Skoči na vsebino

Lu?ka varnostnih pasov - ZADAJ


Priporočeno sporočilo

Kolegice in kolegi, ki sli?ite na Mazda klic.....

 

 

?e peto leto uporabljamo M6 Sport, in ni mi ?al da je pri hi?i.

 

Danes pa se je na indikatorju pripetja zadnjih varnostnih pasov nekaj zapra?i?ilo. Kljub temu, da pas ni v zaponki je en indikator - lu?ka zelena.

Po dolo?enem ?asu vgasnejo vse, kar je normalno. Mi svetujete kaj in kako naj popravim.....?

 

Ali naj se neham "sekirat"

 

 

S pozdravi, Active!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kolegice in kolegi, ki sli?ite na Mazda klic.....

?e peto leto uporabljamo M6 Sport, in ni mi ?al da je pri hi?i.

 

Danes pa se je na indikatorju pripetja zadnjih varnostnih pasov nekaj zapra?i?ilo. Kljub temu, da pas ni v zaponki je en indikator - lu?ka zelena.

Po dolo?enem ?asu vgasnejo vse, kar je normalno. Mi svetujete kaj in kako naj popravim.....?

 

Ali naj se neham "sekirat"

S pozdravi, Active!

 

v zati?u je stikalo, ki se vklju?i ob vtaknjenem pasu, o?itno je ostalo v stiku - ?e ne to pa kje kabel v stiku, drugega ne more biti, kar se ti?e varnosti pa sploh nobene panike.

 

Do kabla in celega zati?a pride? tako da zic od?ravfa? - spodaj ima 2 x M12 ?ravf.

 

Ali pa ?e po doma?e malo drma? pas - ga vtakne? in drmaj (brez umazanih misli ostali), in pa se parkrat ven pa not - mogo?e se stikalo odpre

 

Je pa to uporabna svar - pri meni se oba mulca ?e sama pripenjata in bulim v lu?ke.... :blush:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

v zati?u je stikalo, ki se vklju?i ob vtaknjenem pasu, o?itno je ostalo v stiku - ?e ne to pa kje kabel v stiku, drugega ne more biti, kar se ti?e varnosti pa sploh nobene panike.

 

Do kabla in celega zati?a pride? tako da zic od?ravfa? - spodaj ima 2 x M12 ?ravf.

 

Ali pa ?e po doma?e malo drma? pas - ga vtakne? in drmaj (brez umazanih misli ostali), in pa se parkrat ven pa not - mogo?e se stikalo odpre

 

Je pa to uporabna svar - pri meni se oba mulca ?e sama pripenjata in bulim v lu?ke.... :blush:

 

 

Hvala za odgovor Jures!

 

Najprej sem se spomnil na komad iz mladosti....

 

Pa nisam od ju?e, imam dosta toga iza sebe......

Ve? da sem ?e mal "podrmal"......Itak!

 

Lp Active

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kolegice in kolegi, ki sli?ite na Mazda klic.....

 

 

Indikator zadnjih varnostnih pasov dela!

 

Popravil sem ga sam.

 

V pripenjalu, tistemu v sede?u so speljane dve ?ici. Po logiki najverjetneja prekinja stikalo v pripenjalu maso. Torej, ena ?ica je bila prekinjena. Malo sem ?ico podalj?al , izoliral spoje (cin) s termoskr?ljivo cev?ico, spoj utrdil z vezico in .......zoom zoom.

 

Gotovo sem danes "sazlu?il" popoldne ve? kot v slu?bi.....!!!

No pa ni se s tem za hvaliti!

 

Zdravi mi bodite in varno vo?njo!

 

Active!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kolegice in kolegi, ki sli?ite na Mazda klic.....

Indikator zadnjih varnostnih pasov dela!

 

Popravil sem ga sam.

 

V pripenjalu, tistemu v sede?u so speljane dve ?ici. Po logiki najverjetneja prekinja stikalo v pripenjalu maso. Torej, ena ?ica je bila prekinjena. Malo sem ?ico podalj?al , izoliral spoje (cin) s termoskr?ljivo cev?ico, spoj utrdil z vezico in .......zoom zoom.

