizla?e pustili brez pot. ra?unalnika in TCSja....Sem tudi sam ?e marsikaj stuhtal,pa ni? pametnega ugotovil,tak da re?itve na ?alost ni.

lp vuk

Dream as if you will live forever, live as if you will die today.

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ok......s tiste strani mi ni uspelo ugotovit ceno za pozovalni ra?iunalnik...ker ga tudi jest nimam....:/// MAm opremo TE in potovalnega ni...

 

 

LP daVid

Feel free....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ok......s tiste strani mi ni uspelo ugotovit ceno za pozovalni ra?iunalnik...ker ga tudi jest nimam....:/// MAm opremo TE in potovalnega ni...

 

 

LP daVid

http://www.w-tune.com/?b-bof-clax5-g-0404

 

na tej strani lahko sestavlja? svojo mazdo in prera?unava? Y v sit......sicer pot. ra?unalnika tukaj ni od kar so prenovili stran...sicer pa cene kar dr?ijo....vsaj za krom.vzpuh in za strehico in za krom. obrobe okoli ?migavcev...sem prera?unala in preverila pri nas.... ?e pa spet najdem tudi pot.PC ti javim

Veliko smeha in dobre volje - pa varno vo?njo, seveda !

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.