Skoči na vsebino

saj ne morem verjet!


Priporočeno sporočilo

saj ravno to je najbolj zanimivo da jih sploh ni blo men je avto normalno delal vse do srede ko me je pustil na cedilu sredi avtoceste( za?el laufat po treh cilindrih pa bel dim se je kadil) tako da je bila potrebna avtovleka s takim batom sem se vozil bog ve kolk dolgo :ne vem:

 

pri meni tudi ni bilo nobenih znakov... naenkrat je izgubil mo? in kompresijo, pa kadit je za?el ko.... sem najprej mislil da je turbina...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • Odgovori 53
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Naložene slike

tudi jaz sem prvo mislu da je turbina pol pa mislem da sem prav tvojo temo najdu ( pa si ?la ti materna... :D ) in pred podiranjem turbine smo zmeril kompresijo in evo ti ga na!

 

in kaj si se odlo?il, bo? menja motor ali bo? popravljal? ?e cilindri niso po?kodovani, se ti spla?a popravljat...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

in kaj si se odlo?il, bo? menja motor ali bo? popravljal? ?e cilindri niso po?kodovani, se ti spla?a popravljat...

 

?e ni cilnder po?kodovan, se sigurno spla?a popravljat. Vsaj ve? kaj si naredil, pri rabljenem motorju, je spet rizik...

 

Kaj si ti naredil v tvojem primeru?

www.gistel.si

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Matr matr ful sranje tole. Upam ,da dobi? ugoden motor.

 

A lahk nekdo pove ?e se to dogaja samo letnikom 2003 al tud npr 2007 ? :dudek:

Have a nice and productive day!

Your future depends on it.

Your LIFE… depends on it.

 

A Klokateer...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

sej to ni mazdina hiba tu o?itno pride zarad okvare ?obe in glih na tem cilindru sem jo menjal an sam zdej je vpra?anje katera ?oba je to naredila ta zdej al una prej. jih bom dal na test sam ne prej k v enem mesecu ( ?e premi?ljujem al popravt al z bencinom polit pa zakurt :D:D ) pa bom vidu pa povedav kaj in kako ni treba zdej panike delat pa skrbet da se bo to tud vam nardil no ja lahko se bo lahko pa tud ne :D:D

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

sej to ni mazdina hiba tu o?itno pride zarad okvare ?obe in glih na tem cilindru sem jo menjal an sam zdej je vpra?anje katera ?oba je to naredila ta zdej al una prej. jih bom dal na test sam ne prej k v enem mesecu ( ?e premi?ljujem al popravt al z bencinom polit pa zakurt :D:D ) pa bom vidu pa povedav kaj in kako ni treba zdej panike delat pa skrbet da se bo to tud vam nardil no ja lahko se bo lahko pa tud ne :D:D

 

Sej pravm da je avto na bencin bolj?i! ?e te razpizdi ga vsaj za?ge? lohk - naftar ?e goru nebi :D:hohoho:

28811_2.png

l.jpg.png28811_2.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

sej to ni mazdina hiba tu o?itno pride zarad okvare ?obe in glih na tem cilindru sem jo menjal an sam zdej je vpra?anje katera ?oba je to naredila ta zdej al una prej. jih bom dal na test sam ne prej k v enem mesecu ( ?e premi?ljujem al popravt al z bencinom polit pa zakurt :D:D ) pa bom vidu pa povedav kaj in kako ni treba zdej panike delat pa skrbet da se bo to tud vam nardil no ja lahko se bo lahko pa tud ne :D:D

 

Mi ni dalo mira, pa sem malo pobrskal. Na ebayu dobi? glavo rabljeno za 160 eur, en bat pa te pride 75 eur. Kaj ti ni bolj?e menjat glavo in bat in vsaj ve? kaj ima?. Pri rabljenem motorju je spet loterija kaj bo? dobil. Kar se ti?e dela, pa menjati cel motor ali zamenjati glavo in bate si pribli?no na istem. No?em te v ni? silit, samo premisli malo preden gre? v nakup motorja, ki te bo pri?el okrog 2.000+delo. :)

www.gistel.si

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

brez skrbi mam ?e nekaj bencina od motorke na zalogi :D:D:D

 

pol ga pa raz?agi

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mi ni dalo mira, pa sem malo pobrskal. Na ebayu dobi? glavo rabljeno za 160 eur, en bat pa te pride 75 eur. Kaj ti ni bolj?e menjat glavo in bat in vsaj ve? kaj ima?. Pri rabljenem motorju je spet loterija kaj bo? dobil. Kar se ti?e dela, pa menjati cel motor ali zamenjati glavo in bate si pribli?no na istem. No?em te v ni? silit, samo premisli malo preden gre? v nakup motorja, ki te bo pri?el okrog 2.000+delo. :)

 

?e je vse ostalo ok, bi jaz tudi raje popravil ta motor in potem vsaj ve? kaj ima?, kot je rekel batko. jaz sem na mojem zamenjal 2 bata, vse dihtunge in naredil velik servis. z delom in deli vred me je stalo 1700 ?. ?obe pa ne vem ?e ?e bom kdaj nesel na test, ker so se mi zasrali. mi je rekel da so 3 zani? in samo ena dobra in glih tista, ki bi naj bla dobra, je bila na onem batu, ki je po?il... tak da sem vrgel 140 ? v ko?...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

zdej je jeba ta an k jest bi rabu tud nov blok k ta ma raze globoke 1mm do 2mm zdej da pa dam to brust pol je pa res jeba zdej ?e bi res ki dobu nov blok po en pametn cen kar pri mazdi tega ni pa da ni zariban oziroma prekuhan ve? da bi se tega lotu!

seveda ni ?e 100% da bom menjal motor i??em najbolj ugodno re?itev zato pa dobrodo?li nasveti in predlogi ?e kdo koga pozna da lahko kaj zrihta bi prosu za kontakt ker bi rad zadevo re?u ?im ceneje ker 2000? dat res ni ma?ji ka?el!! :bravo::D

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

zdej je jeba ta an k jest bi rabu tud nov blok k ta ma raze globoke 1mm do 2mm zdej da pa dam to brust pol je pa res jeba zdej ?e bi res ki dobu nov blok po en pametn cen kar pri mazdi tega ni pa da ni zariban oziroma prekuhan ve? da bi se tega lotu!

seveda ni ?e 100% da bom menjal motor i??em najbolj ugodno re?itev zato pa dobrodo?li nasveti in predlogi ?e kdo koga pozna da lahko kaj zrihta bi prosu za kontakt ker bi rad zadevo re?u ?im ceneje ker 2000? dat res ni ma?ji ka?el!! :bravo::D

 

Tole sem jaz na?el, se mi zdi poceni...pa ?e mesec garancije dobi? :D

http://www.ebay.co.uk/itm/Engine-Cylinder-...#ht_5245wt_1139

www.gistel.si

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.