Skoči na vsebino

NISSAN 350Z


KAALman

Priporočeno sporočilo

kaj to leti name glede stare gri?e.mislim, da sem edini, ki jih imamve? kot ti prstov na eni roki,zato . . . ti si ?e zelo dale? od nekaj normalnega.

To mislim da je pomenlo da kupi nissana......No hardt feelings......

 

 

 

LP daVid

Feel free....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

mala mazda pes ni za v avto. to je spet seveda samo moje mnenje

In kako za boga nej bi sicer ?ivalo kam peljal.....evo moj pes ma svoj avto.....Katrcaaaaa....... :hohoho:

 

 

LP daVid

post-13-1120451854_thumb.jpg

Feel free....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

In kako za boga nej bi sicer ?ivalo kam peljal.....evo moj pes ma svoj avto.....Katrcaaaaa....... :hohoho:

 

 

LP daVid

Ahmmm, sem ?e hotel nek ?imfalni post napisat, po pa tole - OK katrca je za peseka - 3-ka bi se mi pa ?e malo smilila :vesel:
Papa, Tomi
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

In kako za boga nej bi sicer ?ivalo kam peljal.....evo moj pes ma  svoj avto.....Katrcaaaaa....... :hohoho:

 

 

LP daVid

Ahmmm, sem ?e hotel nek ?imfalni post napisat, po pa tole - OK katrca je za peseka - 3-ka bi se mi pa ?e malo smilila :vesel:
hihihi.....ja z mazdo pa ?e ni ?el.....se pa vozi z usemi doma?imo avti...... od audija do landija........pa se mi n? ne smilijo....o?isti? pa je! :vesel:

 

 

LP david

Feel free....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

In kako za boga nej bi sicer ?ivalo kam peljal.....evo moj pes ma  svoj avto.....Katrcaaaaa....... :hohoho:

 

 

LP daVid

Ahmmm, sem ?e hotel nek ?imfalni post napisat, po pa tole - OK katrca je za peseka - 3-ka bi se mi pa ?e malo smilila :vesel:
hihihi.....ja z mazdo pa ?e ni ?el.....se pa vozi z usemi doma?imo avti...... od audija do landija........pa se mi n? ne smilijo....o?isti? pa je! :vesel:

 

 

LP david

Ima? prav - malo dramatiziram po nepotrebnem :bravo:

tudi sam sem vozil peseka v avtu - malo smo ?istli - pa ni bilo sile :D

Papa, Tomi
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

In kako za boga nej bi sicer ?ivalo kam peljal.....evo moj pes ma  svoj avto.....Katrcaaaaa....... :hohoho:

 

 

LP daVid

Ahmmm, sem ?e hotel nek ?imfalni post napisat, po pa tole - OK katrca je za peseka - 3-ka bi se mi pa ?e malo smilila :vesel:
hihihi.....ja z mazdo pa ?e ni ?el.....se pa vozi z usemi doma?imo avti...... od audija do landija........pa se mi n? ne smilijo....o?isti? pa je! :vesel:

 

 

LP david

Ima? prav - malo dramatiziram po nepotrebnem :bravo:

tudi sam sem vozil peseka v avtu - malo smo ?istli - pa ni bilo sile :D

Pa vsaki? ko si ?istil, si preklinjal in pizdil ?ez psa, a ne ;):D

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pa vsaki? ko si ?istil, si preklinjal in pizdil ?ez psa, a ne ;):D

Hm....ma niti ne......nikoli nisem! Nekako mi ne pride na misel da bi se na njega jezil....... :rolleyes:

 

 

LP dAVid

Feel free....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

stvar vzgoje, na?ina ?ivljenja al kaj naj bi reku.zame pes ni za v avto, niti za v stanovanje.pes je za pred bajto, dvori??e, travnik, gozd, je pa super,?e ima? to urejeno tako, da ima? v ta namen slab?i avto, oz. v skrajnem primeru, mesto mu je v prtlja?niku. nikakor pa ne v kabini.sto navad, sto razvad...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

stvar vzgoje, na?ina ?ivljenja al kaj naj bi reku.zame pes ni za v avto, niti za v stanovanje.pes je za pred bajto, dvori??e, travnik, gozd, je pa super,?e ima? to urejeno tako, da ima? v ta namen slab?i avto, oz. v skrajnem primeru, mesto mu je v prtlja?niku. nikakor pa ne v kabini.sto navad, sto razvad...

Ja sej je res use to...sam dejstvo je da psi niso ve? za isti namen kot so bli enkrat...torej kot ?uvaji...psi so ratali hi?ni ljubljen?ki.-....in verjemi da to pretehta use.....je pa seveda bolj?e ga u prtlja?nik dat.... :bravo:

 

 

LP daVid

Feel free....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.