Skoči na vsebino

Satelitska antena.....


David

Priporočeno sporočilo

Fuul dobro zgleda res, pa felne so mi tudi vedno bolj v?e? ko vidim avto! Dobre si izbral, meni se zelo dopade! Samo ve? kaj jaz ?akam.... :D Da bo? slikal tvojo pupo zraven avta te ?e bo bolj hudooo zgledalo! hehe! ;):D

you'll soon get the "Get your own girlfriend!" :D

 

btw... dobro zgleda antena... kak je pa sprejem ?

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Fuul dobro zgleda res, pa felne so mi tudi vedno bolj v?e? ko vidim avto! Dobre si izbral, meni se zelo dopade! Samo ve? kaj jaz ?akam.... :D Da bo? slikal tvojo pupo zraven avta te ?e bo bolj hudooo zgledalo! hehe! ;):D

uuuuuu bi rad a??? hihihi In pol me pretepe....Evo pride? dol do obale pa bo? use vidu....sicer pa ko bomo to sre?anje dol zorganizirali jo pripeljem zdraven....?e bo tela it no.... :ne vem:

 

 

LP daVid

Feel free....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Guest BrainLess

.. sory da ti v post ska?em David...

 

je ?e kdo menjaval anteno pri f-ki?

 

Sem ?tudiral ?e kaj naret (zgleda malo kot da je daljinsko voden-tak je visoka :D )

 

Da bi se dal kak podoben nastavek gor?

 

samo je druga?e nareto (ko je na motor?ek)?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

.. sory da ti v post ska?em David...

 

je ?e kdo menjaval anteno pri f-ki?

 

Sem ?tudiral ?e kaj naret (zgleda malo kot da je daljinsko voden-tak je visoka :D )

 

Da bi se dal kak podoben nastavek gor?

 

samo je druga?e nareto (ko je na motor?ek)?

Ti n? ne skrbi.....ponavadi jest vedno ska?em povsod....zdej dej pa ?e ti.... :D:D

 

 

?e se ne motim je teleskopska antena tvoja ne?? Odre?i cel zadnji del, al pa jo zafugirej u lukno pa potegni nov kabel na streho al pa kamorkoli.....

 

 

LP dAvid

Feel free....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

uuuuuu bi rad a??? hihihi In pol me pretepe....Evo pride? dol do obale pa bo? use vidu....sicer pa ko bomo to sre?anje dol zorganizirali jo pripeljem zdraven....?e bo tela it no.... :ne vem:

 

 

LP daVid

Sedaj je ?e prej Avstrijsko Sre?anje zato bo? jo moral prej pripeljati jodlarom pa ?e v Seiersberg ( nakupovalni center ) bo lahko ?la bo imela ?e ve? od tega! :D
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ma daaaaaaaleeee? je to......ne vem kolk se mi da it tja gor....jest ?akam na sre?anje ob morju da vas use noter pome?em..... :lol::lol: Poberem klju?e in grem use avte osebno preizkusit.... :D:D

 

 

LP daVid

Feel free....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Fuul dobro zgleda res, pa felne so mi tudi vedno bolj v?e? ko vidim avto! Dobre si izbral, meni se zelo dopade! Samo ve? kaj jaz ?akam.... :D Da bo? slikal tvojo pupo zraven avta te ?e bo bolj hudooo zgledalo! hehe! ;):D

To mi deli! :D
Papa, Tomi
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ha ha ha ...tomi ti sam dol pridi pa ti jo predstavim..... :D

 

 

?LP david

Neprestano vabi? "dol" tebi pa je do Graz-a full dale?!?!?

Pa isto ti je to - Maribor - Graz 55km cca.!

Lahko pride?, saj je bencin poceni! :P

Papa, Tomi
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ha ha ha ...tomi ti sam dol pridi pa ti jo predstavim..... :D

 

 

?LP david

Neprestano vabi? "dol" tebi pa je do Graz-a full dale?!?!?

Pa isto ti je to - Maribor - Graz 55km cca.!

