Skoči na vsebino

Prijavi

  • Zadnja sporočila

    • Tudi jaz ne. Saj imamo enega najboljših ročnih menjalnikov na trgu. 😉
    • tist mcdrek je en jajc. Oprema je podn od podna za ta dnar. Kar se tiče boschovih motorjev sm js s svojem zelo zadovoljen. S turbo nism mel težav ko sem testiral. res da sem se do sedaj večino na tour+ fural, razen na sred podmeje sem dal na emtb mode, pa je šlo čist lepo, nobenga filininga da bi bajk ponoru al pa kaj. turbo je bol mišlejn za kako vožnjo v strimino čez korenine in večje kamne al pa kjer res potrebuješ mal več moči da prideš čez kake ovire. je pa treba po pamet ker ma nekaj ''overdriva''.  
    • Na vsaki karti in dogodku piše, da je sneman in da se strinjaš s tem, ko si prisoten.   Za vrtec in šolo smo take jajce podpisovali. Dejansko zaradi tega vem to. Hehe.   Nimam nič proti če jo objaviš. Samo pohecal sem se iz sodobnih nebuloz. Včasih tega ni bilo in bil mir. Bolj mi je fascinantno kak paparazi preživijo, če bi blo to tak ojštro.
    • hahaha sej sm ji reku da bo objavljena. sam je pa tole čudno glede na to da te na prireditvah skos slikajo in snemajo.... po tem takem bi lahko vse stožu in bi kaka TV kmal propadla ker so pač objavil tvojo sliko oz posnetek. mal v hecu  🤪
    • Bilo je v hecu. Ampak če tako rečeš, pa sem ti poiskal izsek:   Krovni zakon na področju varstva osebnih podatkov je ZVOP-1, ki pravi, da je fotografija, posneta na določenem dogodku interne ali javne narave, lahko opredeljena kot zbirka osebnih podatkov in tako predmet varstva osebnih podatkov. Po ZVOP-1 je osebni podatek katerikoli podatek, ki se nanaša na posameznika, ne glede na obliko, v kateri je izražen, zbirka osebnih podatkov pa je vsak strukturiran niz podatkov, ki vsebuje vsaj en osebni podatek.  
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.