Skoči na vsebino

G. Komar


David

Priporočeno sporočilo

Tomi pa je bil v?eraj zelo zaseden, danes je bil do sedaj v Avstriji (zopet zelo zaseden) in jutri bo zopet v Avstriji (?e bo sre?a in bo zopet zelo zaseden)! :P

 

Papa, Tomi

Papa, Tomi
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

Mater, sami gospodje smo tukaj (a to mogo?e leti na moj EM?O?) :D !

Ni kaj dost ?asa, pa niti volje prave... :rolleyes:

Samo ?e na son?ek, morje, senjoritas in knacken bikinis, ... B)

Tudi danes sem tukaj samo za kratko - ?mrcc - pa saj bo tudi pri nas posijalo sonce...

 

 

Papa, Tomi

Papa, Tomi
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

 

P.S. Knacken bikinis.....it's too cold for them..... :angry:

Meni, ko bi "samo gledal" ni ni? prehladno. :rolleyes:

 

Papa, Tomi

 

P.S.: Pa sem raje vitalen star?ek, kot pa kak?en zate?en in zagrenjen ?tudentek (teh je MB poln)! :P

Papa, Tomi
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ok te pa bodi star?ek.....sicer pa nisem zate?en ?tudentek......Pa ?e u mb me ni...... :lol::lol:

 

LP daVid

 

 

Tomi hecam se.....najbolj?a leta ma?!!! Vpra?ej svojo ?eno...pa bo zihr potrdila to.... :D

Feel free....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tomi hecam se.....najbolj?a leta ma?!!! Vpra?ej svojo ?eno...pa bo zihr potrdila to.... :D

Ja, upam ja, ker se tudi jaz hecam...

?ene raje ne bom vpra?al - ker bom zopet kak bik, ki ga razganja zaradi "krize srednjih let" - hvala bogu za njo! B)

 

 

Papa, Tomi

Papa, Tomi
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?ene raje ne bom vpra?al - ker bom zopet kak bik, ki ga razganja zaradi "krize srednjih let" ....

Ma boga ?ena..... Evo pol pa moje mnenje ?teje.... :D:D

 

 

LP daVid

Feel free....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja ja to opa?am ja.....nekako sem se navadil ?e na to....no ma upam da usaj na kak?nem sre?anju kjer se dobimo ne bo tak da bomo sam midva fljoske nabijala.... :lol::lol:

 

 

LP daVid

Feel free....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Verjetno si mislijo : glej kaka ftepa, samo bluzita!

Sicer pa se nikoli nisem kaj preve? obremenjeval s tem kaj drugi mislijo o meni, pa tudi sedaj ne mislim za?et - hehe

Pa saj mi ni ?isto vseeno no!

 

Papa, Tomi

Papa, Tomi
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ahmmm, Schlossgold, Uni (gre samo zelo mrzel) ali Panashe (najmo?nej?a pija?a, ki jo ?e prenesem :D ).....kadarkoli - ?im prej (baje bo od ?etrtka naprej poletna vro?ina - kon?no in se bo la?je pilo)! :D:D:D

 

Papa, Tomi

Papa, Tomi
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ahmmm, Schlossgold, Uni (gre samo zelo mrzel) ali Panashe (najmo?nej?a pija?a, ki jo ?e prenesem :D ).....

Torej te na panasche povabim.......svoje cajte sem zelo rad to pil....zadnje cajte ga pa ne najdem ve?....tako da pick up the place...... :D

 

 

LP daVid

Feel free....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Majo ga v Intersparju - MB na kupe... :D

Sranje, pri nas bo ?ez minutko zmanjkalo elektrike - hehe - no res moram se poslovit!

Sedaj je ?e : kosilo, koktail, pir,...kar pridno nabiram - se bo kmalu spla?al izlet v tvoje kraje!

Lep ve?er ?e naprej - tudi ostalim, ki samo gledajo in se naslajajo, Tomi :D:D

Papa, Tomi
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Majo ga v Intersparju - MB na kupe... :D

Sranje, pri nas bo ?ez minutko zmanjkalo elektrike - hehe - no res moram se poslovit!

Sedaj je ?e : kosilo, koktail, pir,...kar pridno nabiram - se bo kmalu spla?al izlet v tvoje kraje!

Lep ve?er ?e naprej - tudi ostalim, ki samo gledajo in se naslajajo, Tomi :D:D

Ej tomi bodi fajn.....pa re?i ?eni nej ne me?e varovalk ven....mislim da te lahko ?e kako druga?e spravi izpred PC-ja----- :lol::lol:

 

Sicer pa se kar povabi dol h nam......sam bo radler namesto panascheja.... :D

 

 

LP daVid

Feel free....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.