Skoči na vsebino

izku?nje z uvo?enimi avti


max2401

Priporočeno sporočilo

Sicer se je o tem na forumu sigurno ?e kaj govorilo, a bi vseeno lahko malo raz?irili izku?nje o preprodajalcih uvo?enih avtov.

 

Moja izku?nja izpred par minut: gledam avto: http://www.avto.net/ad.asp?id=4756867 (za arhiv, ko link ne bo ve? na voljo - Mazda 5 letnik 2007, 93k km, pravkar servisiran na A-Cosmosu).

 

Kli?em g. Marjana - "o ta ima pa vse servise narejene. Zadnji septembra pri 140k km"

 

Da poenostavim: ali ima kdo kak?no dobro izku?njo z uvo?enim avtom in/ali kak?ni dilerjem.

 

Sploh ne bi spra?eval, ampak ?e ho?e ?lovek M5 ali M6 slovenskega porekla, je skoraj treba kupit novega.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No sej kar se mene ti?e so uvo?eni avti po defaultu zavo?eni in na?eloma jih sploh ne gledam.

 

Trik je samo v tem, da ?e ho?e ?lovek Mazdo in je zraven ?e res malo izbir?en (recimo, da bi imel M5 s kaj ve? kot 110 konji) doma?a izbira hitro usahne.

 

Tko da dejmo bolj konkretno zastavit vpra?anje: Ali ima kdo kak?no dobro izku?njo s kakim dilerjem ali uvo?enim avtom?

 

?e ne pa... a mi lahko kdo razlo?i, kako to, da je to vrtenje km ?e tako raz?irjeno in tipi lahko pre?ivijo. Kaj sem ?e v?eraj na?el:

Oglas pravi, da ima 5 let star avto 132.880km, zraven je pa slika izpisa servisov:

8.6.2010 (pred skoraj enim letom!) servis na 130.624km , menjan jermen

15.4.2009 87.643km

10.4.2009 66.841km

 

Tukaj je slika iz oglasa: http://images.avto.net/4681809/12.jpg

 

V 5 dneh je ?el pol poti okol ekvatorja, potem pa v enem letu za 1. november na britof al kaj. Pa ne mor? met ljudi tok za norca. Al?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kontaktiraj ?panika iz MS ?e se je motim...poznam osebno 3 pimere kateri so pri njemu kupili uvo?ene avte, realni kilometri, ?e vse nalepke so bile po vratih - od servisov, nobenih izrednih problemov z avti....zdej, upam da je ?e vedno ok, mogo?e bi kak?en na? iz tistega konca kaj napisal. Druga?e pa ve? ali manj na?i dealerji dol kupujejo poceni razsute avte s kilometrino in malo porihtajo, prevrtijo da zaslu?ijo...druga?e cene niso kaj preve? ni?je kot pri nas oz. niso, mogo?e dobi? ve? opreme za isti denar pa seveda ve?ja izbira je...tako da, ?e najbolje je iti sam iskat, ?e le zna? jezik ipd.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

V Celju se izogibaj preprodajalca ?argi Ki?o-ta, ta po moje nima en avto, ki ne bi imel kilometrov dol zbitih. :angry2:

 

Ta je tko al tko slovensko vse znan, pa mislim,da zaradi repjutej?na skoz spreminja ime firme,da ja lahk kej proda :hudicek:

 

Lahko se pozanima? tudi pri JOMI iz Kamnika,ta tut ve?inoma avtov uvozi na vsake tok ?asa JOMA.SI

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.