Skoči na vsebino

Tole je pa kr smeh


Boss

Priporočeno sporočilo

  • Odgovori 13,5k
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Kia Pride ni kopija ampak pomoje kar licen?en avto tako kot Suzuki Swift & Subaru Justy pa ?e kaj bi se na?lo (?e se ne motim Opel Frontera in en Daihatsu na Japonskem :blink: )...

 

Je pa Kia res v vzponu tale Pro.cee'd mi je tako v?e?, da je ?e kar srhljivo. Bi ga imel. :blink: In nikoli si nisem mislil, da bom to rekel za kak?no Kio potem veste, da mi je res v?e?na. :D Da o garanciji ne govorim, to da nima pocinkanega pleha (to je sodelavec prav pameten, ?eprav je to najbr? edino kar ve o avtu ker druga?e je en bizgec, ki ga ganejo samo 4,5m+ Nemci & Laguna) me pa ne gane, saj ga moj Nissan tudi nima pa ?e ni razpadel. :hohoho:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Se ne vem al je ?e blo al ne,skratka dobra finta. :bravo:

 

Ne vem, kaj mate proti Bosancem. Mene so v?asih tudi fejst motli. Zaj pa ne ve?. Do tega pa je pri?lo takole:

 

Mam h?ero, ki mi je kot frkla pila kri. Bil sem vse, stari, bolan, zabite?, sto let za leseno ?lico, ni kaj ni blo. Mam babo, ki me je jebala v glavo ko majmuna. Ni? ji ni pasalo. Bol ko sn delal, bol je ?vekala. Mam sosede, ki so mi nonstop delali pizdarije. Nobeno stvar nisem prav naredu, ne da bi meli pripombe. Pol pa je h?era spoznala enga Bosanca, zanosla in se z njim o?enla. Sprva sem mislu, da se mi bo sfuzlalo. ?ez dva meseca je pri?la nazaj s plavim frisom. Ati, mami lejta kaj mi je naredu. Ni? ve? neandertalec in podobno. ?ez dva dni je tak ?la k njemu nazaj. Vsake tolko cajta jo naklofa in se pridere k svojemu zlatemu ateku. ?e staro je strah zeta in se je fejst vnesla. Jaz pa od cajta do cajta povabim Bosanca v gostilno na pija?o in sma najve?ja kolega.

 

Zakaj pa ne. Porihtal mi je familijo kot se spodobi. Toti nimajo milosti do bab. Pranje nog vsak ve?er, postre?ba all inkluzive, nobenega ?panskega sranja na TV, samo fusbal, itd. Marsikaj bi se lahko nau?ili od njih. V?asih naredimo pri nas piknik in pride zet s familijo (mata tri sine) in ?lahto.

 

V?asih ?e kake kolege sabo prpelejo. Ko se frocovje zakadi po vasi spizdijo ?e podgane. Sosedi dva dni ne upajo iz bajt. Tudi na njihovo muziko sem se navadil. Saj ni tak slaba. ?e sploh ?aban ?auli? in tista Kuje Mujo konja po mjesecu, ?eprav je baje ?e zelo stara. Sedaj ?e me kak sosed ho?e kaj gnjavit, samo re?em, da bom mel piknik, pa mam mir. V trgovini vcasih za ?tos stegnem roko proti pakiranim ?evap?i?em. Narod samo raz?iri oke v strahu, spet bojo meli piknik. Skratka sedaj sem car na vasi.

 

Zato:

 

 

?iveli Bosanci!

 

 

:hohoho::hohoho::hohoho:

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

jst pa pravim: lepa dekleta ljubijo barabe

?al je to resni?na zgodba o dekletu ki mi je pomenla vse na svetu

zej je pa ?la z enim bosancem ko ne zna n? drugega koker se tepst <_<

?aki, ?aki... da te jst enkrat med roge dobim ne vem ?e se bo? ?e kej velik tepu

zdej je pa ratala taka kurbica... ( pel me nekam pa za pit mi daj pol ti dam pa noge narazn)

ne gre mi iz glave prekleta babnca!!

sej vem da je tole mal off topic

 

no... da se mal vrnem na temo a je kdo gledu piramido?

