Skoči na vsebino

Pomo? pri nakupu vozila


Z M A J

Priporočeno sporočilo

Labi - kej tacga, tole se mora carsko peljat???

 

http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=4739251&show=1

 

Tole se ti spla?a pogledati. Itak je mo?nost menjave, za razliko v ceni pa vgradi? plin in pla?a? zavarovanje. Ki ne bo drago:

"AKCIJSKA UGODNOST

VSI NA?I KUPCI DOBIJO 55 % POPUSTA PRI OSNOVNEM IN KASKO ZAVAROVANJU. Ne glede na na?in pla?ila oz. financiranja- tudi pri menjavi vozila."

 

Moj predlog? Pojdi peljati in, ?e ti bo koli?kaj v?e? vzemi in ne kompliciraj ve?. Res je avtomatik, res nima zadnjih vrat ampak ima pa zato ful opreme in se bo? peljal kot gospod. :bravo:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • Odgovori 102
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Pol ?e bolj? da bi dal zadaj nalepko SDI - Samo da ide! :P:harhar:

 

Labi, kaj misli? glede tele avtomatike, matrmilo - mal me negotovost daje, ker to ?e gu?ne, sm pa pe?enka, si bom ?e ?elel Renoja nazaj! :hudicek:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tole se ti spla?a pogledati. Itak je mo?nost menjave, za razliko v ceni pa vgradi? plin in pla?a? zavarovanje. Ki ne bo drago:

"AKCIJSKA UGODNOST

VSI NA?I KUPCI DOBIJO 55 % POPUSTA PRI OSNOVNEM IN KASKO ZAVAROVANJU. Ne glede na na?in pla?ila oz. financiranja- tudi pri menjavi vozila."

 

Moj predlog? Pojdi peljati in, ?e ti bo koli?kaj v?e? vzemi in ne kompliciraj ve?. Res je avtomatik, res nima zadnjih vrat ampak ima pa zato ful opreme in se bo? peljal kot gospod. :bravo:

 

To je ?e vzame? leasing, zato sem jaz vzel MX5 na minimalen leasing da imam na drugem avtu 55% bonusa ki gre s tabo naprej :notworth:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

V roku treh tednov (?e gre res Galuna od hi?e seveda) grem nabavit drugo vozilo, zdej te?ko ti re?em ?e bo lih tale CLK, ampak ?e ti ni odve? in prevelika izguba cajta, bi bil hvala?en ?e si ogleda? tega stroja! :danzoman:

 

Ko se vidmo pa dobi? pivo za nagrado! :P

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Malo res poglej, ker se za Laguno ?e u pondelk dobim z morebitnim kupcem! :danzoman:

 

Tole mora pa letet ko sam vrag, cena pa dokaz nizka;

 

http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=4670305&show=1

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja Grega, vedu sm brez da pogledam! :P

 

So pa dragi teli avtomobili, glede na to da majo 10 oz. 11 let! :rolleyes:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Eh zmeden sem tok, da blj neb mogu bit - ja k zmaj! :P

 

Obstaja trojna dilema in sicer so opcije;

 

- kupt koreto v okviru svojih finan?nih zmo?nosti brez izposojanja, to bi blo re?mo 5000 denarcev

 

- kupt neki bl orng, minimalno staro (vzet par jur?kov krede) - zelo nerad, jebe? pleh dost bolj mi je va?na kvaliteta bivanja (nepremi?nina) oz. streha nad glavo (star?i mi v kratkem kupujejo zazidljivo parcelo, oujea)

 

- kupt en majhn skret (s klimo) za mejhn gnar, npr. rang Pola, Klija, Twinga itd., par mescev al pa ?e prek zime 11/12 tisto vozit, tacajt re?mo da se kej Penezov nakaplja in potem kupim neki - financam primerno.

 

 

Skratka - te?ko je ?ivljenje nas Proletarcev! :blush::hohoho:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Eh zmeden sem tok, da blj neb mogu bit - ja k zmaj! :P

 

Obstaja trojna dilema in sicer so opcije;

 

- kupt koreto v okviru svojih finan?nih zmo?nosti brez izposojanja, to bi blo re?mo 5000 denarcev

za 5000 ne dobi? kurete danes dobi? kar orng avto

 

- kupt neki bl orng, minimalno staro (vzet par jur?kov krede) - zelo nerad, jebe? pleh dost bolj mi je va?na kvaliteta bivanja (nepremi?nina) oz. streha nad glavo (star?i mi v kratkem kupujejo zazidljivo parcelo, oujea)

ene 2000? ti ne bo naredilo razlike po moje - prej ?e + 5.000?

 

- kupt en majhn skret (s klimo) za mejhn gnar, npr. rang Pola, Klija, Twinga itd., par mescev al pa ?e prek zime 11/12 tisto vozit, tacajt re?mo da se kej Penezov nakaplja in potem kupim neki - financam primerno.

Skratka - te?ko je ?ivljenje nas Proletarcev! :blush::hohoho:

 

Pa te bo ta skret pri?el s kakim servisom ve?...:)

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz osebno bi v tvoji situaciji pogledal tole

 

bencin

http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=4644825&show=1

ali ceneje

http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=4644825&show=1

 

http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=4631045&show=1

 

ali pa izjemno dizel ma?ino TDI 150 (imel v seat leonu TDI SPORT :bravo::bravo: )

Se redkeje najde v toledu

http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=4722879&show=1

http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=4497488&show=1

 

izjemno veliko avta za ta denar, ?portno naravnan podvozje - oprema super, poraba mala tudi na bencinarjih

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?rn je hud! :bravo:

 

Bolj kot ga gledam bolj se mi zdi moj biv?i............namre? MS Design pragove sem dal jaz gor - v originalu jih nima!!!

 

ampak me motijo feltne - ?e pa poka?e sliko notranjosti in ima srebrn ?altkebel - je bil moj :bravo:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jure prva 2 linka sta identi?na, za Benz Toleda! :P

 

Ideja sicer ni slaba, sam ne vem kok je 20V ma?ina NON TURBO kej kvalitetna iz VW grupe, vem da ?ejni so kr tile konji?ki! :whatever: od sebe pa ne da kaj dosti (je mel sosed v A3 ta navadni 1.8 motor)! :glare:

 

Oblikovno mi je Leon bistveno lep?i kot Toledo (ta je kar zastarela ?katla za moj okus dale? od trenutne Galune), kva pa vem! :ne vem:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Eto tema gre lahko u penzijo, grem polo?it aro za mojo preljubo GT ?estko ta moment (?e zmer pa nimam reg. table naro?ene, bemti), pelju me bo pa do prodajalca kr kolega Mirko, ki stalno govori k zmaj, tko da veste od kje je to! :harhar::P

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.