Skoči na vsebino

Odpoved turbine?


Priporočeno sporočilo

Danes, ko sem v?gal avto je kar naenkrat imel ?uden zvok. Nekaj piska oz. tuli. Najbolj se sli?i v prostem teku, ko dam gas in v 1., 2. prestavi... Kaj bi lahko to bilo? Malo me je strah da je turbina. :angry2: Kak?ni so ?e kaj znaki, da se turbina bli?a koncu... Aja gre se pa za M3 1.6d...

 

Hvala in LP

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ponavad se sli?i ?vi?ganje, katerega vi?ina se dviga z obrati pri pospe?evanju. Ka?e pa kot izguba mo?i, zelo kadi avto, kak olje se voha tud vmes.

?e ti avto vle?e normalno pa ropota, bi znal bit tud mraz kriv pa da potem klepe?e motor, ?e ga kak dan nisi laufal. A ko je topel, utihne, al je zvok ?e kr prisoten?

Moj traktor vem da tak đumbus zganja, ko je dva dni pr gmah, da joj :). Ko se ulaufa, je pa kul.

ab183946.gif
^^ klikni me za mojo temo :) ^^
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ponavad se sli?i ?vi?ganje, katerega vi?ina se dviga z obrati pri pospe?evanju. Ka?e pa kot izguba mo?i, zelo kadi avto, kak olje se voha tud vmes.

?e ti avto vle?e normalno pa ropota, bi znal bit tud mraz kriv pa da potem klepe?e motor, ?e ga kak dan nisi laufal. A ko je topel, utihne, al je zvok ?e kr prisoten?

Moj traktor vem da tak đumbus zganja, ko je dva dni pr gmah, da joj :). Ko se ulaufa, je pa kul.

 

Ni? ne utihne, ko se ogreje. Je enako... Res pa je da se bolj sli?i pri ni?jih obratih, recimo nekje do 2000rpm. Mraz je blo pa itak ?e prej tako da dvomim, da bi bilo to krivo. Jao te dizli... :D

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ponavad se sli?i ?vi?ganje, katerega vi?ina se dviga z obrati pri pospe?evanju. Ka?e pa kot izguba mo?i, zelo kadi avto, kak olje se voha tud vmes.

?e ti avto vle?e normalno pa ropota, bi znal bit tud mraz kriv pa da potem klepe?e motor, ?e ga kak dan nisi laufal. A ko je topel, utihne, al je zvok ?e kr prisoten?

Moj traktor vem da tak đumbus zganja, ko je dva dni pr gmah, da joj :). Ko se ulaufa, je pa kul.

 

Meni se sli?i samo veter, zaenkrat nima ?asa ?vi?gat.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 8 mesecev kasneje...

Danes sem sem bil na Bezlaj turbo servisu (Zgornje Pirni?e 124A). Dobil sem zelo pozitiven vtis o kakovosti obnove turbin. Obvlada tudi "japonce". ?e ima kdo te?ave s turbino, mu jo komot lahko zaupa. Gre za korektno obnovo turbine z zamenjavo dotrajalih delov, balansiranjem in testiranjem delovanja. Ker je bilo do sedaj nekaj te?av s turbinami Mazd in vpra?anj, kje se jih da popraviti, sem se odlo?il, da podam informacijo o njem na forum. ?e kontaktni tel. 041 413 955.

Nikoli ne bom imel toliko znanja, da se tudi od tebe ne bi nekaj nau?il.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.