Skoči na vsebino

Izlet leta


LabiGT

Priporočeno sporočilo

da ne bom prevec kompliciral:

start iz Ljubljane 26apr ob 15:30

Beograd ob 20:00 , direkt v Pizza Hut :)

potem ob cca. 23:00 nadaljevanje v Skopje. Blizu meje z makedonijo me je ustavil radar...po nekaj pregovorih me je spustu :)

Skopje ob 04:00. Spanje doma do 09:00 potem cel dan po Skopju za urejanje dokumentov.

Popoldne naprej za Pristino. V Pristini cel vecer zur do jutranjih ur potem spanje doma. Zjutraj takoj cevapi...ooohhh yeahhh...se mal sva bla v Pristini potem pa spet v Skopje.

Iz Skopja direkt v Ohrid... V Ohridu je blo v redu za jest in pit, in sva prespala v "hotel" Montenegrin. Za oba 40 ojro...

Naslednji dan pot za Albanijo...z obveznim cakanjem na meji (makedonska stran, cca 3 ure)

Vhod v Albanijo...spektakularne ceste (ful lepe).

Tirana ob 13:30. Spet v redu za jest v Tirani..ena specijalna restavracija (casa del pasta)..

potem pa nadaljevanje za Durrës (Drac). Iz Draca v Shëngjin. Tam sva prespala v enem hotelu (25ojro za oba), ki je direkt na plazi...s tem da je plaza ne- lepa.

Naslednji dan pa proti CrniGori. Postanek v Ulcinju, potem Bar, Tivat, in last but not least Sv. Stefan. Vreme je blo extremno lepo in sem se kopal v morju (pa ne sam tko mal se namakat ampak pravo kopanje). Potem pa Budva in iskanje hotela ampak vse je drago v crni gori..na koncu sem najdu eno sobo v Herceg Novijem za 20 ojro za oba. (to je blo ob 23:00 zvecer, ko sva skoraj obupala in skoraj spala v avtu). Naslednji dan je zacelo dezevat in sva nadaljevala za Hrvasko. Postanek v Dubrovniku, in vsa mesta do Murterja kjer sem jadel fini hotel (hotel colentum) za 60 ojro za oba (plus zajtrk).

Henganje v murterju.

Naslednji dan, obilni zajtrk in soncenje ob bazenu...

potem nadaljevanje poti: Split, sibenik , zadar, rijeka, postojna (obisk minutke :) ) in koncno ljubljana ob 22:00.

skoraj 3000km, 5 dni, poraba pot 6.0 l /100km, mazda znova razturala sceno dolgih potovanj.

nekaj slik

OHRID

Objavljena slika

ALBANIJA

Objavljena slika

TIRANA (krs del)

Objavljena slika

Bliz Shkodre (Skadar jezero)

Objavljena slika

Most za en avto :)

Objavljena slika

 

Ulcinj _Crna Gora

Objavljena slika

Labi GT v akciji :)

Objavljena slika

Sv. Stefan

Objavljena slika

Sv. Mazda

Objavljena slika

5 minutna voznja s trajektom da Herceg Novija

Objavljena slika

Dezevni Dubrovnik (se dobr da nisem bil prvic)

Objavljena slika

Ena restavracija- Gradac

Objavljena slika

Primosten

Objavljena slika

Murter - hotel colentum

Objavljena slika

 

 

trip

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mater stari,si ga raztural z Mazdico!! :rispekt: Dober si mi ti! :bravo:

 

 

 

btw:Murter pa jez tudi zelo dobro poznam,bil ve?krat tam! :bravo: Tudi ta hotel poznam! :D

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

huu, jebote, mi smo ?li do Ba?ke pa ?ez 3 dni nazaj, pa sn mislo da smo dale? bli :D:)

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

norec. a la ti vera. blagor se ti. :bravo:

Kjer je um vedno zaseden, je srce mirno in tiho; kjer um analizira in deli, srce usklajuje, zdru?uje in ?uti enost z vsem; in kjer um omahuje in dvomi, je srce mogo?no in samozavestno ter ve dobro kaj storiti.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

norec. a la ti vera. blagor se ti. :bravo:

 

sam tko za info alal ti vera se rece....alal = turska beseda, pomeni pa: cast

malo me spominja na titovo ?tafeto ( 25. maj), takrat bo ziher pripeka ne pa de?ja na kubik,

?e en dokaz, kaj zmore mazdica :bravo:

 

razen v ohridu in dubrovniku je blo kar toplo in soncno..sploh v crni gori, zdaj sem mal rdec od sonca (kr se nisem namazal :( )

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

sam tko za info alal ti vera se rece....alal = turska beseda, pomeni pa: cast

 

hvala za informacijo, spet nekaj ve? vem. :bravo:

Kjer je um vedno zaseden, je srce mirno in tiho; kjer um analizira in deli, srce usklajuje, zdru?uje in ?uti enost z vsem; in kjer um omahuje in dvomi, je srce mogo?no in samozavestno ter ve dobro kaj storiti.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

kak?ne pa so na jugu ceste; na Poljskem je luknja pri luknji tako, da namesto ene ure vozi? kar tri

 

najslabsa cesta tega izleta je iz Ljubljane do Novega Mesta...sad but true

(je pa res da nekje vmes manjka del asfalta, ampak to je samo nekaj metrov)

V Albaniji so pa super ceste.

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Bil si u Zagrebu in se nisi javil!!! :angry:

 

Pa mogo si stat ona uz put na jednu :pepsi:

 

Inace svaka cast....treba taj komad puta odvozit u komadu!! :D

 

Ako bi se ustavio u ZG onda bi mogao i kod tete da idem..itd itd.

Posto sam bio samo na prolazu onda bi izgubio puno vremena (i nikad se ne zna kolko guzve ima na granici HR-SCG)

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.