Skoči na vsebino

Jermenica za mazdo6


Priporočeno sporočilo

Jermenice dobi? skoraj povsod, samo nisi pa napisal kak?ne! :ne vem:

 

Verjetno za alternator, ker druga jemenica tako al tako ne more in ne crkne, ?ponar je druga stvar.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

http://stores.ebay.de/Red-Line-Car-Parts-U...;_sid=306850349

 

Danes ugotovil, da bo verjetno tudi mojo treba - tukaj imajo dobre cene za veliko modelov (spodaj so navedeni tipi motorjev)

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ej model jemenica NI jermen !

 

Po?aki ebay je crknu!!!

Http/1.1 Service Unavailable

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Po?aki ebay je crknu!!!

Http/1.1 Service Unavailable

 

http://www.autoteilemann.de/ruville-genera...lauf-57057.html

 

eno - mi pa ebay neki ?teka, tam sem ga najdu za 85?....nov

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

http://stores.ebay.de/Red-Line-Car-Parts-U...;_sid=306850349

 

Danes ugotovil, da bo verjetno tudi mojo treba - tukaj imajo dobre cene za veliko modelov (spodaj so navedeni tipi motorjev)

 

Kako si ugotovil, da ti je ?la? Meni kljub zamenjanem jermenu in le?ajev v napenjalcu spu??a jermen neke zvoke, ko je motor hladen, ampak samo kak?no minuto. Potem je vse OK.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kako si ugotovil, da ti je ?la? Meni kljub zamenjanem jermenu in le?ajev v napenjalcu spu??a jermen neke zvoke, ko je motor hladen, ampak samo kak?no minuto. Potem je vse OK.

 

Ja ni dovolj o?itno, zamenjan jermen in ?ponar, kaj ?e ostane ?

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kako si ugotovil, da ti je ?la? Meni kljub zamenjanem jermenu in le?ajev v napenjalcu spu??a jermen neke zvoke, ko je motor hladen, ampak samo kak?no minuto. Potem je vse OK.

 

Enako - se je shladilo mal cvili, ?ez minutko pa ok, Pri meni je videti vse ok, samo ?e se ?ravfa ?e jermen zamenja? (zato link :)

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kok je nujno, da se ta jermenica zamenja, ker men se tako ogla?a (ni? manj, ni? ve?) ?e kak?no leto?

 

Ni panike dokler se ogla?a, ko bo pa lu?ka z sliko akumulatorja, dsc, abs svetila pri pri?ganem motorju, bo p a?e hudo pozno.

 

 

Tako BTW, zarad te jermenice lahko pride do tega da vam ne bo delal ABS, ko bo najbolj potrebno da dela.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ni panike dokler se ogla?a, ko bo pa lu?ka z sliko akumulatorja, dsc, abs svetila pri pri?ganem motorju, bo p a?e hudo pozno.

Tako BTW, zarad te jermenice lahko pride do tega da vam ne bo delal ABS, ko bo najbolj potrebno da dela.

 

Hvala ti za hiter odgovor! Zaenkrat bom potem po?akal dokler se ne bo pojavil mo?nej?i zvok ali kak?na omenjena lu?ka.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ker verjamem ajvarju sem se pripravil:

post-2637-1312745923_thumb.jpg

 

Sem pa opazil da je ?ponar jermena totalno v 'max' - spodnji legi in sem pred odhodom sam zamenjal samo jermen (za jermenico ni ?ans sam - alternator dol, poseben klju?).

 

Indikator ?ponarja poprej - spodnja rde?a ?rta

indikator ?ponarja z novim jermenom - spodnja ?rna ?rta

 

zgoraj pa indikatoji - bolj ?pona, bolj se spodnja ?rta premika levo.

post-2637-1312746065_thumb.jpg

 

Zamenjava jermena ni zahtevna, zato sem ge zamenjal, ker sem ?el v hladne in vla?ne kraje - in zanimivo ni ve? zvoka, ampak to ?e ne pomeni da ga ne bo ?ez ?as. <_<

 

Umakne? spodnje plasti?no dno motorja, plastiko desnega blatnika + dodatno notranjo plastiko, potem pa velike gadore in 14 nastavek za ro?ico 'momenta' prekolne? vse japonce po spisku ker prostpora je le za ro?ko in eno majhno roko, stisne? ?ponar za jermen dol in gor in zamenja?....

 

IMAM ENO JERMENICO VI?KA - NOVO!!!

