Skoči na vsebino

saj ne morem verjet!


Priporočeno sporočilo

  • Odgovori 53
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Naložene slike

ga bom ?e enkrat poklicav zadnji? sva govorila samo o novem motorju al bom pa do njega stopu pa da vidmo kaj se da re?it :D

 

a pa tebi ni ni? po?kodovalo bloka ko ti je zlomilo bat?

 

ne, sem mel sre?o da ga je obro?ek obdr?al skupaj in da se ni razletel na manj?e dele.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

no dons sn govoru s g.pelkom kaj se bolj spla?a obnova motorja al drug motor in je rekel da se bolj spla?a drug motor da ta motor tud ?e ga obnovim ne bo nikol tko delal kot je pa ?e ra?unica je tam tam.

in ko sem res malo na grobo ra?unal kaj dejansko bi res rabil da obnovim motor bi pri?paral tam okol 300? +ogromno ?asa in vrjetno tudi ?ivcev :D

z enim fantom sem tudi ?e v dogovoru za motor( g.pelko ga mu je zrihtal )tko da upam da ga ?imprej dobim in zmontiram. :D:jupiii:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.