Skoči na vsebino

te?ave z plini


Priporočeno sporočilo

pozdravleni

mam mazdo MX-5 letnik 2001 motor tip BP 1,8 103 KW

mam te?ave z plini pri visokih obratov

sem menjav katalizator univerzalni pred 2 leti

sve?ke

?galne kable

filter goriva

?rpalka goriva

senzorje na premi?ni gredi

sonda lambda univerzalna

in ?e vedno ne vem zakaj ne morem ?ez tehni?ni

rabim va?e mnenje

hvala

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Predela? na LPG :zvizga: ..mal heca

 

Si poskusu tud mogo?e kak drug tehni?ni?

 

Druga?e je poleg na?tetih zadev lahko potem skorajda samo ?e ra?unalnik kriv za napa?en izra?un me?anice :(

miataviperfinal.png

"It's better to be a lion for a day, than a sheep all your life."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

jaz sem pred par mesci sel na preventivni tehnicni pregleda (vedno ga delam na dunajski amzs) pa mi je isto rekel, povisani vrtljaji...

 

pol sem dal servis cez in dal tole noter kakih 2000km prej (http://www.liqui-moly.de/liquimoly/produktdb.nsf/id/de_1014.html?Opendocument&land=DE) in dodbra segrel motor (da katalizator deluje kot mora) preden sem sel na tapravi tehnicni, in naredil z odliko...vse zeleno in komentarji (zdaj ze standardni) "ne morem verjet, da jih ma toliko prevozenih, se vidi, da lepo skrbite zanjga"

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pozdravleni

mam mazdo MX-5 letnik 2001 motor tip BP 1,8 103 KW

mam te?ave z plini pri visokih obratov

sem menjav katalizator univerzalni pred 2 leti

sve?ke

?galne kable

filter goriva

?rpalka goriva

senzorje na premi?ni gredi

sonda lambda univerzalna

in ?e vedno ne vem zakaj ne morem ?ez tehni?ni

rabim va?e mnenje

hvala

 

Veliko stvari je ?e takih, ki vplivajo na pravilno izgorevanje. Dovoj je, da sistem vbrizgavanja ne deluje pravilno, pa so te?ave z izpu?nimi plini. Na razpolago je najnovej?i aditiv za bencin, ki bi pre?istil sistem goriva, Metabond Megalene Plus, in mogo?e odpravil te?ave s plini. Nekaj o njem si lahko prebere? v pripeti datoteki.

post-483-1374700665_thumb.jpg .

Cena: aditiv 18,00 ?+dozirka 0,80 ? + po?tnina 3,77 ?

Informacija o o aditivu ni ?e na internetni strani, saj je izdelek komaj "pe?en", bo pa v kratkem za nekaj dni.

 

250 ml aditiva zadostuje za 500 l goriva.

Nikoli ne bom imel toliko znanja, da se tudi od tebe ne bi nekaj nau?il.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.