Skoči na vsebino

Mazda 323f 1999 1,4 ali 1,5


fuego

Priporočeno sporočilo

Sem nov na forumu. Kupujem nov avto pa se nekako ne morem odlo?it. V o?i mi je padla Mazda 323. Zanima me ali je motor 1,4 dovolj mo?en( tudi ko laufa klima) ali pa bi moral vzeti 1,5 ? Nikjer tudi nisem zasledil podatka ali sta motorja 16V. Uporabnike omenjenega avta bi ?e prosil , ?e mi lahko poveste, koliko placa je v avtu, ?e se podrejo zadnji sede?i, ker bi rad noter spravil kolo, kadar bi na hitro ?el nekam pa se mi ga ne bi dal na prtlja?nik ?raufat.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sicer je malo odvisno od letnika, vendar motorji so ve?inoma 16v. Prav tako dvomim, da bo? dobil kaj veliko 1.4 motorjev, saj jih je najve? 1.5. Razlike sicer ne poznam, bi pa vsekakor izbral 1.5 motor, ki ga imam tudi sam. Ne poka od mo?i, je pa dovolj mo?an da se lahko normalno vozi?, tudi s klimo.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zdravo

 

sem lasnik mazde 323F 1,5i l.98 imam klimo in vozm kolesa v avtu...

 

Tkole ti povem avto se vozi ?isto lepo kar se ti?e mo?i (tudi ?e ma? klimo in ?e tri zraven ti potegne v vsak klanec na slovenskih avtocestah 130km/h kar je dovolj

 

kar se pa ti?e vo?nje koles pa je avto sorazmerno ozek tako da ve? kot dveh ne bo? mogel notri peljat pa ?e to je avta kar malo ?koda ker ma dosti ob?utljive(beri udobne) notranje obloge in se ti lahko zgodi da bo na zadnjih vratih kak?na sled od kolesa oz sprednjih vilic ?e ga da? z prednjimi vilicami naprej No to je samo tko kot prijateljski nasvet (?e potrbuje? kiblo za kolesa vozit potem raj?i nabavi Pasat karavan k je itak ?e vsak zgonjen od znotraj (za to ceno) sam potem se ne bo? peljal z takim u?itkom in v tako kvalitetnem avtomobilu. Odlo?i se sam.... jest vozim kolesa v avtu vsake 4 mesece enkrat pa pa? takrat ZELO pazim pa gre... AVTO , MOTOR 1,5 in KLIMA so pa Z A K O N !

 

LP Rok

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

1.4, 15 nobene ve?je razlike, ?e kupuje? avto , da bi ful potegnu, bo? moral kam druga? u? vre?.se ti ne da kolo na prtlja?niok, mal se je treba potrudit, ?e ho?e? imeti avto dalj ?asa lep.pri na?ih avtomobilih strogo velja, vse se vozi v prtlja?niku.avto je treba ?parat.jaz ko kupujem avto najprej pogledam kako je ohranjen notri, to pove najve?, potem gremo km in barva itd.vem da je prtlja?nik kar drag, ampak saj poleti ga rabi? za kolo,pozimi za smu?i,itd.legendi je ?koda denarja za prtlj. pa si ga bo kar od mene sposodil.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Slu?ajno sem imel mo?nost 1.4 vozit in sem bil precej razo?aran saj je bil resni?no podhranjen - 75KM pa? ne more delat ?ude?ev. Tako, da po moje vsaj 1.5 ?eprav tudi to ni avion ampak vseeno.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
  • Zadnja sporočila

    • Tudi v dežju je fajn pohajat in nič jamrat😁 V trenutku sem bil stuširan.
    • Norveške mi raje ne omenjat, ker kolk hipokrizije kot je pri njih je verjetno da skoraj ni nikjer. Da so si naredili vse to je bila zgolj zasluga v ogromni prodaji nafte in plina. Potem so tolk subvencioniral EV-je ravno iz prodaje fosilnih goriv, da so si jih vsi kupili "na zalogo" in tko mal za zajebavat naokol. Za resno pa se še vedno vozijo v ICE avtomobilih, sploh pozimi jim skoraj ne pade na pamet, da bi EV-ja uporabljal.   Zato pa pridemo do tega fenomena, da poraba goriv ne pade. Ne pade zato ker lažejo vsem v fris vključno samim sebi.   Zgodba je verjetno podobna povsod, ker ne glede, da je procent EV-jev še majhen bi se moralo poznati pri zmanjšanju porabe nafte. Pa se? Kje so študije, da gre to res v pravo smer? Vemo da samo izdelava EV-ja potrebuje toliko nafte, da so pri Volvotu naračunal, da je za cca 90.000km vožnje ICE-ja.
    • Golob je kriv... aja sej to ni pr nas. Mah sej je vseeno pod pernatim Taubijem, sem slišal, da mamo najdražji bencin. Tko pravijo tud na forumih in TikToku.
    • Dražji kot pri nas. 202 RDS, to google pravi 1.72€.   2 leti nazaj sem poleti v Italiji (Elba in Firenze) tankal po 2.1€. V Grčiji pa lani poleti poleti okoli 1.8€.   Imam kr srečo s ceno.
    • Sigurno je pa poceni🤣, bil v IT in sem bil primoran tankat na AC, imajo kar drag bencin (2.30 mislim da...oz.tak nekje).....je pa res da imajo pa večino ostalih zadev bistveno cenejših kot mi....v bistvu je severni del IT krepko pred nami....ne samo cene, tudi ponudba, odnos gostincev, cene v gostilnah, trgovinah (da o raznovrstnosti v neki navadni trgovini supermarketu ne govorim, dvomim da ima kaka aleja v lj na 10x vecji povrsini tako ponudbo)....se vidi da se italijancki znajo it biznis😉🤣
  • Kdo je trenutno prisoten (Poglej celoten seznam)

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.