Skoči na vsebino
Mazda CX-30
Napisano
pred 16 urami je Bini napisal:

predvsem zaradi idealno oblikovane armature,ki je zaradi tega bolj prečiščena in elegantna. 

Važno da je lepo, pa tudi če ne hladi. 😂 

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Mazda CX-30
Napisano (urejeno)

Za to vrsto goriva (benoicnsi) pa prvič slišim. 😁 

Mogoče je kaj v povezavi s prostornono...

Screenshot_20260502_203549_Firefox.jpg

Popravljeno od etcho
Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Mazda CX-30
Napisano

Sem se peljal v Lexusu LBX in ženski glas v navigaciji: "Peljite naravnost čez krožišče, nato izberite drugi izhod." Sem gledal takšne posnetke na YT. 😁

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Gume
Napisano

Jaz zategnem, kolikor lahko z roko zategnem. Reli vozniki recimo še malo skačejo po ključu...

 

image.png

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Sprememba cene goriv
Napisano
pred 1 minuto je Boss napisal:

... par nepar se nam bliža ...

Kaj pa tisti s custom tablicami? Aja, soglasniki in samoglasniki na prvo črko. 😁

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Prigode v prometu
Napisano (urejeno)

Pred časom sem zasledil en prispevek o tem, da če vozilo, ki je višje od dovoljenega, sproži sistem, ki prši vodo navzdol s stropa tunela/podvoza in na ta pršec lasersko projicira znak STOP.

Popravljeno od etcho
Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Mazda 6e
Napisano
pred 7 urami je sennheiser napisal:

Je že kdo uspel raziskati oz. ugotoviti možnost predvajanja video? Youtube, netflix,... sicer ne toliko za 6e kot CX-6e v prihodu, me pa zanima do te mere, da vidim če je to sploh realna opcija. 

Nekako me bolj vleče v smer Mazde kot Tesle, pa bi rad še to informacijo. Sploh mi je všeč dejstvo, da je isofix na voljo tudi za sprednje sedeže.

 

Nekaj več na to temo si lahko prebereš tukaj. Vsekakor uradne podpore za to ni.

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Prigode v prometu
Napisano (urejeno)

Jaz, če vozim umirjeno po ac, je to 140 km/h, in sem prisiljen se redno "umikat" na levo, ker sredina ne zna vozit (med 100 in 130). Sicer pa po naši ac ne znajo niti po sredinskem niti po levem vozit, kot je treba.

Popravljeno od etcho
Povezava za deljenje
Deli na druge strani

You do not have permission to view this content.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.