Skoči na vsebino

323F prednje lu?ke...


Priporočeno sporočilo

Pozdravljeni, nekaj ?asa nazaj sem dobil mazdo 323f letnik 1995 (BA) pa sm ?e takoj opazil, da je dolgi snop usmerjen zelo nizko... na tehni?nem so sicer rekli da je use uredu, vendar mi na cesti zve?er ne osvetli popolnoma ni? (le malo razpr?i svetlobo pred vozilom). Zanima me, ?e je to normalno? :(

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

bi reku da ne.

mogo?e so usrane, mogo?e so pa prenizke. jih lahko da? vi?je, sej za dolge je tako vseen. dva ?raufka sta na vsaki posebej (kratke, dolge), poglej dobro.

 

97-98 letnik ima samo za cel fokus uravnavat, tastara ima za vsako posebej, tako da ma? sre?o :P

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mo?no, sam moje ?e ne :P

 

@Ploki: tnx, sm nekej probavou s tem sam efekta pa zgleda da nima (vijak se vrti v prazno) <_<

 

lahk da se je tolk odvrtel da ni ve? na navoju in zato sveti tolk nizko... skor 90% je to... bo? mogel pa lampo razdret.. ;)

If in doubt, flat out... 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

zdravo, jst sem mel tud 323/c probleme z sprednjimi lu?mi. pr men je bil problem v tem, da se mi je ta vijak za regulacijo obrabil-zna bit, da zaradi starosti :P najbr? je pri teb tud v tem problem, lahko dobi? druge lu?i rabljene pri kerih to ?e dela, jst sm se doma mal igral in sem dajal podlo?ke spodi, da sem spravu snop svetlobe vi?je....po ?elji :party0035:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.