Skoči na vsebino

Priporočeno sporočilo

ja pod zadnjim sede?em, ma ni pumpe samo plov?ek in sito. Ma na situ bi moral biti en ?ep, ki ga na mojem avtu ni bilo in so skozi tisto luknjo hodile smeti v filter pri motorju. Zdaj sem tisto luknjo zapru z vijakom tako da ne morejo smeti ve? mimo filtra...upam da bo mir.

 

?e ki svojih slik nimam, bom dal par slik ki sem na?el na italijanskem forumu...moj filter je bil ?e slab?i od tega na sliki :P

post-6180-1315509565_thumb.jpg

post-6180-1315509594_thumb.jpg

post-6180-1315509612_thumb.jpg

post-6180-1315509630_thumb.jpg

post-6180-1315509653_thumb.jpg

www.gistel.si

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ej batko res ti ful hvala bom tud to pogledal sam moram pa tud ?obo zrihtat ker ko smo jo dal na ampule je na prvi ?obi nafta ?e cez ampulo tekla na drugih je pa komaj do ampule pri?la tko da jutri bom takoj poklical podjetje za katero si mi dal link pa res upam da bodo lahko ?obo popravili :bravo::bravo:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 3 tedne kasneje...
  • 3 tedne kasneje...

jst imam pa prav druga?en filter kot je tam na slikah, v bistvu je posoda ki je poto?ena v gorivo, in noter vle?e nafto noter,pa ?e to ima deljeno, tako da ne vle?e ?isto iz dna posodice. Je bila pa na dnu posode sluz cm na debelem.

 

CD143?

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ej kako ti je ratalo pokrov od?ravfat tam pod zadnjim sede?em? namre? tast je neki se igrov in je naliv dizla, sicer ne velik, ampak tolk da je avto trokeru in smo probal tist pokrov od?ravfat, da bi tank spraznil, ampak ni ?lo. pa ?e grdo sm se porezu zaradi ostrega pleha tm okol

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.