Jelin?i? VS Grm tema o romih v sloveniji :jupiii:

?ivel Jelin?i? :jupiii::bravo:

VOZIM MAZDO NE MOTI!!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tole z vinom in kletjo sm kr en cajta rabu d sm dojeu, no kok bi ?ele ?zmeden? pred kakim mescem, al pa ?e ne bi spremlju dnevnega ?asopisja zadnji teden! :P

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

PIVOVARNA Datum:

 

LA?KO

 

Kadrovska slu?ba

 

 

 

 

 

Antunović Ivica

 

Padlih borcev 10

 

6258 Prestranek

 

 

 

 

 

 

 

Pro?nja za delovno mesto ku?alca piva na teko?em traku

 

 

 

 

 

Antunović Ivica rojen 25.08.1973.Slovenski dr?avljan.Spo?tovani! Opazil sem da v vsaki steklenici La?keg piva manjka en po?irek.Zato sem pri?el do zaklju?ka,da je legenda o ku?alcu piva,kateri preizkusi vsako pivo v pivovarni La?ko,resni?na.Legenda pravi da ga,ko se ta ku?alec zredi od piva,rata rde? v obrazu in za?ne govorit:''Ho,Ho, Ho, Ho,''po?ljejo na la?je delovno mesto,za Dedka Mraza.Legenda tudi pravi,da se novi ku?alec sprejme vsakih deset let.Bli?a se leto 2010 in vi boste sprejeli novega ku?alca.Zato bi vas prosil da sprejmete mene.

 

Ve? kot pet let delam kot gradbeni delavec.To pomeni,da spijem dosti piva.?e nikoli nisem bil na zdravljenju od alkohola,kar pomeni da mi bodo jetra ?e dolgo zdr?ala.To,da pijem samo La?ko pivo poznajo vse natakarice.Delal bi samo za hrano.Ni va?no kaka je hrana,samo da je pr?ut na tenko zrezan.Rad bi delal vse praznike, sobote,nedelje in ?im ve? nadur.Lahko spim tudi v tovarni.Menim,da je delo ku?alca piva na teko?em traku v pivovarni La?ko,najlep?e delo na svetu.Zato prosim vas,prosim vas,prosim vas, prosim vas,da ugodno re?ite mojo pro?njo.

 

Upam da boste mojo pro?njo ugodno re?ili,ker vas prosim,prosim, prosim,prosim…

 

Lep pozdrav! Podpis:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ljubezenska zgodba Micke in Mati?ka

 

 

 

?e vas nimajo radi tako, kot si ?elite, ne pomeni,

 

da vas nimajo radi, kolikor pa? znajo.

 

 

 

Micka in Mati?ek sta bila oba bolnika v psihiatri?ni bolni?nici.

 

Nekega dne, ko so hodili ob plavalnem bazenu za bolni?nico,

 

je Mati?ek nenadoma sko?il vanj. Potopil se je do dna in tam ostal.

 

Micka je takoj sko?ila za njim, da ga re?i. Zaplavala je do dna

 

in ga izvlekla na suho. Ko je direktorica izvedela za Mickino

 

herojsko dejanje, je velela, da jo takoj odpustijo iz bolni?nice,

 

saj je dokazala, da je umsko stabilna.

 

 

 

Ko je pri?la k Micki, da ji sporo?i novico, ji re?e:

 

Micka, imam dobro in slabo novico. Dobra novica je, da bo? odpu??ena,

ker si se razumsko odzvala na problem,

 

sko?ila v vodo in re?ila ?ivljenje ljubljene osebe. Sklepam, da tvoje

dejanje ka?e na to, da si umsko zdrava.

 

Slaba novica pa je, da se je Mati?ek obesil v kopalnici s pomo?jo pasu

kopalnega pla??a, takoj potem ko si ga re?ila.

 

Zelo mi je ?al, ampak mrtev je.

 

 

 

Micka ji odgovori: Saj se ni sam, jaz sem ga obesila tja, da bi se

posu?il. Kdaj bom lahko ?la domov?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.