Skoči na vsebino

mazda 6 2008


renato 5432

Priporočeno sporočilo

Pozdravljeni

 

Na forum sem se prijavil z namenom da dobim kake koristne informacije. Odlo?am se o nakupu Mazde 6 CD 140 l.05/2008. prevozenih pa ima 90k. A mi lahko kdo pove koliko so kaj zanesljivi ti avtomobili, ?e imajo kake te?ave in ?e ga je sploh pametno kupit?? zelo bom hvale?en za informacije.

 

LP

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz imam s svojim pozitivne izku?nje. Razen vodil sede?a, ki so rahlo pokala v ovinkih nimam drugih garancijskih izrednih menjav pa se avto bli?a 80.000km.

 

lahko, da bo? rabil ?e kak?en update software in kak?no fino nastavljanje ?ob, ?e bi se slu?ajno izkazalo, da ti v nizkih obratih rahlo cuka.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pozdravljeni

 

Na forum sem se prijavil z namenom da dobim kake koristne informacije. Odlo?am se o nakupu Mazde 6 CD 140 l.05/2008. prevozenih pa ima 90k. A mi lahko kdo pove koliko so kaj zanesljivi ti avtomobili, ?e imajo kake te?ave in ?e ga je sploh pametno kupit?? zelo bom hvale?en za informacije.

 

LP

 

?E bo? avto vozil - ne samo na primer bajta - vrtec - bajta, je to super avto, tudi ta motor se mi zdi da vsaj tisti ki ga imajo nima problemov

 

P.S. pa na 170KM se ga da dvigniti relativno poceni :hudicek:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kupuje? izklju?no dizel ali gleda? ?e kaj drugega?

 

Avto bo izklju?no namenjen dalj?im relacijam min 60 km, mogo?e pa parkrat na mesec za kaj kraj?ega, ker druga?e se itq preva?am s Twingotom TCE kar je zelo primerno za kraj?e razdalije. Zanima me kolik?en stro?ek je nadgradnja SW in ?timanje ?ob?? Glede motorja sem pa zaenkrat ?e pri dizlu vendar mislim, da se kakega bencinca tud neb branu. Nisem lih seznanjen s tem kako delujejo bencinarji in koliko bolj se spla?ajo??? A so bencinski motorji bolj zanesljivi kot dizelski?

 

LP

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A so bencinski motorji bolj zanesljivi kot dizelski?

 

LP

 

 

Jaaaaaaaaa!!!

 

In predvsem cenej?i, kar se ti?e vzdr?evanja. Res je poraba mal vi?ja. Sam mam sicer dizla, a ko bom na 120 000 km pla?al 1300 ? za jermene bi meu raj? mazdinga bencinca k ma ketno. Mazda ma dobre bencinarje, predvsem 2.5 ali 2.0, 1.8 je pa malo slaboten za veliko gajbo. Dizel ti zna kaj ?ivcev po?ret ?e se bo? vozu kratke relacije zaradi filtra DPF a menim, da to pri tebi ne bo te?ava (tud pr men ni zarad relacijskih vo?enj). Je ?e nekaj bedarij okol dizlov, sicer se da z njimi ?vet a bencinarji jih nimajo.

Have a nice and productive day!

Your future depends on it.

Your LIFE… depends on it.

 

A Klokateer...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kopirana tema iz topica Moj prvi avto

 

Mazda ?e zdale? ni to kar se govori. Odli?en avto

Sam res kar neb verjeu ?e nem meu 6ke 140D. Kupu sem jo 2008. Sem ?e celo streho moral pokorigirat z korekcijo. Najmanj?i kamen?ek na streho pa gre lak in osnova. Pleh je pregovorno japonski - slab. Pol mi je pa ?e servo motor za?el nagajat, tko da so mi zamenjal celo kapsulo z motor?kom. saj ne vem kako se temiu pravi. Pa plastika na pragih se je raz?la tko da so jo morali sestaviti in enkrat sem imel problem s kontakti. Skratka za tako odli?en avto v prvih treh letih preve? ?rnih pik.

 

 

Mazda pa taka. In to GT. Naslednji?sam ?e nemca gledam. BMW ali pa passat.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

hja nevem. Glede nemcev ki jih nekateri hvalite pa tudi ni tako belo vse skup. Sam si namre? lastim Passata (2006) 2.0 TDI z highline opremo ter DSG menjalnikom pa da nebom na?teval kaj vse se me je zajebaval in lih zarad tega se odlo?am za menjavo. Nevem kaj storiti sem prav dilemi ampak ?e vseen navijam bol za mazdo kot Passata nazaj.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hja, moram kar pohvalit mazdo! Moja je stara 8 let, pa nobenih te?av.

Je pa M6, 2.0 bencinar, dela ko urca! Pa ?e tavelk servis je pocen :D

Res, z avtom nobenih te?av. Edino na laku se ji pozna, da ima ?e kar

nekaj km za sabo, pa to se porihta :P

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

fak pa to so samo kapitalne napake...jaz tudi ne bom vec mel mazde

 

Jaz tud ne... sej to je groza :(

 

Ko bi ljudje vedeli s ?im vse se uporabniki ukvarjajo pri drugih znamkah bi videli, da pri Mazdi ?e zdale? ni tako hudo. Ne re?em, da je idealno ni pa tako kriti?no, da bi ?lovek kr obupval - no vsaj pri tistih, ki imajo nove od za?etka, druga zgodba zna biti pa pri rabljenih sploh iz kak?nega finan?nega ali pa operativnega lizinga, kjer se ne mirka ni? avto se pa itak vozi tko, da zdr?i do konca garancije pol gre pa v prodajo.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mojemu TDIju ?e 3 mesece ni ?lo ni?, ker je ?e 3 mesece gara?iran....

 

Sam res ?e na morje ni ?el, ker je MX5 v pogonu....zapra?en je v gara?i :glare:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.