Lahko pride?, saj je bencin poceni! :P

Tomi poletje je tu....pla?a vabi....pozimi pridem pa na pohorje.....deal?? :D:D

 

 

LP david

Feel free....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ha ha ha ...tomi ti sam dol pridi pa ti jo predstavim..... :D

 

 

?LP david

Neprestano vabi? "dol" tebi pa je do Graz-a full dale?!?!?

Pa isto ti je to - Maribor - Graz 55km cca.!

Lahko pride?, saj je bencin poceni! :P

Tomi poletje je tu....pla?a vabi....pozimi pridem pa na pohorje.....deal?? :D:D

 

 

LP david

Jap, res. Le pridi - letos bom lahko po po?kodbi verjetno zopet smu?kal - pa bolj po pameti bo treba! :D
Papa, Tomi
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

S to antenco ste tudi mene oku?li, sem kupil v?eraj. Ampak instalacija pa je ocitno zame prekomplicirana sramezljivsramezljiv Zraven dobi? 3 nastavke (vijake), ampak niti en ne pa?e... Al preve? pade not v samo anteno, al pa ne gre pritrdit na nosilec na avtu... Skratka, no go. Al pa sem v?eraj preve? :mi pijemoo:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Skratka, no go. Al pa sem v?eraj preve? :mi pijemoo:

Definitivno bo to!!! :hohoho:

Pravi je menda "najdebelej?i" - tako od oka m6 vijakec - pa malo potrplenja pa gre... :bravo:

Pa drugi? raje kot :mi pijemoo: pij :pepsi::bravo:

Papa, Tomi
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

S to antenco ste tudi mene oku?li, sem kupil v?eraj. Ampak instalacija pa je ocitno zame prekomplicirana sramezljivsramezljiv Zraven dobi? 3 nastavke (vijake), ampak niti en ne pa?e... Al preve? pade not v samo anteno, al pa ne gre pritrdit na nosilec na avtu... Skratka, no go. Al pa sem v?eraj preve? :mi pijemoo:

Pagat sem mel tudi jest probleme....odpravi? ga pa tako da najprej nastavek....oziroma vijak ki pa?e na tvojo 6ko za?raufa? v "Streho" pol pa na to ?e antenco in zatisne?.....ne pa obratno.....to je to-.!!! PPa zalimej slike gor da to vidmo... :vesel:

 

ala ?in :cheers:

 

 

daVid

Feel free....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
  • Zadnja sporočila

    • Malo je BTjka sama hrupna, malo so bili "hrupni" potniki, tudi italijanske avtoceste niso tako super, kot jih nekateri hvalijo...   Ne, nisem slišal. Slišal sem danes, ko sem se sam peljal v službo. In čedalje bolj opažal, da v ovinku ne drži smeri. Pa sem mislil, da je guma bolj prazna. No, na črpalki ugotovim, da so gume v redu in posumim na kolesni ležaj. Parkiram pred firmo, vzamem dvigalko, dvignem levo, zavrtim - nič nenavadnega. Spustim, prestavim na desno, začnem dvigat - in niti ne dvignem do konca guma gre kar po svoje. Najprej sem pomislil, da so kolesni vijaki popustili... Pa sem kmalu obsedel tam zraven avta in čakal, da dojamem, kaj sem odkril...
    • Bravo, pravi mojster si.... 😉
    • Lani avgusta na tehničnem niso nič opazili...
    • Po parih mesecih obupnih poizkusov končno uspelo. Naša tamala ima na svojem otroškem koleščku 11 redni zobnik in SLX menjalnik. 3 mesece sem se zaj... da bi ji ga naštelal, pa ni ratal. Vsi so mi prodajali teorijo da je ziher skrivljen nosilec menjalnika ali pa menjalnik sam. Iz dojčland naročil orodje za ravnanje nosilcev, poravnal v nulo, pa spet isto sranje. Potem pa danes (končno) opazil, da zobniki rahlo poplesavajo ker očitno en šalabajzer na drugem koncu sveta ni znal zategnit ringa kasete. Zategnil, in sedaj vse dela BP. Ampak je pa trajal.  
    • CIA V opozorilo ostalim da se ne nagibajo na rusko stran.
  • Kdo je trenutno prisoten (Poglej celoten seznam)

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.