Skoči na vsebino

Priporočeno sporočilo

?ivjo!

 

Sem vklopil iskalnik pa me nekako bega, v eni temi sem na?el podatek, da ima M3, star model, l.05, 110KW dizel velik servis na 240k? Je to res? Moj jih ima 120k, pa me zanima kaj narest?

 

Kak predlog sicer za kakega neuradnega serviserja?

 

Hvala.

 

lp

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Aha OK, sem zato mislil, ker si omenil velik servis na 120.000, kjer ga je potrebno opravit, ?e ima motor jermen in 1.6 diesel ga ima. Bencinar ima namre? ketno in veliki servis pride pa? toliko kasneje.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Aha OK, sem zato mislil, ker si omenil velik servis na 120.000, kjer ga je potrebno opravit, ?e ima motor jermen in 1.6 diesel ga ima. Bencinar ima namre? ketno in veliki servis pride pa? toliko kasneje.

 

Ok hvala, kak predlog glede serviserja in okvirna cena?

 

Hvala

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Da nisi ti bral podatke za bencinarja 2.0 110kW/150KM ?

 

Prva trojka je imela dieselski motor le 1.6 109KM

 

popravek tudi s 2.0 tractor motorjom je bila ;) Celo nekaj prodanih v slo

 

Kar se ti?e servisa,povej v katerem koncu i??e? servis? Se ti gre za uradni ?tempel ,ali samo da bo servis opravljen,na podlagi tega se da kaj pri?parat ;)

Vsekakor se da pri?parat nekaj ?e ima? svoj materjal. Cene pa te?ko re?em za dizla verjetno redni servis od 150? naprej

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

popravek tudi s 2.0 tractor motorjom je bila ;) Celo nekaj prodanih v slo

 

Kar se ti?e servisa,povej v katerem koncu i??e? servis? Se ti gre za uradni ?tempel ,ali samo da bo servis opravljen,na podlagi tega se da kaj pri?parat ;)

Vsekakor se da pri?parat nekaj ?e ima? svoj materjal. Cene pa te?ko re?em za dizla verjetno redni servis od 150? naprej

 

Lj-okolica. Saj pravim, kot ka?e je potrebno narest velik servis... Za redne vem.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Lj-okolica. Saj pravim, kot ka?e je potrebno narest velik servis... Za redne vem.

 

Pejdi h Pelkotu v Senico. Bil sem tam en teden nazaj. Velik servis 570 ?.

Turbinca ma?inca, gremo na vinca!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

popravek tudi s 2.0 tractor motorjom je bila ;) Celo nekaj prodanih v slo

 

Ja sam ne letnik 2005, kot omenja avtor te teme. Men se zdi, da je ?ele s FL-jem nekje 2007 bil ponujen 2.0 143KM, al se motim :ne vem:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

to pa res :blush:

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.