Skoči na vsebino

Priporočeno sporočilo

Zanima me ?imve? stvari o MAZDI 3, 1.6D, 110km.

 

-PORABA

-MOTOR (jermen ali veriga)

-VOZNE LASTNOSTI

 

Prosim za ?imve? inf., ker razmi?ljam o nakupu!

HVALA :jupiii:

 

svetujem ti kar nek dogovor z nekom za tesno vo?no,ki ima traktor :)

kateri model mazde novi al stari

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Lahko ti povem nekaj podatkov o l. 2008, 1,6D, 109KM.

 

Na?in vo?nje: relacija med delovnim tednom LJ - KP - LJ (hitrosti po ?tevcu tja do 160 km/h), za vikend pa vsega po malo

Povpra?na poraba: 5,7 l/100 km

 

Lega: odvisno kaj ?eli? in potrebuje?, ampak po mojem mnenju glede na malce tr?e nastavljeno podvozje zelo dobra.

 

Ostalo:

Ima 'le' 5 prestav, ampak je zadnja 5. zelo dolga, tako da se npr pri 130km/h vrti manj kot novi Megane pri 130 km/h v 6. prestavi.

 

2x jermen

 

Servisi na 20.000 km.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Poraba ni nevemkak biser, za dizla.

Suzuki 1.3 (92km) porabi manj benza, pri takem priganjanju, ?e ga bolj stisne? si pa ?ez za kak deci. :ne vem:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

zobati ma na 150k km ,to je motor od PSA in majo usi enako

 

Tud jaz mam tak traktor doma in meni so na uradnem servisu povedali enako - veliki servis pri 240k km.

Je pa res, da v teh ?asih to ni glih neki top-performance dizel motor, s katerim bi se naokoli hvalil. En tak soliden traktor pa?... ;)

Visit Travel Photo Blogging - The place to discover your next vacation destination

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

zobati ma na 150k km ,to je motor od PSA in majo usi enako

 

?e je od PSA ?e ne pomeni da veljajo PSA intervali. Elektronka je japonska :hudicek:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.