Skoči na vsebino

Aktivnost prijavljenih


komar

Priporočeno sporočilo

  • Odgovori 248
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Naložene slike

David --faster than speed of light-- od tebe pricakujem en white russian, za zacetek. :D .....sploh ne vem v katero temo to pase ker grejo posti tok hiter da je res nemogoce sledit...ampak glavno da naredis belega rusa (caucasian, ce si gledu "the big lebowsky" :)

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

David --faster than speed of light-- od tebe pricakujem en white russian, za zacetek. :D .....sploh ne vem v katero temo to pase ker grejo posti tok hiter da je res nemogoce sledit...ampak glavno da naredis belega rusa (caucasian, ce si gledu "the big lebowsky" :)

Nope...nisem gledal......sicer pa bom s tabo bolj inovativen in ti naredu nekaj kar ?e nisi pil......Something like a Nigt Lady..... :D:D

 

 

LP daVid

Feel free....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Res mu je teh nekaj trenutkov ve? kot lepo, vendar ne zamenjam z njim...ali pa samo jaz nosim o?ala in vidim tudi kaj zraven lepih deklic?!? ;)

Bi pa bil z njim! :P

 

Papa, Tomi

Papa, Tomi
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

komar ... v bistvu tip ni v vozi?ku, bil je le na tem sejmu (E3 - poznajo ga predvsem igri?arji), vozi?ek je dobil zato, ker je ravno pred prihodom na sejm do?ivel manj?o nesre?o in ni mogel normalno hodit. Lucky bastard jaz temu pravim. :rolleyes:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tip je baraba..... :angry: Pol pa pupe "so?ustvovale" z rev?kom....bogi bogi dej rokico pod krilo.....Bolj?e zdej?** No pol dej pa ?e malo.....pa......

 

Uf....?ist sem noter padu.....hihihihi

 

 

LP david

Feel free....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

 

Uf....?ist sem noter padu.....hihihihi

 

 

LP david

Ja, bi ti pasalo ne, ?e bi "?ist noter padu" - hehe :P

 

Papa, Tomi

Papa, Tomi
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Opa?am da se je forum spet kriti?no ustavu.....hm....bo treba uvest kako pravilo da se bo ve? pisalo.....kot je Kaalman reku....min 10 postov na dan..... :D:D

 

 

LP daVid

 

 

P.S. Kje pa je Tomi??? :angry:

Feel free....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Imava tudi s Tonixom en letak v delu, le malo ?asa ?e potrebujeva, tako da bo rok 10. junij kar ok, ?eprav pri?akujem, da bo kon?an ta vikend.  :D

Kje je letak! Jaz ho?em letak! Takoj! :D

All I ask: the sky above and the road below me.
BlueSky

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

dajmo se potrudit fantje... pa saj ja ne bo moj letak ?el v javnost :P

 

:D

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Prvotni post niti ni bil v smislu naberimo si ?imve? ?lanov, ampak zakaj ?lani malo postajo, sploh ?e vidi?, da so dolgo ?asa logirani... jaz sem tukaj s tonixom, ?e nima? kaj pametnega za povedat, se pohecat, prispevat, potem sem raje tiho in imam raje forum, ki je pregleden in magari ''su?en'' kot pa neko brezvezno nabijanje postov, zato obstaja ?e dovolj forumov drugje... keep it simple, funny and professional

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Prvotni post niti ni bil v smislu naberimo si ?imve? ?lanov, ampak zakaj ?lani malo postajo, sploh ?e vidi?, da so dolgo ?asa logirani... jaz sem tukaj s tonixom, ?e nima? kaj pametnega za povedat, se pohecat, prispevat, potem sem raje tiho in imam raje forum, ki je pregleden in magari ''su?en'' kot pa neko brezvezno nabijanje postov, zato obstaja ?e dovolj forumov drugje... keep it simple, funny and professional

...ok

post-13-1118666326_thumb.jpg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Prvotni post niti ni bil v smislu naberimo si ?imve? ?lanov, ampak zakaj ?lani malo postajo, sploh ?e vidi?, da so dolgo ?asa logirani... jaz sem tukaj s tonixom, ?e nima? kaj pametnega za povedat, se pohecat, prispevat, potem sem raje tiho in imam raje forum, ki je pregleden in magari ''su?en'' kot pa neko brezvezno nabijanje postov, zato obstaja ?e dovolj forumov drugje... keep it simple, funny and professional

SE strinjam ;) .

Sex, V6 and Rock 'N' Roll

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Guest BrainLess

no prva verzija je na voljo  B)  Pokomentirajte, pokritizirajte...  :D

 

aja pa ?umniki bodo dodani kasneje.. font jih ne podpira  <_<

meni se zdi ?ist ok, edino stavke bi vrgel v nasledno vrstico (vsakega) - bi blo bolj pregledno! kaj pa wem?

 

Pa barva - huh nebo ?lo malo dosti za letake? Kolko jih sploh bo?

 

Sem pa pripravljen stopit v akcijo! B)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Odli?no, odli?no, res odli?no. Tonix ti si mojster. In ne, ni? vpra?anj v svojo vrsto, tako je veliko bolj?e, ne spreminjat ni?esar, razen dodajanja ?umnikov. Meni je stilsko dovr?eno, madonca kot da bi imel pred sabo kak official flyer, thumbs up!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.