Skoči na vsebino

power box M6


lc4

Priporočeno sporočilo

Tko kot Jures pravi - motor za?ne vle?i iz kleti, se pravi da? gas pri 1000 obratih in lepo potegne kar za diesel glih ni zna?ilno. Da ne re?em kak?en u?itek je medpospe?ek, ko stisne? nekje pri 60km/h v tretji. Prehitevanja so pa sploh WooooW :jupiii::jupiii:

 

se strinjam z bossom...sam zanima me kako bi blo ce bi dal software cipat a bi lahko potem imel se kr ta cip notri?

www.trziskisladoled.si

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

crd tuning

 

Misli? resno ali se hecamo, ker nameravam kupiti.

Ti boxi stanejo 89?,govorili ste o 200 in ve?, pa ful majhno izgleda na sliki. A imajo ti tudi za nastavljat razli?ne stopnje, kot pravite.

Kolk pa se realno dvigne poraba.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Misli? resno ali se hecamo, ker nameravam kupiti.

Ti boxi stanejo 89?,govorili ste o 200 in ve?, pa ful majhno izgleda na sliki. A imajo ti tudi za nastavljat razli?ne stopnje, kot pravite.

Kolk pa se realno dvigne poraba.

 

89 je osnoven, gre pa do 350?....od nenastavljivega, do nastavljivega do takega z daljincem (lahko med voznjo preklaplja?)

nenastavljivega NE KUPUJTE (!!!) ?e imate DPF!!!

 

v ceniku celo 400? a ker sem jih kupil ze kar nekaj za fante daje dobro ceno

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

89 je osnoven, gre pa do 350?....od nenastavljivega, do nastavljivega do takega z daljincem (lahko med voznjo preklaplja?)

nenastavljivega NE KUPUJTE (!!!) ?e imate DPF!!!

 

v ceniku celo 400? a ker sem jih kupil ze kar nekaj za fante daje dobro ceno

 

Imam M6 brez DPF, 136hp. Kolk bi pri?el nastavljivi, oz. ali tudi nenastavljivi da tiste obljubljene konji?e.

Ali tudi pri nenastavljivem avto lep?e vle?e iz nizkih obratov ?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 3 tedne kasneje...
  • 1 leto kasneje...

Se opravi?ujem, da pogrevam staro juho. Sedaj imam ta Mal Electronicsov box in zaenkrat ?e nisem zasledil neke razlike. Iz prve sem ga dal na 4, zdaj je na 6. Turbina ?e vedno za?ne ?opat pri 1800 obratih, prej ne. Naj dam ?e na ve?? Aja, pa dve diodi sta gor. Kaj pomeni katera? Ena mi sveti rde?e. Kdaj se pa druga pri?ge? ?e enkrat se opravi?ujem za nesmiselna vpra?anja in se zahvaljujem za odgovore :ne vem:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.