Skoči na vsebino

Danes malo prej


komar

Priporočeno sporočilo

No, moram it - in svoje stare kosti odpo?it! :P

Lepo se mejte, no?ko! :)

Tommy lahko no?.....evo jest grem pa tudi.....malo kosti raztegnit dokler me leta ne za?nejo dajat kot tomija..... :D:D

 

 

LP daVid

Feel free....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

kaj se mi sam zdi al ura na forumu zaostaja?

 

:unsure:

O ma poglej ti to..... :o ?ele zdej si opazu....jaaaaoooo...ma si res brainless....hoihihih

 

 

 

?ala mala stric!! :D

 

 

LP dAvid

Feel free....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Guest BrainLess

.... ja glede na to da imam okoli sebe 3 ure + tisto na namizju spodaj, nisem imel potrebe ?e drugam gledat.... :angry:

 

 

(ja malo prej sem opazil - kaki teden nazaj - samo sem se OpOgumil on to zdaj napisal) ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

.... ja glede na to da imam okoli sebe 3 ure + tisto na namizju spodaj, nisem imel potrebe ?e drugam gledat.... :angry:

 

 

(ja malo prej sem opazil - kaki teden nazaj - samo sem se OpOgumil on to zdaj napisal) ;)

aaaaaa No nej to bo.....Dobi? aplavz za pogum..... :P

 

 

LP daVid

Feel free....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

kaj se mi sam zdi al ura na forumu zaostaja?

 

  :unsure:

O ma poglej ti to..... :o ?ele zdej si opazu....jaaaaoooo...ma si res brainless....hoihihih

 

 

 

?ala mala stric!! :D

 

 

LP dAvid

druga?e ne zaostaja, samo nastaviti jo morate pravilno :rolleyes: .

 

torej: Kontrolni center -> Nastavitve foruma (levo spodaj) -> ?asovni pas GMT +1 (Slovenija) pa spodaj odkljukajte "Je nastavitev ?asovnega pasa zamaknjena?".

 

To je to. ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Evo pa niti danes ne bom polno?i do?akal.....Tomi ti si pa zahinavu 100 na uro naju z malomazdo!!!! In glede na to da je zdej ko to bere? ?e jutro.....

 

 

Dobro jutro Tomi..... :vesel:

 

 

LP daVid

Feel free....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Evo pa niti danes ne bom polno?i do?akal.....Tomi ti si pa zahinavu 100 na uro naju z malomazdo!!!!  In glede na to da je zdej ko to bere? ?e jutro.....

 

 

Dobro jutro Tomi..... :vesel:

 

 

LP daVid

Ja res Tomi...jaz pa v ?zmeden? jok :( pa spat...

 

No?ko :)

No?ko..... :vesel:

 

 

LP dAvid

Feel free....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Evo pa niti danes ne bom polno?i do?akal.....Tomi ti si pa zahinavu 100 na uro naju z malomazdo!!!! In glede na to da je zdej ko to bere? ?e jutro.....

 

 

Dobro jutro Tomi..... :vesel:

 

 

LP daVid

Res me ?e pozna? ... sramezljiv

 

Dobro jutro tudi tebi (opsss MaleMazde pa ja ne smem pozabit) - torej, dobro jutro tudi vama! :bravo:

Papa, Tomi
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Evo pa niti danes ne bom polno?i do?akal.....Tomi ti si pa zahinavu 100 na uro naju z malomazdo!!!!  In glede na to da je zdej ko to bere? ?e jutro.....

 

 

Dobro jutro Tomi..... :vesel:

 

 

LP daVid

Res me ?e pozna? ... sramezljiv

 

Dobro jutro tudi tebi (opsss MaleMazde pa ja ne smem pozabit) - torej, dobro jutro tudi vama! :bravo:

:jupiii::jupiii: Bravo bravoooooooooo Jutro tudi tebi...jest pa zdej letim v Celjeeeee....... :danzoman:

 

 

LP daVid

Feel free....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

..jest pa zdej letim v Celjeeeee....... :danzoman:

 

 

Celje je ?isto blizu ... too bad ... nimam tvoje tel. :rozico: , bi ?la na en :pepsi: ...
Papa, Tomi
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ejj, David bo zve?er ?e ..... :danzoman: ..... kje drugje ..... pa z drugimi ..... :cheers:

?koda - res! :ne vem:

Ej zdej mi je pa ?al.--....sicer pa nisem bil prou v celju ampak v mozirju....sva ?la z Maro tisto ?ivalco pogledat......in evo jo tuki......TA BO NAAAAA?!!!! :jupiii:

 

 

 

LP daVid

post-13-1119987154_thumb.jpg

Feel free....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.