Skoči na vsebino

?e koga zanima, prodaja se rariteta :)


KAALman

Priporočeno sporočilo

pa ker je to Mazda forum, se mi zdi da mora bit avto tule omenjen, ?e pa kdo kaj ve? ve o njem, pa naj kar napi?e ;)

 

http://www.avto.net/2004/osebna/oglas.asp?id=386781#

post-9-1118339459.jpg

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Guest cruiser

Te RX7 tudi sam ne bi imel. Mi nikakor ne potegne oblika. Poleg tega pa tudi 150KM pri tistih 1200kg ni bog ve kaj. Prevec potencialnih problemov za premalo uzitkov.

 

Sicer je pa to moje mnenje. Kaj pa jaz vem :D

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Te RX7 tudi sam ne bi imel. Mi nikakor ne potegne oblika. Poleg tega pa tudi 150KM pri tistih 1200kg ni bog ve kaj. Prevec potencialnih problemov za premalo uzitkov.

 

Sicer je pa to moje mnenje. Kaj pa jaz vem :D

ti si razvajen :P

 

sicer pa bi blo lepo, ?e bi jo lahko kdo vzel pa mogo?e restavriral, da bi bla original... sam ?al nimam teh mo?nosti... je pa to precej redek in ekstravaganten avto, ki je del mazdine zgodovine

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Te RX7 tudi sam ne bi imel. Mi nikakor ne potegne oblika. Poleg tega pa tudi 150KM pri tistih 1200kg ni bog ve kaj. Prevec potencialnih problemov za premalo uzitkov.

 

Sicer je pa to moje mnenje. Kaj pa jaz vem  :D

ti si razvajen :P

 

sicer pa bi blo lepo, ?e bi jo lahko kdo vzel pa mogo?e restavriral, da bi bla original... sam ?al nimam teh mo?nosti... je pa to precej redek in ekstravaganten avto, ki je del mazdine zgodovine

Tole bi lahko vzel kak?en mazdin salon pa imel rastavljeno (seveda obnovljeno) tako, kot ima recimo Chryslerjev salon na Lesko?kovi en sicer ?e precej starej?i primerek ali pa en Fordov salon v ?rnomlju , ki ima voznega Forda model T.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.