Skoči na vsebino

kazen itak


jures

Priporočeno sporočilo

Recem, gremo lepo pocas po ta stari s kolesom na strehi, in res na izi med motoristi, in pok v kvazi naselju, ki ima mogoce 1 hiso ob cesti me namerijo 70 in poka 300 ojro in 3 pike...

Ja sem sel tok ne recem, a vec kot prilagodljivo za tako naselje, tabla za naselje je se v gozdu, jaz pa sem zmannjseval malo kasneje glede na take razmere in takoj me pohakla.

Nekaj me zanima - res se mi za malo zdi, ker sem bil dalec od ogrozanja kogarkoli, a se splaca prositi za milejso kazen, na podlagi razmer in hitrosti?

Boss ti poznas malo te cake, kot tudi to naselje. Ne recem, da nisem kriv ampak tipicen primer ko merijo za prvo tablo 50, kjer bi komot lahko bilo 80 omejeno....

 

Mam kaj sans za zmanjsanje

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tolk cajta se bojo zezal s tem inkasantstvom, da bo enemu pocil film in bo kaksnega policaja nalozil na havbo... ali pa ga bo na gobec <_<:glare: ... To, kar se sedaj dogaja itak ni za vecjo varnost... ampak zgolj za polnjenje proracuna ... Vsak va?ki ?erif si danes lahko kupi ?e lastne merilnike in kasira...

 

Ne vem zakaj ne dajo tega delat privatnikom... da bi dobil eno kri?i??e v najem pa naj tam kasira :bravo::danzoman::harhar: Ime podjetja: "polnjenje proracuna d.o.o." :)

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Joj Jure, pa sej tam so vedno... jaz jih ?ist zmeri sre?am.

 

Ma ne vem, jaz sem v bistvu taud vrgel pu?ko v kuruzo, da bi se s pregovarjal s sistemom in iskal pravico ?eprav so me sneli, ko sem bil ?e za ovinkom. Oziroma je bil policaj superman saj me je kao snel, ko je videl le levo lu? in to pono?i.

 

 

Moje predlog je, da pla?a? v osmih dneh polovi?ko se sprijazni? s tremi pikami pa glede na to, da nisi nagnjen k pogostemu delanju prekr?kov ti jih bodo prej zbrisali predno dobi? ?e kak?ne. ?e se bo? ?el pravdat pred sodnika ni polovi?ke pa ?e stro?ke postopka ti bodo nalo?ili.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Joj Jure, pa sej tam so vedno... jaz jih ?ist zmeri sre?am.

 

Ma ne vem, jaz sem v bistvu taud vrgel pu?ko v kuruzo, da bi se s pregovarjal s sistemom in iskal pravico ?eprav so me sneli, ko sem bil ?e za ovinkom. Oziroma je bil policaj superman saj me je kao snel, ko je videl le levo lu? in to pono?i.

Moje predlog je, da pla?a? v osmih dneh polovi?ko se sprijazni? s tremi pikami pa glede na to, da nisi nagnjen k pogostemu delanju prekr?kov ti jih bodo prej zbrisali predno dobi? ?e kak?ne. ?e se bo? ?el pravdat pred sodnika ni polovi?ke pa ?e stro?ke postopka ti bodo nalo?ili.

 

Vem da so ampak kriva je mazda....smo mel debato s ta malim zakaj ne gremo brez strehe in kot si rekel trenutku se po klancu navzdol na razdLji 200m me je snel kjer se nimas feelinv o naselju...

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

Grcarevec je vas drgac

 

Ja ker ?alabajz, tam so VEDNO, ko jih ne pri?akuje?, se spomnim z motorjem(aprilia RS 50, z 16 konji), sem pripikal, da policaju ni blo n? jasn, pa sva mal podebatirala, in mi je vmes reku da nj merkam ker so vedno tam.

Seveda se mi je ratal zmenit, da sploh ne gre ve? ko 65, da je ziher kej narobe pomeru. :blush:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja ker ?alabajz, tam so VEDNO, ko jih ne pri?akuje?, se spomnim z motorjem(aprilia RS 50, z 16 konji), sem pripikal, da policaju ni blo n? jasn, pa sva mal podebatirala, in mi je vmes reku da nj merkam ker so vedno tam.

Seveda se mi je ratal zmenit, da sploh ne gre ve? ko 65, da je ziher kej narobe pomeru. :blush:

 

?alabajzar je bil v debati, bremzal z motorjem ne s pedalko, pa je blo poka takoj :blush:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sam tam je res jeba, se lahko tako fajn s ceste umaknejo in te koknejo z bilokatere strani pride? ? :angry:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.