Skoči na vsebino

?portne izpu?ne cevi


janik

Priporočeno sporočilo

Zanima me, ?e ima gdo izmed vas kak?ne izku?nje s ?portnimi izpu?nimi cevmi. Na prej?nji avtek (bencin) sem si namontiral Sebringa. Poleg tega, da je lonec zdr?al 6 let je imel tudi krasen zvok. Videl sem, da tako Sebring kot Remus ponujata podobe stvari tudi za M6 CD 136. A je mogo?e kdo izmed vas sli?al, kako taki izpu?ni sistemi "zvenijo" na naftarjih?

I had a terrible education. I attended a school for emotionally disturbed teachers. (Woody Allen)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zanima me, ?e ima gdo izmed vas kak?ne izku?nje s ?portnimi izpu?nimi cevmi. Na prej?nji avtek (bencin) sem si namontiral Sebringa. Poleg tega, da je lonec zdr?al 6 let je imel tudi krasen zvok. Videl sem, da tako Sebring kot Remus ponujata podobe stvari tudi za M6 CD 136. A je mogo?e kdo izmed vas sli?al, kako taki izpu?ni sistemi "zvenijo" na naftarjih?

Ej to pa prvi? sli?im da bi bili "delujo?i" ?portni auspuhi za dizela?e....kakor je meni znano so sam lepotilni dodatki za traktor?ke......to je to!!! :ne vem:

 

 

LP david

Feel free....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

To pa zato, ker se noben ni spravil to delat. Dizli so kao za umirjene. To pa danes ne dr?i ve? povsem. Jaz pravim, da bi se dalo tudi za dizla narediti ?portni izpuh...

Za moje pojme pa se ne bi odneslo, kaj ko pa sli?i? od spredaj traktor, ne bi pri?el zvok od lonca do izraza tako pri becinarjih :D
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Dizel motorji ne dajo nobenega zvoka ?portnemu izpuhu/loncu!

Sem mel prilo?nost sli?at dizla z DeVito izpuhom....?e mi ne bi DeVito rekel,da je dizel,bi gladko rekel,da je bencinc.

@sammy - Jaz osebno na dizla ne bi dal ?portnega lonca,ker je ?e vedno traktor,zato ti raje priporo?am blendo;pa vsaj zgleda bolj ?portno. Tako sem tudi jaz pri mojem traktorju nardil.

Dream as if you will live forever, live as if you will die today.

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sem mel prilo?nost sli?at dizla z DeVito izpuhom....?e mi ne bi DeVito rekel,da je dizel,bi gladko rekel,da je bencinc.

@sammy - Jaz osebno na dizla ne bi dal ?portnega lonca,ker je ?e vedno traktor,zato ti raje priporo?am blendo;pa vsaj zgleda bolj ?portno. Tako sem tudi jaz pri mojem traktorju nardil.

Edino pravilno.....traktor nej ma blendo-....pika stop

 

 

?in ?in :mi pijemoo:

 

 

daVid

Feel free....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Edino pravilno.....traktor nej ma blendo-....pika stop

 

 

?in ?in :mi pijemoo:

 

 

daVid

Moj ima blendo - pa ni ni? spremembe zvoka - haha :ne vem: :vesel:
Papa, Tomi
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Edino pravilno.....traktor nej ma blendo-....pika stop

 

 

?in ?in  :mi pijemoo:

 

 

daVid

Moj ima blendo - pa ni ni? spremembe zvoka - haha :ne vem: :vesel:
Jah blenda pa ne bo spremenila traktorja.....tomi traktor ostane traktor,......sam gre pa kot raketa.....to je pa ?e druga zgodba..... :danzoman:

 

 

LP daVid

Feel free....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No, ja zgleda pa ?e kar no... :bravo:

As ?korn?ek velenje.....hihihih

 

 

MB- MBMBMB ti lokal patriot ti!!! Sicer pa ja....lepo zgleda.....hihhihi

 

 

 

?in ?in :mi pijemoo:

 

daVid

Feel free....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Lepo zgleda, ja. Ampak ?e lep?e je pa z dvemi cevmi ... Na vsaki strani avta po eno.

Ah to je ?e preve?...na tak avto lih ne pa?e no....seveda je pa to samo moje subjektivno mnenje..... ?zmeden?

 

 

LP dAvid

Feel free....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Lepo zgleda, ja. Ampak ?e lep?e je pa z dvemi cevmi ... Na vsaki strani avta po eno.

