Skoči na vsebino

DANDO danes sva pa midva cara


Sishi

Priporočeno sporočilo

  • Odgovori 58
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Naložene slike

kaj je bla kaka stava polo?ena na ?t. postov? :ne vem:

 

zadnje ?ase ste nekam tekmovalni ratali kaj se tega ti?e :P

Ma ne da bi vedu.....o?itno sva s Tomijem splo?en preplah povzro?la......Jah pa nej se dogaja...... :vesel:

 

 

Lep dan...

 

 

daVid

Feel free....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

kaj je bla kaka stava polo?ena na ?t. postov?  :ne vem:

 

zadnje ?ase ste nekam tekmovalni ratali kaj se tega ti?e  :P

Ma ne da bi vedu.....o?itno sva s Tomijem splo?en preplah povzro?la......Jah pa nej se dogaja...... :vesel:

 

 

Lep dan...

 

 

daVid

Pa naj kar tekmujejo - vseeno pa sva midva novi zalet temu forumu dala - torej :rulam:
Papa, Tomi
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

zbiram, kupim poceni dobim staro za novo, ali pa rahlo po?k, oz slab?e ohranjeno, potrebno lepotnih popravil.kar je pa karamboliranih pa samo za dele.in vse skupaj lepo laufa.nikoli pa nisem prodal zjeban ali pa grd avto, za dele jih imam 8 kom. tako da ?e kdo kaj rabi, zlata jama za ba je tukaj in ne v italiji ali avstriji.sem si reku, da se bom enga tipa avt. dr?al.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pada ki?a,mazdilack je zadovoljen z avtom, pravi, da kar ne ve kam bi se ?el ?e peljat.kako bom sre?en ?ele jaz, ko si bom iz de pripeljal nissan z350.za doma pa kako 6 kar.

mazdilack lahko bi malo proslavljal, daj ikebano na havbo, bodi vesel, naj te vidijo tudi drugi.danes si ti car.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

mala al te ne spustijo na internet, je doma kaj narobe.v?eraj si nama s 323f hotela delat neko konkurenco pa ni ?lo?daj danes psa v avto , ko de?uje...kje si pa ti 323f?mora? drva nasekat, je malo zahladilo.evo ti klima.jev?kovo katju?o vpra?, koliko ?asa bo ?e delala ta klima.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pada ki?a,mazdilack je zadovoljen z avtom, pravi, da kar ne ve kam bi se ?el ?e peljat.kako bom sre?en ?ele jaz, ko si bom iz de pripeljal nissan z350.za doma pa kako 6 kar.

mazdilack lahko bi malo proslavljal, daj ikebano na havbo, bodi vesel, naj te vidijo tudi drugi.danes si ti car.

:vesel: hihih ja tudi prou......

 

Dando kdaj gre? po nissana??

 

 

LP daVid

Feel free....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

moja doma pizdi, da ko pride avto pred bajto, da moram spokat.le kdo razume te babje glave.pelala bi se pa glih tako rada kot jaz.kaj sem ji jaz kriv, ?e mora hodit v slu?bo, medtem ko imam jaz 24 ur na dan ?asa samo zase.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

moja doma pizdi, da ko pride avto pred bajto, da moram spokat.le kdo razume te babje glave.pelala bi se pa glih tako rada kot jaz.kaj sem ji jaz kriv, ?e mora hodit v slu?bo, medtem ko imam jaz 24 ur na dan ?asa samo zase.

Uuuu to pa mislim da nebi bla vesela ?e bi sli?ala......ja verjetno so njej druge dobrine bolj pomembne....in se zaveda da ta avto ni poceni......TO JE TO!!!

 

Seveda pa to samo moje mnenje......no hardt feelings....

 

 

LP daVid

Feel free....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

bolj mal dnarja bo ostal za naprej operirat.?e je pa mal dnarja, sem pa omejen.ujet v okove, kot bi me nekaj du?il.potem ne bi ve? spra?eval, ?e je kaj ugodnega, da pridem ske?irat.problem je to ratal problem.v nedeljo je spet ?rebanje.ko mi le ne bi bilo treba s kom deliti sedmice.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pierce, pred 1 mes sem v postojni kupil modro ba.malo po levi podrsano. me je pa ta tadej mal nasankal, je motor kadil in ?rl.sem ?e zamenjal motor.jutri se avto lakira.in bom v to dal klimo, ki jop ?e imam.je avto homologiran na 15", spu??en, zadaj zatemnjen.imna lepe mal na krom alesio felge.zdaj samo ?e ?tudiram al?i bi dal na to ?e spojlerje po pragih in odbija?ih, ali pa sem imel namen predelat rde?o, ker jo moram itak po?trihat, ker je ta rde?e ob?lesala, verrjetno nisem edini, pa ?e en zni?an avto imam za dele, tzako da bom ?e tega zni?al.sem ?tudiral ?e bi dal ?pegle v krom, mogo?e ?e kljuke,ma ne vem, moram si ustvarit neko lepo vizijo,da ne bo avto preve? naki?en.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

moja je rekla, da sem samo ?e na internetu, da nimam ve? ?asa za doma.kaj ?em ?e je pa kle tako lu?tn.ma kurc, nimam kaj po?et to je to.zunaj DE?UJE, KAM NAJ GREM??E JEST SE MIM NE DA VEN.dolg?as, robe ni na tr?i??u.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

kul, dobro da vem, da imamo v sloveniji pravo malo tovarno 323ba, kot ka?e ti prodaja? polovico vseh kar se jih prodaja, ne jim preve? cene spu??at, da ne bom preve? jezen, ko jo bom jaz prodajal B) (dolgo sem jo iskal, da sem lepo in od prve lastnice s servisno kni?co na?el, pri tebi na to folk ne gleda, ko kupuje?)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ej pierce, avto brez servisne knji?ice je kot kuzla brez rodovnika.za ubit.jaz pa imam rad lepe stvari.itak pa preverim vsak avto na gami, na cosmosu kako in kaj se je dogajalo z njim, res pa je da ?tajerska pa tam gor ne poznam kaj preve?.popznajo oni mene ko rabijo kose.torej, ni servisne knj. ni denarja al mora bit pa ful pocen.senm pred pol leta kupil super ohranjenega xedosa 9 za 250.000 sit. in to v lj.v?asih imajo ljudje tako ?udne poglede, ma ne vem , ?isto vseeno jim je koliko dobijo za svojga starga, sam da dobi ?limprej razliko, da se lahko ?e isti dan odpelje domov z novim.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

kaj ko bi bil danes kdom drug car, jaz sem se ?e naveli?al.danes je car mazdilack, ker ima drug avto, ampak ?al mu internet nekaj ne dela.?estitajmo mu, fant je presre?en.in ?e nekaj.fant se je zelo potrudu za ta avto, zelo.mazdilack, ne bo ti ?al.torej:?estitamo!!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

david lepo al grdo. ?e bi bilo druga?e pol ne bi rabili knji?ic, pol bi ob prodaji samo prekontroliral motor kakor se pa? da, ?e si natan?en ?e lak in gremo.knjiga mora bit, da ve?, vsaj pribli?no, ?e so bili lastniki odgovorni do avta.

ja dobr primerjava k. za ubit.mora? mal poudarit, da se razume namen sporo?ila.to mi je pa? pri?lo na pamet.lahko bi bilo ?e slab?e.mnogo,mnogo slab?e.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.