Tukaj če se spomnim iz Ford Mondeota 2008, je pogojeno s spominsko funkcijo sedežev. Ker se glede na spomin sedeža, shrani tudi koliko se naj da ogledalo dol....
Da ne bom izpadel komplikator. Ampak udobnejša vožnja, po navadi pomeni nagibanje. Športna vožnja pa trdoto in nenagibanje.
Da se vrnem na vprašanje, 19" bi po naravi morale bit trše, ker imajo nižjo bočnico. Torej bi moral se avto majn nagibat, lepše odpeljati ovinke (ob športni vožnji) in seveda udarne jame bojo bolj "poknile".
Lahko da imaš 19" z izredno mehko bočnico, pa za to a to plava. Saj obe dimenziji imata dosti "mesa".
Kupi bolj športni model gum, bo trša bočnica in izogibaj se Michelink, ki slovijo po mehkejšem boku.
Tudi če bi lahko dal višjo pnevmatiko, bi samo povečal bočnico in s tem zibanje. Športni avti imajo z razlogom nizkopresečne pnevmatike.
Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.
Napisano
Nisi ti govoril, da menjaš 2, pa naslednjo leto drugi 2?
Tak imam nekje v spominu, lahko da sem se vsekal....
Povezava za deljenje
Deli na druge strani