Skoči na vsebino

Dilema


Guest BrainY

Priporočeno sporočilo

?isto odvisno :)

 

zakaj bo? mel avto, ?e rabi? zadnja vrata, koliko pomembne so zmogljivosti in poraba... ipd...

 

 

najve? pa seveda, kaj ti je bolj v?e? :D

 

323 BG model

323 BA model

ali pa

MX-3 EC model :)

 

pa za kolk dnarja, itd...

 

upo?tevaj pa tudi, da MX-3 novej?o te?ko najde?, ker jih je bilo malo kupljenih, in malokdo jo prodaja, starej?e pa niso nujno najbolj ohranjene ipd.

mogo?e bi na tvojem mestu pogledal za kako 323F GT model BA :) 20.V6 140KM :D

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ja pr men je problem malce tezja noga pa poraba cca. 14-15L bencinske me majo rade

To pa ni fajn ve?-......ti bojo cajoti denarnico spraznili...... :D:lol::D:lol:

 

 

LP david

Feel free....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Guest BrainLess

..... saj to me najbolj pri tem avtu mika -> da se lahko noga malo ni?je nasloni, pa je efekt tapravi!

 

Oblikovno mi je mogo?e (osnovno gledano) f-ka lep?a, se pa da mx zrihtat v nulo!

 

........ newem :ne vem:

 

Bom mogo stestirat dobro oba.....

 

.... no bolj mx-a (f-ko ?e vozim eno leto)

 

p.s: Kaalman menja? ma?ince :P

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

..... saj to me najbolj pri tem avtu mika -> da se lahko noga malo ni?je nasloni, pa je efekt tapravi!

 

Oblikovno mi je mogo?e (osnovno gledano) f-ka lep?a, se pa da mx zrihtat v nulo!

 

........ newem :ne vem:

 

Bom mogo stestirat dobro oba.....

 

.... no bolj mx-a (f-ko ?e votim eno leto)

 

p.s: Kaalman menja? ma?ince :P

In KAAlman ?e umira od smeha......... :lol::lol::lol:

 

 

LP daVid

Feel free....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ja brez brige ferruarski proracun sem jim napolnil za 350.000...tko da in bencinske in cajoti mi kradejo....uf :(

Svaka ?ast...sicer ne vem kako za boga ti je uspelo tolko kazni na?ponat....svaka ?ast! Tega si pa nebi mogu provo??it..... :blink:

 

 

LP daVid

Feel free....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

p.s: Kaalman menja? ma?ince :P

zrihtaj eno dobro pa poceni Xedos-9, pa sem za biznis, za svojo pa bi mel kar nekaj denarja :D

 

druga?e pa upam da bo MXa ?e vsaj 1-2 leti dobro slu?ila... tokl da gume zvozim :P

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

zrihtaj eno dobro pa poceni Xedos-9, pa sem za biznis, za svojo pa bi mel kar nekaj denarja :D

 

druga?e pa upam da bo MXa ?e vsaj 1-2 leti dobro slu?ila... tokl da gume zvozim :P

hehehehe KAAlman,.....a sam za gume ti gre,....bolj?e da te tvoja MX3ka ni sli?ala.....ki te takoj enkrat z vrati butne..... :D

 

 

LP daVid

Feel free....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
  • Zadnja sporočila

    • Itak. Za vse kar gre na slabše je kriv Robi, za vse, kar gre na boljše je zaslužen Ivan. Ali je mogoče kaj vmes?   Moje mnenje je, da je velika težava tudi in predvsem v nas samih, naši balkanski mentaliteti, dvojnih merilih. Kdo od "normalnih" bi recimo kljub jasnim pravilom odrezal DPF filter in zaradi nekaj 100 € koristi ogrožal zdravje drugih udeležencev v prometu? Danec, Šved, ... ?   Mimogrede, v četrtek sem v Sevnici videl premijsko rdečo Mazdo s KP tablico ...
    • Aja, pa tudi inflacijo imamo trenutno med najvišjimi v evro območju. Slučaj? Ne - golobnjakova druščina  na delu oziroma nedelu. 😉
    • Ne razumem...  V čem je poanta, da mora met avto 200 konjev in več? Zakaj jih rabiš? Za normalno vožnjo iz Hrastnika čez Litijo v Ljubljano? Za 130 po AC? Oziroma za vožnjo v koloni in v zastojih? Za prehitevanje? Koga boš prehitel? Kolesarja? Kosilnico? Tipičen primer nestrpnosti. Za vožnjo po omejitvah imajo vsi avti dovolj konjev. Kaj bi pol lahko rekli vozniki tovornjakov? Od 410 do 780 konjev za isto skupno težo... Zakaj že? Zaradi prestiža... Ja... Imam toliko konjev, pa čeprav je samo napis gor.  To je MOJE mnenje. 
    • In kaj si pričakoval drugega? Eno je prodaja, drugo pa je psihologija ter ostale zadeve. Danes se ego žal bilda prego značk in izdelkov, ne pa več kdo s kom in kako manipulira. Dovolj jasno? Pa danes nisi ''in'' če nisi LGBT, kardašiant, eko, bio in podobne nebuloze.
  • Kdo je trenutno prisoten (Poglej celoten seznam)

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.