Skoči na vsebino

Barvanje notrjanosti lu?i


Dejan Pavlovic

Priporočeno sporočilo

Hej,

 

Spravil se bom v barvanje sprednjih lu?i. Pobarval bi notranjo stran.

 

Ima kdo predlog z katero barvo je to najbolje narediti?

 

Jaz sem svoje povarval v ?rno mat, za visoko temperaturo...pa prajmer daj kot podlago...

www.gistel.si

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz sem svoje povarval v ?rno mat, za visoko temperaturo...pa prajmer daj kot podlago...

 

 

brez bru?enja in vsega?

 

meni so priporo?ali ?rno barvo za ''odbija?e'' ker se kao v?re v barvo.. in potem tisto za 600 stopinj..

 

tebi so barvo me?ali ali si uporabil spreje..?

A je to vse kar znate? :) Lepo je u?ivati v va?i otro?ki nesposobnosti:) Bravo

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

brez bru?enja in vsega?

 

meni so priporo?ali ?rno barvo za ''odbija?e'' ker se kao v?re v barvo.. in potem tisto za 600 stopinj..

 

tebi so barvo me?ali ali si uporabil spreje..?

 

jaz sem vse prebrusil, potem sem dal prajmer v spraju in na koncu barvo za auspuhe...za enkrat drzi brez problema...ti svetujem da gres po barvo v color diskont ali kaksno specializirano trgovino, ker tistim iz obija ne zaupam dosti :D

www.gistel.si

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

to bom vrjetno tle v mavrici.. al pa neki taki.. ker sm pr njih ?e jemal za ?eljusti ko sm barval.. pa se ?e zj lepo dr?i:)

 

aha.. brust pa z obi?nim ?merglom?

A je to vse kar znate? :) Lepo je u?ivati v va?i otro?ki nesposobnosti:) Bravo

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja to sem pozabil, kupi kak list ?mirgl papirja, tiso?, dva tiso?, ?tiri tiso?, v glavnem ?im bolj fine. Da se v bistvu spolira.

 

Ga bom zdrgnu v nulo:).. velja ?efe.. vse bo blo.. midva pa se sli?va jutr.. da vidm ?e delam v nedeljo al ne:)

A je to vse kar znate? :) Lepo je u?ivati v va?i otro?ki nesposobnosti:) Bravo

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.