Skoči na vsebino

Priporočeno sporočilo

Pozdravljeni !

 

Mam te?avo Mazda 6 cd136 . Vjutro avto normalno v?ge , se zapeljem v slu?bo .Konc ?ihta se usedem v avto ho?em za?tartat in tema, samo vergla brez sledu da bi pri?gal ( tema ) Je mel ?e kdo tak primer ... Nobena lu?ka ne gori , ?rpalka zabrni a nima znaka da bi v?gal ...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pozdravljeni !

 

Mam te?avo Mazda 6 cd136 . Vjutro avto normalno v?ge , se zapeljem v slu?bo .Konc ?ihta se usedem v avto ho?em za?tartat in tema, samo vergla brez sledu da bi pri?gal ( tema ) Je mel ?e kdo tak primer ... Nobena lu?ka ne gori , ?rpalka zabrni a nima znaka da bi v?gal ...

 

Preveri ce pride nafta iz pumpe, odvijes cev ki gre na injektor in zaverglaj.

www.gistel.si

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pozdravljeni !

 

Mam te?avo Mazda 6 cd136 . Vjutro avto normalno v?ge , se zapeljem v slu?bo .Konc ?ihta se usedem v avto ho?em za?tartat in tema, samo vergla brez sledu da bi pri?gal ( tema ) Je mel ?e kdo tak primer ... Nobena lu?ka ne gori , ?rpalka zabrni a nima znaka da bi v?gal ...

 

Dodaj malenkost gasa, ko ga vergla? in potem sporo?i kaj se je zgodilo.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Koliko je stara Mazdica?

Meni se je pri moji zgodilo podobno, ko sem pri?el domov iz ?ihta je vse delalo normalno, ko sem jo hotel ?ez 1 urco ponovno v?gat ni bilo efekta.

Potrebno je bilo zamenjati akumulator, nov je bil notri 6 let.

 

Upam da sem kaj pomagal :P

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hallo .. Ni? se ne zgodi tema .... Poskusil sem snet cev , ki pride iz rezervoarja na filter in tema ni dovoda goriva do motorja .....,1

 

Ma ne tisto cevko, ki gre na filter od nafte. Tvoj avto nima pumpe v rezervarju. Odvit mora? cev, ki je pod pokrovom od motorja, tista ki je pri?ravfana direktno na injektor.

www.gistel.si

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ma ne tisto cevko, ki gre na filter od nafte. Tvoj avto nima pumpe v rezervarju. Odvit mora? cev, ki je pod pokrovom od motorja, tista ki je pri?ravfana direktno na injektor.

 

Menjal sem naftni filter , pumpica gre na trdo . Spredaj na na kovinski cevi sem snel kapico za test dovoda goriva - ko pumpam na pumpico brizga ven , ko verglam tema ... Baje je nek ventil na pumpi Tega sem tudi snel , sprobal - ko ni elektrike- pihne? skoz je odprt , ko je elektrika pa ne more? - je zaprt . Zgleda da ta tudi dela . .. edino , ?e se druga?e odnese , k je zmontiran not ...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

misli? IMV ventil - ta regulira pritisk na benz pumpi, ampak nisem ?e sli?al da bi zezal pri v?igu, le pri ?tantgasu?

 

Druga?e pa ?ist ena nevmesna probaj ?e z rezervnim klju?em....(koda)

 

Menjal sem naftni filter , pumpica gre na trdo . Spredaj na na kovinski cevi sem snel kapico za test dovoda goriva - ko pumpam na pumpico brizga ven , ko verglam tema ... Baje je nek ventil na pumpi Tega sem tudi snel , sprobal - ko ni elektrike- pihne? skoz je odprt , ko je elektrika pa ne more? - je zaprt . Zgleda da ta tudi dela . .. edino , ?e se druga?e odnese , k je zmontiran not ...

 

To ne pomeni ni? drugega kot to da cev ni zama?ena, da pa nafto potegne je potreben pritisk, ki pa ne pride proti motorju ampak iz motorja

 

PReden kaj menja? preveri vse cevi, tudi na zra?nem filtru - celoten zajem zraka

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

misli? IMV ventil - ta regulira pritisk na benz pumpi, ampak nisem ?e sli?al da bi zezal pri v?igu, le pri ?tantgasu?

 

Druga?e pa ?ist ena nevmesna probaj ?e z rezervnim klju?em....(koda)

To ne pomeni ni? drugega kot to da cev ni zama?ena, da pa nafto potegne je potreben pritisk, ki pa ne pride proti motorju ampak iz motorja

 

PReden kaj menja? preveri vse cevi, tudi na zra?nem filtru - celoten zajem zraka

 

Vse preverjeno , vse ok ,,, Je mo?no da je ?la ?rpalka ? baje se to na mazdi ne dogaja , upam da nisem jaz ta sre?ko da mi je ?la ..

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Vse preverjeno , vse ok ,,, Je mo?no da je ?la ?rpalka ? baje se to na mazdi ne dogaja , upam da nisem jaz ta sre?ko da mi je ?la ..

 

Kaj si ga imel priklopljenega na testerju? Lahko ti je sol senzor na odmicni gredi, ni lih pogosta napaka na ?estkah ampak...

www.gistel.si

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pozdravljeni !

 

Mam te?avo Mazda 6 cd136 . Vjutro avto normalno v?ge , se zapeljem v slu?bo .Konc ?ihta se usedem v avto ho?em za?tartat in tema, samo vergla brez sledu da bi pri?gal ( tema ) Je mel ?e kdo tak primer ... Nobena lu?ka ne gori , ?rpalka zabrni a nima znaka da bi v?gal ...

 

pOZDRAVLJEN JAZ SEM MEL ISTI PROBLEM KOT TI MI JE PA CRKNO GLAVNI VENTIL NA BOSS PUMPI TO JE VENTIL ZA GAS!!! PRI ?ERBINEKI PRIDE 340? V AVSTRIJI NA MAZDA SERVISU PA PRIDE 170?
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.