Skoči na vsebino

Mazda 323f 98


Tuba

Priporočeno sporočilo

Sj se mi sploh ne mudi kam pa? tko sm mislo ker je una na linko dokaj lepo zgledla da bi pa mogo?e nabavo en tak avto za kak?ni 2 leti da si glih nebi rabo vsak dan avto od mame sposojat :D . Druga?e se pa zelo nagibam k kak?ni toyoti celici od letnika 2000 dalje ampak tam je ?e pa pol dost velka cena pa bi ?e mogu mal zaslu?it :D . No sej bo ?as pokazu svoje mogo?e se pa tudi kak lep primerek GT-jke najde :D

 

poglej ?e mal za Nissan-i ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e mi tale varjanta ne gre skoz lahko mojo kupi? :P

 

Tvoje sploh nisem porajtu na Avto.net, a je ne ogla?uje? tam gor? :ne vem:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

Jaz prodajam mojo 323f 1.5 l. 96.

 

?e ho?e? zanesljiv avto, ki bo naredil ?e vsaj 100.000 km (sedaj jih ima 234.000), je to verjetno to.

 

Res da ni primerjave v zmogljivostih z GT-jko, vendar je lega na cesti zelo dobra (?e jo primerja? z novej?imi avti tipa clio, punto, golf, astra recimo do l. 2002) in ?e vedno si lahko hitrej?i kot 90 % voznikov na na?ih cestah (seveda ne na avtocestah). Rjaveti je za?ela ?ele prej?no zimo, glede na starost in japonsko poreklo avta se mi zdi to super!! :)

 

Moja povpre?na poraba je 6,5 l /100km - res da delam ve?inoma relacije, ampak tudi ob kraj?ih in hitrej?ih vo?njah ni ?la ?ez 8 - govorim za povpre?je celega tanka. Ve? info v malih oglasih.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A kdo mogo?e ve kaj se dogaja za eno belo 323f gt k ma belo pobarvano armaturko pa japmeet nalepke?? mislm da je bil 323f speed lastnik ?e me spomin ne vara. Jo je pa frend 1x videl parkirano brez tabliv tm nekje okoli oz. za klini?nim centrom v LJ...

panoramska.jpg
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.