Skoči na vsebino

Dajte svoj SOUND sem gor


Sishi

Priporočeno sporočilo

  • Odgovori 61
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Naložene slike

Aha, ?e si spregledal je imel 108.000 km ?as da se "vlaufa" :D

 

Aja, se ne vidi, ker sem moral malo kvaliteto posnetka priredit, da je manj?i file! :P

hihihih Tomi kaj si tudi Speed posnetka kej popravu..presneta re?....ki to je res hitro do 200 pr??o-.----- <_<

 

 

Jest bi tudi tak avto....

 

Evo alfa 156 2.4 JTD ki sem jo mel je pa ?e malo bolj povlekla..... :P

 

 

LP daVid

Feel free....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Aha, ?e si spregledal je imel 108.000 km ?as da se "vlaufa" :D

 

Aja, se ne vidi, ker sem moral malo kvaliteto posnetka priredit, da je manj?i file! :P

hihihih Tomi kaj si tudi Speed posnetka kej popravu..presneta re?....ki to je res hitro do 200 pr??o-.----- <_<

 

 

Jest bi tudi tak avto....

 

Evo alfa 156 2.4 JTD ki sem jo mel je pa ?e malo bolj povlekla..... :P

 

 

LP daVid

Speed je ?isto realen!

 

Alfa je mogo?e res bolj potegnila ???? Ni pa Marzda!!!! :P

Papa, Tomi
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Aha, ?e si spregledal je imel 108.000 km ?as da se "vlaufa" :D

 

Aja, se ne vidi, ker sem moral malo kvaliteto posnetka priredit, da je manj?i file! :P

hihihih Tomi kaj si tudi Speed posnetka kej popravu..presneta re?....ki to je res hitro do 200 pr??o-.----- <_<

 

 

Jest bi tudi tak avto....

 

Evo alfa 156 2.4 JTD ki sem jo mel je pa ?e malo bolj povlekla..... :P

 

 

LP daVid

Speed je ?isto realen!

 

Alfa je mogo?e res bolj potegnila ???? Ni pa Marzda!!!! :P

Jah sam to je pa res....Alfa ni Mazda....tam je use premajno za moje pojme...Maoja 3ka je pa luksuz u primerjavi z alfo.....hm.....edino usnje pogre?am..... <_<

 

 

LP daVid

Feel free....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

 

 

alfo.....hm.....edino usnje pogre?am..... <_<

 

 

LP daVid

V avtu ali na perilu :D:D:D

Kak sn smotan....

O ti baraba mala.......sicer pa ?in ?in...pijem 3 srca..... :D

 

 

LP david

Feel free....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

 

 

alfo.....hm.....edino usnje pogre?am..... <_<

 

 

LP daVid

V avtu ali na perilu :D:D:D

Kak sn smotan....

O ti baraba mala.......sicer pa ?in ?in...pijem 3 srca..... :D

 

 

LP david

Jaz pa CocaColo - ja, ja saj vem, ni dobro ... :ne vem:
Papa, Tomi
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 meseca kasneje...

Kon?no sem posnev the mazda power sound....sam je posneta s telefonom in ima kon?nico .3gp...

 

Torej ne prime sem gor...

 

 

P.S. Bosti kako jo lahko konvertam???

 

 

LP dAVid

Feel free....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

David, to je skoraj nemogo?e, ker so ?ist svoji formati. Nima? kakega fotoaparata, ki bi snemal?

Seveda ima Canon-a, ki vse zna ... samo nekoga rabi, da na pravi gumbek pritisne... :ouje:
Papa, Tomi
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • 2.3 mašina je imela 3-4 iteracije. Zadnja je z redno menjavo olja ok. Prvim so pokale glave, ker so se luknjice zamašile, ki so med cilindri olje prepuščale, zadnja je baje sloted.   Ampak to so vse 2.3 280 mašine. In servisi nimajo pojma, ko to vprašaš.   Imam 1.5 3 cilindra in od MY2020 ima oljno črpalko gnano z mokrim jermenom in ne zobnikom. Baje penlo olje ob objestni vožnji in je lahko brez olja obstala. Na servisu nič ne vejo o tem.   Pri obeh mašinah zna bit še problematičen carbon built up, ampak ot imajo Mazde baje podoben problem.
    • Kje so časi RS Coshwort-a, potem bi bila odločitev logična....moj glas gre ST, ki je res stroj, če res rabiš 280km....kdaj jih bos uporabil je drugo vprašanje....glede zanesljivosti bi pa zih vzel Mazdo, ceprav verjetno je Ford ST program drugacna serija kot ostalo @godlike bo verjetno vedel....
    • Pa dam tudi jaz eno sliko kar tako:     Ta čas, ko nekateri glancate svoje Mazge in ko jim drugi naročate tablice, ta tretji z Mazgami uživamo v potovanjih...
    • Focus za družinsko kočije se mi zdi ravno prav z 182 konji. ST je pač brutaln. Pa se je prodajal samo 1.5 leta. V Sloveniji so najbolj redka mašina.
    • Plastike na CX30 me ne motijo ,če je siva barva avtomobila..,če pa je bela me pa motijo preveč in bele ravno zaradi teh plastik nebi imel..,Ko bi lahko dal motor od fokusa v CX30 😃
  • Kdo je trenutno prisoten (Poglej celoten seznam)

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.