Skoči na vsebino

Te?ave s klimo (AUDI)


Priporočeno sporočilo

Hello,

v glavnem, nekaj mi ni jasno kar so sodelavcu povedali na servisu.

Spraznila se mu je klima po letu in pol, tokrat so ugotavljali kaj je narobe in ugotovili da nikjer ne pu??a, da je pa verjetno slab ventilator za klimo in da zato zginja plin, ?e bo pa kje v koloni kdaj stal pa lahko zadeva celo odpove in klima neha delovati.

Je res mo?no kaj tak?nega zaradi ventilatorja klime?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hello,

v glavnem, nekaj mi ni jasno kar so sodelavcu povedali na servisu.

Spraznila se mu je klima po letu in pol, tokrat so ugotavljali kaj je narobe in ugotovili da nikjer ne pu??a, da je pa verjetno slab ventilator za klimo in da zato zginja plin, ?e bo pa kje v koloni kdaj stal pa lahko zadeva celo odpove in klima neha delovati.

Je res mo?no kaj tak?nega zaradi ventilatorja klime?

 

A plin je zmlel al kaj...

Kere buce, ventilator nima veze z zaprtim sistemom kjer je plin, ta le piha na killer

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sej pravim da sem kar debelo gledal ko mi je to govoril...na konc pa so mu povedali da stane novo 300-400eur...na poobla??encu itak.

?e v letu in pol spusti plin (pa da zadeva kao res ne pu??a kot so mu povedali), kaj je lahko potem narobe? Kje zgine, ?e ni made?ev nikjer?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sej pravim da sem kar debelo gledal ko mi je to govoril...na konc pa so mu povedali da stane novo 300-400eur...na poobla??encu itak.

?e v letu in pol spusti plin (pa da zadeva kao res ne pu??a kot so mu povedali), kaj je lahko potem narobe? Kje zgine, ?e ni made?ev nikjer?

 

Koliko jaz vem, ti dajo eno barvilo in se to?no poka?e kje plin uhaja iz sitema. Naj pelje avto h nekomu, ki servisira klime in ne h unim bedakom na poobla??eni servis.

www.gistel.si

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sej pravim da sem kar debelo gledal ko mi je to govoril...na konc pa so mu povedali da stane novo 300-400eur...na poobla??encu itak.

?e v letu in pol spusti plin (pa da zadeva kao res ne pu??a kot so mu povedali), kaj je lahko potem narobe? Kje zgine, ?e ni made?ev nikjer?

 

plin izhlapi ve?inoma ali se hitro posu?i, nekje pu?a to je to - lajtunge ali killer

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

:aaaaa::aaaaa::aaaaa: ta pa je ena original lovska :) ne morem verjet da imajo take in?inirje zaposlene na servisih!!!

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

:aaaaa::aaaaa::aaaaa: ta pa je ena original lovska :) ne morem verjet da imajo take in?inirje zaposlene na servisih!!!

 

Kaj se ?udi?, ?e pa imajo 600 evr?kov pla?e, vse kar je bolj?ih mehanikov gre delat zase, ostane pa........ :hudicek:

www.gistel.si

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

<eno je lahko to drugo pa je ?enska lahek plen za na?ponat za ?.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

<eno je lahko to drugo pa je ?enska lahek plen za na?ponat za ?.

 

ja tudi to je res, samo v danasnjih casih nima lih noben za razmetavati z denarjem in ko ti prbijejo cifro, se bo vsak pozanimal se na okrog in vsaka zenska pozna nekoga, ki ga ne bodo prinesli na okrog...

www.gistel.si

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

Ob tem sem se spomnu, ko so kolegu na URADNEM servisu rekli, da je na njegovem Ducatiju ?la sklopka, ker ni bilo dovolj olja v njej........ :hohoho:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ob tem sem se spomnu, ko so kolegu na URADNEM servisu rekli, da je na njegovem Ducatiju ?la sklopka, ker ni bilo dovolj olja v njej........ :hohoho:

 

Sicer se ne spoznam na motorje ampak a nimajo Ducatijevi tamo?ni cestaki sklopko v oljni kopeli? :ne vem:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sicer se ne spoznam na motorje ampak a nimajo Ducatijevi tamo?ni cestaki sklopko v oljni kopeli? :ne vem:

 

ve?ina jih je:

 

on ima pa tegale

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.