Skoči na vsebino

te?ave z avtoradiom


Priporočeno sporočilo

prosim za nasvet.Pri mazdi 6 1.8 te 2010 ,mi med vo?njo ugasne radio,takoj ko ugasne se mi nazaj pri?ge ,samo da so postaje vse zme?ane in jih moram vsaki? nastaviti ponovno.Ta prekinitev ne moti motorja,samo radio.ali je kdo imel podobne te?ave,in kako jih je re?il. hvala

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

prosim za nasvet.Pri mazdi 6 1.8 te 2010 ,mi med vo?njo ugasne radio,takoj ko ugasne se mi nazaj pri?ge ,samo da so postaje vse zme?ane in jih moram vsaki? nastaviti ponovno.Ta prekinitev ne moti motorja,samo radio.ali je kdo imel podobne te?ave,in kako jih je re?il. hvala

 

Enako se je dogajalo ob?asno pri moji M6, 2008. Radijo je bil garancijsko zamenjan, ker naj bi bila to

kar pogosta te?ava pri M6. Od zamenjave naprej (2009) ni bilo nobenih te?av ve?.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.