Skoči na vsebino

Plastika na Mazdi CX 30


Priporočeno sporočilo

Ne vem kaj si pričakoval od novega avta, da bo plastična obroba debela in kvalitetna?

Te časi so že desetletja daleč. Žal.

  • Všeč 5

N7rRRL1.jpg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Napisano (urejeno)
Am 6.1.2024 um 20:18 schrieb FuManchu:

Ne vem kaj si pričakoval od novega avta, da bo plastična obroba debela in kvalitetna?

Te časi so že desetletja daleč. 

 

Popravljeno od DragoK
  • Všeč 1
  • Haha 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 4 urami je DragoK napisal:

Pozdravljeni že dolgo vas spremljam in vse sem prebral razen da vi posebno Alex ne gledate svojih CX30 kako izgleda na vsaki CX30 plastika no pa vam pokažem poglejte si slike potem pa svoje konjičke a ne na soncu .

Lp.

20231228_112834.jpg

20231228_112716.jpg

20231228_112533.jpg

20231228_112513.jpg

20231228_112357.jpg

s-l1600-13.jpg

In? V čem je problem? Vozi avto, dokler ti plastika kje na cesti  ne odpade. Potem bo lepši, kot pravijo poznavalci tu gor. 😉

  • Haha 3

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 8 urami je Alex napisal:

In? V čem je problem? Vozi avto, dokler ti plastika kje na cesti  ne odpade. Potem bo lepši, kot pravijo poznavalci tu gor. 😉

Kak odgovor... 

  • Haha 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pač nivo kakovosti Mazde CX-30. 😁 Šparajo tu (plastične obrobe), šparajo tam (plastičen karter, papirnato "usnje" volana), sem pa tja se jim zato zalomi. Če so dali toliko pozornosti/vložka na popoln izgled avta (oblika, na videz perfekten lak, platišča), potem tole sigurno ni bilo načrtovano. Podobno je s črnim svetlečim stebričkom med okni vrat Mazde 6. Če ga pozorno opazuješ pod različnimi koti, se opazijo neravnine.

 

Je pa tvoja garaža @DragoK s to svetlobo kot nalašč, da se vse opazi. 😃 Če slučajno misliš, da tvoja ženska nima celulitisa, naj se v kratkih hlačah sprehodi v tej svetlobi mimo avta. Ta svetloba tvoje garaže ga odkrije še pri mladih moških. 😂

 

image.png

 

image.png

Popravljeno od Janez007
  • Všeč 1
  • Haha 2
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Napisano (urejeno)
vor 10 Stunden schrieb Alex:

In? V čem je problem? Vozi avto, dokler ti plastika kje na cesti  ne odpade. Potem bo lepši, kot pravijo poznavalci tu gor. 😉

Ja samo za 32.000 €. mora Avto izgledat malo boljše s tako plastiko  ne sme zapustit Tovarne če je že kot nekateri pišejo vrhunski in po vsaki novi Updati boljši pa še nekaj ti bom pokazal poglej to sliko kako se spaja prednji blatnik z vrati ker sigurno še nisi videl  Vrhunsko 😁

20240107_101736.jpg

Popravljeno od DragoK
  • Všeč 1
  • Haha 1
  • Začuden 3
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Napisano (urejeno)
Am 7.1.2024 um 09:19 schrieb Janez007:

Pač nivo kakovosti Mazde CX-30. 😁 Šparajo tu (plastične obrobe), šparajo tam (plastičen karter, papirnato "usnje" volana), sem pa tja se jim zato zalomi. Če so dali toliko pozornosti/vložka na popoln izgled avta (oblika, na videz perfekten lak, platišča), potem tole sigurno ni bilo načrtovano. Podobno je s črnim svetlečim stebričkom med okni vrat Mazde 6. Če ga pozorno opazuješ pod različnimi koti, se opazijo neravnine.

 

Je pa tvoja garaža @DragoK s to svetlobo kot nalašč, da se vse opazi. 😃 Če slučajno misliš, da tvoja ženska nima celulitisa, naj se v kratkih hlačah sprehodi v tej svetlobi mimo avta. Ta svetloba tvoje garaže ga odkrije še pri mladih moških. 😂

 

image.png

 

image.png

 

Popravljeno od DragoK
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Napisano (urejeno)
vor 14 Stunden schrieb ignacij:

Ta plastika je že v osnovi grda, debela al pa tanka, nikoli ne bo lepo izgledala.

