Skoči na vsebino

Izgubljeno prometno dovoljenje


stepski volk

Priporočeno sporočilo

Imam en ?uden problem :( Na avto netu sem na?el tovorno vozilo http://www.avto.net/_TOVORNA/ad.asp?ID=5203994 ki bi bilo idealno za delo v gozdu saj imam gmajno pred nosom,drva pa kupujem po 70? za meter :angry:

Ampak avto nima prometnega dovoljenja ima pa samo ra?un da ga je kupil od gasilcev je pa oldtimer in ga lahko registrira na podlagi ra?una.

Ampak z njim ne smem preva?ati drv,peska,zemlje skratka ni?,razen nedeljskih vo?enj po hrib?kih,dolinah in globokih vodah...ker ?e bi vozil drva bi mi odvzeli certifikat oldtmerja in doletela bi me visoka kazen ter odvzem vozila :(

 

Ali mogo?e kdo ve kako tak?en avto registrirati na podlagi ra?una in da bi z njim lahko delal ?e kaj drugega razen nedeljskih vo?enj??? Serijska ?tevilka pa ne obstaja v registru... <_<

 

Hvala za odgovore,nasvete.... :bravo:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ali mogo?e kdo ve kako tak?en avto registrirati na podlagi ra?una in da bi z njim lahko delal ?e kaj drugega razen nedeljskih vo?enj??? Serijska ?tevilka pa ne obstaja v registru... <_<

Ne me dr?at za besedo ampak klega je rekel, da vkolikor ga ni v registru ga lahko registrira? z ra?unom. To pride v po?tev naprimer, da nekje pod kozolcem najde? en avto, ki je tam 10 let, lastnik nima ve? prometne, iz registra ga zbri?ejo. Probaj se pozanimati v to smer.
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

imam identi?en problem s prikolico za ?oln - sem nabavil ?oln a prikolice nikoli ni nih?e registriral, je ve? kot 750kg in raziskujem, se da...vendar nekaj volje in denarcev...sporo?im kaj sem naredil...ko bom kaj doma

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Fotr ma unomog-a letnik 52 in z njim fura vse ?ivo pa ni nobenih te?av, smo registrijaj ga kot traktor in bo po moje ok.

Druga? je pa 110ka zakon sem jo vozil v vojski, 150ka pa je sploh petarda ker ima 6x6 pogon in zapore na vseh treh diferencijalih. :danzoman:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Fotr ma unomog-a letnik 52 in z njim fura vse ?ivo pa ni nobenih te?av, smo registrijaj ga kot traktor in bo po moje ok.

Druga? je pa 110ka zakon sem jo vozil v vojski, 150ka pa je sploh petarda ker ima 6x6 pogon in zapore na vseh treh diferencijalih. :danzoman:

 

Koliko pa kaj 110 popije nafte??? :( Eni jo hvalijo da manj kakor kak?en terenec... <_<

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Koliko pa kaj 110 popije nafte??? :( Eni jo hvalijo da manj kakor kak?en terenec... <_<

 

Odvisno, mi so mel od 15 fo 50 litrov. :ne vem:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.