To je samo "blenda" - mogo?e bi lahko drugo kar na odbija? nalimal?!? :jupiii:
Papa, Tomi
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kaj pa 2 x2? :D

Hmmm, fulll dobro zgleda! :bravo:

A gre to tudi na diesel? :ne vem:

Kak?en efekt pri diesel-u? :whatever:

 

?ena me obesi, ?e to domov pripeljem... :hohoho:

Papa, Tomi
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hmmmm, za ceno pa bolj?e, da ne vpra?am? :whatever:

Pa bi vseeno :bravo: , kolko pa je cena (?e ni skrivnost) :whatever: - pa za 4 vratno bi rabil - pa ne kar naro?at - samo info rabim... sramezljiv

 

Hvala... :cheers:

Papa, Tomi
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Za vse karoserijske izvedbe isto, v bistvu sta dva izpuha na vsaki strani, komplet nerjave?e jeklo.

 

Cenik tukaj sramezljiv : Dodatna oprema Mazda6

ali tukaj sramezljiv : ATH Mazda6

 

 

Za ?eno ti pa verjamem, ampak mogo?e :ljubezen: kaj pomaga :bravo:

All I ask: the sky above and the road below me.
BlueSky

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Za ?eno ti pa verjamem, ampak mogo?e :ljubezen: kaj pomaga :bravo:

Neko? je pomagalo ja ... sedaj pa - khmmmm :ne vem: ... bi prej rad ?e nekaj druga iz istega cenika! :bravo:

 

Hvala vseeno! :cheers::pepsi:

Papa, Tomi
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Za vse karoserijske izvedbe isto, v bistvu sta dva izpuha na vsaki strani, komplet nerjave?e jeklo.

 

Cenik tukaj sramezljiv : Dodatna oprema Mazda6

ali tukaj sramezljiv : ATH Mazda6

 

 

Za ?eno ti pa verjamem, ampak mogo?e :ljubezen: kaj pomaga :bravo:

Ej Wild.....hvala za cenik....?e i??em stvari za mojo mazdico..... :D

 

Ma kje si bla do zdej..... :vesel:

 

 

LP daVid

Feel free....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
  • Zadnja sporočila

    • Tudi v dežju je fajn pohajat in nič jamrat😁 V trenutku sem bil stuširan.
    • Norveške mi raje ne omenjat, ker kolk hipokrizije kot je pri njih je verjetno da skoraj ni nikjer. Da so si naredili vse to je bila zgolj zasluga v ogromni prodaji nafte in plina. Potem so tolk subvencioniral EV-je ravno iz prodaje fosilnih goriv, da so si jih vsi kupili "na zalogo" in tko mal za zajebavat naokol. Za resno pa se še vedno vozijo v ICE avtomobilih, sploh pozimi jim skoraj ne pade na pamet, da bi EV-ja uporabljal.   Zato pa pridemo do tega fenomena, da poraba goriv ne pade. Ne pade zato ker lažejo vsem v fris vključno samim sebi.   Zgodba je verjetno podobna povsod, ker ne glede, da je procent EV-jev še majhen bi se moralo poznati pri zmanjšanju porabe nafte. Pa se? Kje so študije, da gre to res v pravo smer? Vemo da samo izdelava EV-ja potrebuje toliko nafte, da so pri Volvotu naračunal, da je za cca 90.000km vožnje ICE-ja.
    • Golob je kriv... aja sej to ni pr nas. Mah sej je vseeno pod pernatim Taubijem, sem slišal, da mamo najdražji bencin. Tko pravijo tud na forumih in TikToku.
    • Dražji kot pri nas. 202 RDS, to google pravi 1.72€.   2 leti nazaj sem poleti v Italiji (Elba in Firenze) tankal po 2.1€. V Grčiji pa lani poleti poleti okoli 1.8€.   Imam kr srečo s ceno.
    • Sigurno je pa poceni🤣, bil v IT in sem bil primoran tankat na AC, imajo kar drag bencin (2.30 mislim da...oz.tak nekje).....je pa res da imajo pa večino ostalih zadev bistveno cenejših kot mi....v bistvu je severni del IT krepko pred nami....ne samo cene, tudi ponudba, odnos gostincev, cene v gostilnah, trgovinah (da o raznovrstnosti v neki navadni trgovini supermarketu ne govorim, dvomim da ima kaka aleja v lj na 10x vecji povrsini tako ponudbo)....se vidi da se italijancki znajo it biznis😉🤣
  • Kdo je trenutno prisoten (Poglej celoten seznam)

    • Ni prijavljenih registriranih uporabnikov
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.