Skoči na vsebino

Pomo? pri nakupu vozila


Z M A J

Priporočeno sporočilo

Madona Ajvar, a ne vidi? kako se sveti? :whatever::P

 

Ja tistale Miata je res ?ist prebunkana - jao! :rolleyes:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • Odgovori 102
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Simon, dost dobr predlog 1.323, ?eprov nisem nek Bmw fan, ampak verjetno ob LPG vgradnji dost okej nakup! :bravo:

 

BRG Miata pa je kumi ene par dni gor, ma? prov!

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jah realno gledano ima prostor, kvaliteta je gotovo na nivoju, ni ?voh, s plinom si ga pa sploh zmagal. ?e se ne motim ima tudi ketno.

 

BRG so pa redke, to nekaj velja. Jaz bi jo imel pa ?e cena ni neka bolana ampak relalna. :bravo: ?koda samo ker jo prodaja ?e zdaj, ?e se jeseni odlo?im kupiti normalen avto pa Miato za na Raceland bodo gotovo same 1,6 ta?voh pa od 5000? naprej ?e lopatarce. :vskalo:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja s tem da je verjetno kar razlika ?e je targa al pa kabrio! :danzoman:

 

Zdele ko sem mal bolj vrgel u? na tele E46 avtomobile, moram priznat da mi deluje kar nekolko zastarela ?katla (?tev?kov pa raj? ne bom komentiru - so isti kot 25 let nazaj), kva pa vem! :ne vem: :unsure:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A je tale Miata na fri?no gor? Kon?no spet 1,8. :bravo:

 

 

Prodaja se enih 2-3 tedne je pa malo gor pa malo pa jo da dol. Sem jo pa ?e be?no videl tu pri nas v MB samo, je bila takrat registrirana, ?e je res 1,8 in ne tako kot ona brez cene, ki je wanabe 1,8 pol je tudi cena primerna in ?e bili ?oldi bi pa jo ?el gledat in domov peljal.

 

 

 

A mi kdo zna razlo?it, ZAKAj je tole tako precenjeno ? ?zmeden?

http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=4659017&show=1

 

 

Pa to ti je Honda pa misli, da je niki Honda Fan ker jih ima nekaj na dvori??u tako, da mora biti dobra cena.

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

  34419_1.png  33631_1.png 34319_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Rahlo po?kodovano, hauba pa naluknjana kot da bi se ?vabi nad njo zna?ali.

 

A mi kdo zna razlo?it, ZAKAj je tole tako precenjeno ? ?zmeden?

http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=4659017&show=1

 

avto je ljubitelsko vo?en, zelo ohranjen ,vo?en samo po lepem vremenu.nove gume, letna vinjeta. prosim kli?ite resni

 

Zato :harhar:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kdo pa pravi, da takrat ni stal, npr. da nima niti nadstre?ka, se prav se res vozi samo po lepmu vremenu! :ne vem:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Symon, al pa morda ?e kdo, me zanima kaj bi vzeli, ?e primerjamo;

 

Mazda 6 I, GT, 2.3 166KM

 

vs.

 

Bmw E46 323i 170 KM

 

Oblikovno vam je itak jasno kaj mi je bolj v?e?no, nekako se mi zdi kot da je eno generacijo novej?e vozilo, a vendar, drugi pa ima 6-cilindrov itd. :ne vem:

 

A je mo?no simon, da da? tisto francosko primerjavo obeh (priznam enkrat sem se trudil neki spacat, pa sem se izgubil v njej) :blush::unsure:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Labi, niti 316 niti 318i ne bi mel, ker to (preverjeno) vle?e slab? ko Galuna (sej ne da ho?em dirkat, sam nisem pa ?e za potujo?o oviro na cesti namenjen)! :ne vem:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

vem sej nisem mislu, da moras met 316i (ceprav za 105 konjev in 1900kubikov je sel kar v redu)

 

-placa ima bistveno manj

-sedi se slabs, ce nimas sportnih zicev

-avto je bolj agilen (bolj precizen volan kot 6-ka)

-prtljaznik je tema, lahk spravis en kufer in to je to, ker gepek je nepravilne oblike in je bolj ali manj neuporaben

-kvaliteta pa je na strani bimmerja

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Labi, kaj pa dizajnersko gledano, se strinja? z mano, da je velik prepad med temi dvemi vozili? :ne vem:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

oba sta mi zelo vsec, minus pri mazdi seveda zadnje luci

drugo pa vredu, notranjost bmw-ja je pa tko kotr notranjost sedanje mazde, neki gumbi pa se lovis z njimi

stara 6-ka vse veliko in lepo pregledno

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Labi, eto ?e ?e bi se slu?ajno za Miato odlo?u, 2 zanimivi, kaj pravi?;

 

http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=4721989&show=1

 

in pa v zame popolni barvi za ta avto?ek;

 

http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=4689300&show=1

 

:rozico::notworth:

 

Ta prva (modra al kva je ?e) je mislim da od tomblasterja ;)

 

Una lopatarca pa tut ne zgleda ?voh :blush:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Symon, al pa morda ?e kdo, me zanima kaj bi vzeli, ?e primerjamo;

 

Mazda 6 I, GT, 2.3 166KM

 

vs.

 

Bmw E46 323i 170 KM

 

A je mo?no simon, da da? tisto francosko primerjavo obeh (priznam enkrat sem se trudil neki spacat, pa sem se izgubil v njej) :blush::unsure:

 

Evo link! :bravo: BMW naj bi bil v teoriji hitrej?i kar je glede na ve?jo konja?o in navor razumljivo. ?eprav tisto o 8 sekundah do 100 pa ni realno ker sem to?no proti takemu avtu z NXom zmagal. Bolj 8,5-9 sekund.
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hvala, sm podrobno pogledu, ti si pa o?itno ?e pravi Francoz! :bravo::P

 

Pa saj je dosti logi?no, tam zgoraj ima? napise "Duels" "Matches" potem pa samo vna?a? avtomobile, ki bi jih primerjal.

No ja o?i imam odkar sem prodal vse Nissane vedno manj po?evne ampak to ?e ni? ne pomeni. :hudicek: Enkrat te moram peljat s Cliom, da bo? videl, da ?e ne drugega je razlika med Renaultom in Renault Sportom. :zvizga:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

To pa sm kuj za, ker navadno Reno me nekak ne navdu?uje, hehe! Kaj bi ti vzel od unih dveh (gt mazd je ful mali izbor)? :P

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Aja tisti klan?ek mi z Miato ni delal te?av, je pa odvisno ?e ma? gume na nivoju, ti pa sicer da RWD kar nekaj u?itka, ki ga prednji ne! <_<:danzoman:

 

Simon, ?e neki me zanima, vidim da je pri izvedbi 323i, kubika?a odvisna od letnika (nekateri imajo 2.500ccm, drugi pa samo 2174 al neki tazga)! :ne vem:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ne vem Jo?a kolk dedca si, ampak trojka je manj?a od clia od znotraj majke mi. Tok nesramno mal placa kot je v trojki, skoraj ?e nisem vozil. Poleg tega ti bo ?estak pil garant ve? kot M6 2,3, tko da bi bila jaz previden. 3jka je narejena za kitajce do 1,5 m vi?ine. Men je sicer v?e? za pogledat, a bmw se pri mojih 193 cm za?ne s petko. ?al. Pa ?e to ne pred l. 2004 ker pr starih petkah imam glavo ?ist v strehi.

Have a nice and productive day!

Your future depends on it.

Your LIFE… depends on it.

 

A Klokateer...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.