Skoči na vsebino

preobleka za avto


RoKo

Priporočeno sporočilo

Temu foljiranju se druga?e re?e wrapping. Moj kolega se v popoldanskem ?asu ukvarja s tem, mislim da pride cel avto za polepit okrog 1200 eur. Sem gledal zadnji? ko so delali Hondo prelude v ?rno mat folijo. Avto je bil full lep za ga videt, se pa pozna vsaka malenkost na njem. Mislim da je to bolj namenjeno za kak?en tuning show, kot za vsakdanjo uporabo. Je pa bolj uporabno za notranje dele, na primer imitacija lauminija, carbona...

www.gistel.si

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hja za styling ali pa ?e da? v prozorno folijo. V USA je baje to ?e tako popularno, da nekatere firme kar nove avtomatsko polimajo (za dopla?ilo verjetno seveda).

 

za to pa nisem ?e nikoli sli?al...

www.gistel.si

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tega foliranja je v Slo ?e kar dosti in kar nekaj firm se ukvarja s tem. Ni poceni ampak, ?e da? v folijo nov avto (magar prozorno) bo bistveno manj spraskan ali od kamen?kov ?ez nekaj let.

 

Hja, mene pa zanima,kaj pa ?e se naveli?a? folije, a samo dol povle?e?, pa ima? nazaj staro original ali ti uni?i original lak? :ne vem: Kolko ?asa pa sploh zdr?i ta folija na avtu? Antracit barva je pa huuuuuuda.... :o
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kolk more bit zanimivo, ko ti en s klju?em potegne po avtu in ti razpara tole folijo kot alufolijo. Na brzino naredi biznis - polovico avta ti morajo ?e enkrat oblepit, cca. 600 ?.

Va?n je da piha - na morju al pa na motorju.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sploh ne ker je zelo elasti?na, sem ?e videl teste ko jo nekdo dr?i, drug pa posku?a s klju?em potegniti in raztrgati pa se samo raztegne. Ni tak bavbav kot nekateri mislite.

Vidim, da je na Mazda forumu to ?e ?isto neznano na drugih forumih je to kar raz?irjeno. Tudi ve?ina klubov ima ?e po kakega sponzorja tudi na tem podro?ju (namig za Guliko?o). ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

js sm razmisljal o tem..in ce ne bo kj vmes prslo bom vrjetn dal avto preoblect v drugo barvo...ker sm se ze mal navelical te barve...

 

kaj govoris no, ziher si lacen, dej pojej kaj...crna je zakon

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hja, mene pa zanima,kaj pa ?e se naveli?a? folije, a samo dol povle?e?, pa ima? nazaj staro original ali ti uni?i original lak? :ne vem: Kolko ?asa pa sploh zdr?i ta folija na avtu? Antracit barva je pa huuuuuuda.... :o

 

Tako kot dajo folijo gor (s fenom dobro segrejejo), tako gre dol... Moj brat si je dal na svojem BMW-ju tiste dolgo?asne letvice v notranjosti potni?ke kabine oble?t v "karbon", moram re?t da kar mega zgleda... ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A je ?e kdo probal kaj takega, baje je v DE zelo inn.... :ne vem:

 

http://www.carwrap.de/

 

Sem ?e naredil nekaj takega. :bravo:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
  • Zadnja sporočila

    • Peljem avto na redni servis v Izolo in stopotjo naredim en điro po slo istri😁.  
    • Se zgodi, sinoči smo spet obiskali Urgenco. In mi v oči pade tale znak:     A oni to resno?   Dobro, fotoaparat še nekako razumem. Da bi kdo prišel s psom na Urgenco (razen kakega slepega, ampak mislim, da v tem primeru pes ne bi bil težava), že ne morem verjet. Če pa koga pripravijo do tega, da pride s pištolo ali nožem na Urgenco - ta se gotovo ne bo ustavil pred vrati zaradi ene nalepke...
    • Eee, se vid, de sm kmet an s hribu doma. Tko Ford kat VW sta nizko spodi, pa še dizl je pa še modre farbe...
    • ZOE je imel zelo miren teden, je naredil le malo čez 100 km ... In nič se ni pokvarilo. Tok-tok.   Sem pa jaz danes Smarta "natankal" iz 11 % na 96 % na javni polnilnici za 3,67€. Ker je ravno tema "pohvalite se". 😃
    • Em, @Boss, kateri del je "mal heca"? Tisti o BTjki ali tisti o ZOEtu?   Mislim, če o BTjki, ni nič heca, ker to je res potrošni material. Sicer se ga na vsakih 120.000 km precej nabere, ampak to sodi zraven.   Če pa imaš v mislih ZOEta, potem je pa res čisto malo heca, ostalo je pa spet vse res...
  • Kdo je trenutno prisoten (Poglej celoten seznam)

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.