 

Gotovo sem danes "sazlu?il" popoldne ve? kot v slu?bi.....!!!

No pa ni se s tem za hvaliti!

 

Zdravi mi bodite in varno vo?njo!

 

Active!

 

E to je to.

 

Se pa bojim da nova 6ka nima ve? tega :angry2::angry2::angry2: , bom jutri zjutraj videl ko mulce prvi? peljem, mogo?e ni ve? pod stropom ampak v ?tevcih....

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

E to je to.

 

Se pa bojim da nova 6ka nima ve? tega :angry2::angry2::angry2: , bom jutri zjutraj videl ko mulce prvi? peljem, mogo?e ni ve? pod stropom ampak v ?tevcih....

 

Moja to ma, skor ne verjamem da FL ne bi imela :ne vem:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

sam za sovoznika, piska in gori lucka tam pri uri

 

Kaj, a gori pod stropom ni nobenih treh rde?ih stri?kov (iz ozadja), al so jih zato odstranili, da bi bili bolj politi?no korektni :ne vem:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kaj, a gori pod stropom ni nobenih treh rde?ih stri?kov (iz ozadja), al so jih zato odstranili, da bi bili bolj politi?no korektni :ne vem:

 

nope, nema vi?e :(

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

kaj si zalosten, hvala bogu da jih ni...

so pa dal recimo kretensko snezinko, ki se prizge ko je manj kot 5 stopinj...pa se takrat ob prvem uklopu piska...

 

dobr da niso dal na volanu po dve puscici da vem kje je desna in kje leva

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

kaj si zalosten, hvala bogu da jih ni...

so pa dal recimo kretensko snezinko, ki se prizge ko je manj kot 5 stopinj...pa se takrat ob prvem uklopu piska...

 

dobr da niso dal na volanu po dve puscici da vem kje je desna in kje leva

 

ne ?teka?, men so pomagal, ?e ve? otroka so spodbujale da se prive?e, o?i zelen sem....

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

sofer je bolj pomemben k otroka :)

ce je sofer slabe volje > jih fasejo otroci

sploh pa preden startas preveris a so privezani al ne...in potem hocem cim manj luck in piskanja in podobnega sranja

sam se da pogruntam, kako izklopit lucko za dsc off (brez da dam ven stevce in zarnico stran)

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

sofer je bolj pomemben k otroka :)

ce je sofer slabe volje > jih fasejo otroci

sploh pa preden startas preveris a so privezani al ne...in potem hocem cim manj luck in piskanja in podobnega sranja

sam se da pogruntam, kako izklopit lucko za dsc off (brez da dam ven stevce in zarnico stran)

 

varovalka? al bo spet svetl ker v bistvu gre za napako

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

sofer je bolj pomemben k otroka :)

ce je sofer slabe volje > jih fasejo otroci

sploh pa preden startas preveris a so privezani al ne...in potem hocem cim manj luck in piskanja in podobnega sranja

sam se da pogruntam, kako izklopit lucko za dsc off (brez da dam ven stevce in zarnico stran)

 

Joj Labi zdej pa nerga? k kak?en star dedec, k ga prostata matra... tisti stri?ki ugasnejo po cca 15 sekundah in ne gorijo ve? razen, ?e se ti kak mulac med vo?njo odpne pol pa zapiska pa to?no vidi? katerga mulca mora? nazjat.

 

Zadeva je silno uporabna in tole je velik minus tudi pri varnosti na ra?un ?paranja - slabo Mazda slabo.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ce bi ble vsaj tete...a vids se to ni...katastrofa no

 

to je najmanj?i problem - rastavi? tisto mini konzolco s stri?ki zgoraj vzame? ven maskico in jo zamenja? s tako, da so gor tetkice v ?tiklih... pol ti bo pa ?e ?al da v 15 sekundah zginejo.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

to je najmanj?i problem - rastavi? tisto mini konzolco s stri?ki zgoraj vzame? ven maskico in jo zamenja? s tako, da so gor tetkice v ?tiklih... pol ti bo pa ?e ?al da v 15 sekundah zginejo.

 

labi bi to nadgradil, da ko je kaka v vidnem polju zagori zelene, ?e sta v paru 2 zeleni......

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.