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ker verjamem ajvarju sem se pripravil:

post-2637-1312745923_thumb.jpg

 

Sem pa opazil da je ?ponar jermena totalno v 'max' - spodnji legi in sem pred odhodom sam zamenjal samo jermen (za jermenico ni ?ans sam - alternator dol, poseben klju?).

 

Indikator ?ponarja poprej - spodnja rde?a ?rta

indikator ?ponarja z novim jermenom - spodnja ?rna ?rta

 

zgoraj pa indikatoji - bolj ?pona, bolj se spodnja ?rta premika levo.

post-2637-1312746065_thumb.jpg

 

Zamenjava jermena ni zahtevna, zato sem ge zamenjal, ker sem ?el v hladne in vla?ne kraje - in zanimivo ni ve? zvoka, ampak to ?e ne pomeni da ga ne bo ?ez ?as. <_<

 

Umakne? spodnje plasti?no dno motorja, plastiko desnega blatnika + dodatno notranjo plastiko, potem pa velike gadore in 14 nastavek za ro?ico 'momenta' prekolne? vse japonce po spisku ker prostpora je le za ro?ko in eno majhno roko, stisne? ?ponar za jermen dol in gor in zamenja?....

 

IMAM ENO JERMENICO VI?KA - NOVO!!!

 

Ali je potrebno pri velikem servisu menjati tudi ?ponar tega mikrojermena, ali se da zamenjati samo kak?en le?aj v njem ? :ne vem:

Pa jermenico altelnatorja se da razstavit pa menjat le?aj ?

Jures, kje si nabavil jermen pa jermenico, pa kolko ? je zneslo ?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
  • Zadnja sporočila

    • Tokrat nekaj,k se mi je "luštalo",od kar je prišlo ven-zadnja generacija Metabo BS 18 LTX BL Qi. Sicer imam tudi prvo generacijo 3-hitrostne Brushless LTX mašine,a je ta nova še malenkost močnejša (130 vs. 120Nm😮),lažja in kompaktnejša....res neverjetno kompaktno glede na performanse.   Ne bom veliko nakladal,je pa zanimiva predstavitev oz. test,kjer je praktično on-par z 40V Makito,poščije 18v Festool-a,36V Hikoki-ja,in kot češnja na torti-poščije tudi Bosch-a z dvovrstično 8Ah baterijo z "tamajhno" enovrstično 4Ah baterijo😮👍 Poka 10x600 vijake k za šalo😄💪   217,55€ na Baumarkteu.de https://www.baumarkteu.de/metabo-602359840-bs-18-ltx-bl-q-i-akku-bohrschrauber-18v-metabox-63714       In za tiste,ki jih zanima proizvodnja v Metabu-3ure prispevek🧐😮...sicer v nemščini,a vseeno mogoče za koga zanimivo🙄    
    • Včeraj-malo poletnega vzdušja-samo,da nisi doma,in je čist drugače...po dooolgem času v Italiji-Italianska riviera-Lignano...voda malce hladna,a čist OK za kopanje😃👍...sonček,peščena plaža,nič gužve,do 15. Maja parking zastonj🧐...šli kasneje na pizzo,šoping...lepo je bilo. Aja CX-5 poraba na relciji 7,7L...k relacija se pri meni zelo reeeedko zgodi. Navdušujoča navigacija v Mazdi...lepo vse radarje napove,in tudi sekcijsko merjenje...sproti spremlja povprečno hitrost-prvič to videl v akciji...se mi dopade. In še nekaj,k sem kupil tisti brezžični adabter za AA-pri predvajanju glasbe preko Android Avto še zmeraj lahko izbiraš onboard navigacijo,torej se sistema ne izključujeta-fino😃👍  
    • Sem se že nekdaj naučil,da "nič ni zastonj"...oz. "če je prelepo,da bi bilo res,po tem je prelepo,da bi bilo res".   Ostalo si lahko vsak sam "nariše".   Skratka mene nič ne preseneča...pač "pravljice in povesti..."   Je pa lepo,če ima človek veselje...😃👍   Mene bolj zanima,kakšen je bil spanec...je kaj sanjal...je bil kaj "polomljen" od ZOEtovih sedežev.... Kaj je kupil v pekarni🥐,in kaj je jedel za kosilo🍲...cena,je bilo okusno😋 itd...
    • Žal jaz tudi, takrat je šlo res vse narobe.
    • Vse lepo in prav, samo ti računaš strošek polnjenje tako, da štartaš s polno baterijo na koncu si pa tam s prazno. Na tak način mene pot v ČG pride natanko 0€, ker 800km naredim z enim tankom pa še za vsaj 150km mi ostane na cilju.
  • Kdo je trenutno prisoten (Poglej celoten seznam)

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.