Skoči na vsebino

Prijavi

  • Zadnja sporočila

    • Srečam v mestu sošolko iz osnovne šole. Nisva se videla že vsaj 30 let. Vprašam: - "Hojla kako si??? " - "Pa Evo... poročena.. 3 otroc.. z dedcem mava fajn posel.. super. Pa ti?" - "Ma lih na pošto grem elektro plačat..." - "OK.. pa drugače???" - "Ja drugače mi jo bodo izklopili..."
    • Dobi oče pismo iz šole: "Spoštovani. Danes smo izrekli Janezku ukor. Na tla je namreč narisal miš. Učiteljica se je splašila, padla, ter si zlomila gleženj."   Ta star odpiše: "Spoštovani. Mirno mu date lahko še en ukor. Doma je na šporhet narisal pičko. Jaz sem si opekel jajca, deda pa jezik..."
    • En kniping s spodnje strani gor, da ga ne bo videti in bo vse lepo na mestu...
    • In kaj je problem s konjenico?   Naša Mazda 5 je imela 105 kW, pa smo naredili 360.000 km - sedem potnikov in velikokrat še kamp-prikolica zadaj, pa je v Rebrnice zvleklo s 100 km/h. Taka konjenica je za ta avto nadpovprečna in povprečen uporabnik ne bo uporabil niti 3/4 tega, kar motor ponuja... Mislim, v Rebrnice zvleč sedem potnikov in kamp-prikolico s 1300 kg s hitrostjo 100 km/h - ja kaj bi pa še radi?
    • Mi je pa zanimivo, kako je voznik preživel s to konjenico pod haubo in toliko km... 😋
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.