Če bi bila brez teh izboklin me sploh nebi motila samo videl sem šele doma v Garaži in 34 letih sem imel 2 Mazdi 626 in Mazdo 6   nobena ni tako izgledala ter razen  olja ,  bremz  in gum  nikoli nobenega problema ali okvare  pa sem malo starejši in malo višji Avto Cx5 prevelik CX30 pa  top  samo ga moraš bolj površno gledat.

Popravljeno od DragoK
  • Všeč 2
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 24 minutami je DragoK napisal:

Ja samo za 32.000 €. mora Avto izgledat malo boljše s tako plastiko  ne sme zapustit Tovarne če je že kot nekateri pišejo vrhunski in po vsaki novi Updati boljši pa še nekaj ti bom pokazal poglej to sliko kako se spaja prednji blatnik z vrati ker sigurno še nisi videl  Vrhunsko 😁

20240107_101736.jpg

O tem so pisali že mnogi na mednarodnem cx 30 forumu. Takšen je dizajn in ni nič narobe s tem. Kar se pa tiče spojev, na moji nisem opazil nič narobe, pa sem drugače delikatnen, kar se tiče razdalj med spoji. Če te kaj moti greš na uradni servis in zahtevaš, da ti to uredijo. Ali pa mazdo cx30 prodaš in kupiš kakega Nemca, kjer je baje vse vrhunsko. 😉

pred 11 minutami je DragoK napisal:

Ja imaš prav a  mislim da ta plastika s celulitisom nima nič opravit Auto ki košta 32.000 € bi po mojem moral izgledati drugače a je nažalost za Evropo vse dobro ker v Amerki imajo tudi plastiko Glanz črno polakirano in ne morem si predstavljat kako bi še potem te izbokline izgledale.

Tista svetleča plastika za ameriški trg je šele grda. Velika večina američanov bi si želela takšno, kot jo imamo mi v Evropi, Avstraliji in na Japonskem. Videl sem tudi par primerkov, kjer so plastike lastniki  prebarvali v barvo avtomobila, ampak izpade precej klavrno. In čudno. 

  • Haha 2

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Napisano (urejeno)
Am 7.1.2024 um 10:57 schrieb Alex:

O tem so pisali že mnogi na mednarodnem cx 30 forumu. Takšen je dizajn in ni nič narobe s tem. Kar se pa tiče spojev, na moji nisem opazil nič narobe, pa sem drugače delikatnen, kar se tiče razdalj med spoji. Če te kaj moti greš na uradni servis in zahtevaš, da ti to uredijo. Ali pa mazdo cx30 prodaš in kupiš kakega Nemca, kjer je baje vse vrhunsko. 😉

Tista svetleča plastika za ameriški trg je šele grda. Velika večina američanov bi si želela takšno, kot jo imamo mi v Evropi, Avstraliji in na Japonskem. Videl sem tudi par primerkov, kjer so plastike lastniki  prebarvali v barvo avtomobila, ampak izpade precej klavrno. In 

 

Popravljeno od DragoK
  • Všeč 3
  • Haha 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pred eno uro je DragoK napisal:

Zdaj se pa res moram smejat plastika z izboklinami je dizajn😁spoj  blatnika in vrat pa je verjetno treba z gumikladivom poklepat malo noter če bi vsi to reklamiral bi bilo čisto drugače ali pa avto nazaj in vrnit denar  z obrestmi !!  Še enkrat dobro poglej spoj blatnika in vrat kako štrli narazen kot če bi ga spredaj kje ruknil !!

Uridel ti pa na nobenem servisu nebo nihče nič ker to pač tako je saj večina tega sploh ne vidi  Mazda Austria pa na to sploh ne reagira saj so denar dobili !!

Ti se lahko smeješ, a dejstvo je, da vsak pač ne razume dizajna. Če ti ne upoštevajo reklamacije in tega nihče, razen tebe ne vidi, pomeni, da problem pač ne obstaja. Ali pa obstaja samo v tvojih očeh. Ti se lepo vozi in uživaj in se ne obremenjevati s stvarmi, ki ne obstajajo. 

😉

Popravljeno od Alex
  • Všeč 1
  • Začuden 1
  • Jezen 1

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Gost
Ta tema je zdaj zaprta za nadaljnje odgovore.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.